www.sudzibas.lv AutoDNA Vin pārbaude autodna.lv

Autodna - Vin pārbaude autodna.lv

Nav jēgas maksāt. Pilnīgi nederīga informācija ko var saņemt bez maksas.
Šī ir krāpniecība, kuru vajag publicēt visos portālos un TV, lai cilvēki zin!
Un pilnīgi piekrītu tiem, kuri te raksta par tām atsauksmēm autodna mājaslapā. Manu arī neielika. Tas ir smieklīgi. Ja pasekotu ip adresēm no kurām ir liktas atsauksmes, varētu ieraudzīt brīnumus.

27.12.2018

Atbilde no autoDNA Klientu Serviss Pārstāvja atbilde 03.05.2019

Labdien,

Paldies par jūsu viedokli.
Diemžēl klientu atsauksmēm nav norādītas IP adreses, kas arī nav atļauts stājoties spēkā GDPR.

Kā arī atsauksmes tiek publicētas automātiski pēc atskaites iegādes no iegādātā produkta (kreisajā malā nospiežot pogu viedoklis), Tādā veidā publicējot tikai klientu atsauksmes.

Vēlētos nepiekrist jūsu viedoklim, ka visu var saņemt bezmaskas.
Mēs izveidojām produktu, kurš apvieno informāciju no dažādiem maksas un bezmaksas avotiem nodrošinot datus no Eiropas, ASV, Kanādas un Skandināvijas. Šo informāciju izvietojot pārskatāmā PDF formātā ar kuru var doties pie auto kreditētājiem, tiesām un valsts iestādēm un paņemt līdzi iegādājoties automašīnu.

Izmantojot šo produktu: Auto Vēstures Atskaiti ir iespējams pierādīt automašīnas vēsturi un izmantošanu pēc viena parametra VIN numura. Vai Jūs variet lūdzu parādīt līdzīgu produktu, kuru ir iespējams ģenerēt pārskatāmā veidā?

Uzmanību: Pirms publicē lūdzu sazinies ar mūsu klientu servisu: www.support.autodna.lv vai infolīniju: +37160002886

Patiesā cieņā
autoDNA Klientu Serviss

ču

Ko korpuss 27.12.2018

Manu atsauksmi arī neielika , informācija nekāda, tik raksta ka radusies kļūda, un viss.