www.sudzibas.lv AutoDNA Juridiski pareiza krāpšana

Autodna - Juridiski pareiza krāpšana

Nevienam neiesaku tērēt naudu par šīm atskaitēm, jo es konkrētajā gadījumā neuzzināju pilnīgi neko, izņemot noskrējienu lv, ko es tā pat zinu. Arī viņu mājaslapā neredzēsiet nevienu negatīvu komentāru par viņu pakalpojumu, jo manējais neparādījās.

Atbilde no autoDNA Klientu Serviss Pārstāvja atbilde 10.05.2018

Labdien, cienījamais

Vēlētos noskaidrot, kādēļ Jūs nesazinajaties ar mums pirms veikta šāda veida publikāciju ar nepatiesu apgalvojumu.
Mēs cenšamies atrisināt visa veida konfliktus, lai jums maksimāli palīdzētu. Tādēļ visi klienti, kuri sazinās ar mums e-pastā, čatā, telefoniski - mēs atrisinām šo neskaidrību.
Jo 90% gadījumu atskaite nav pārskaitīta pareizi un ir nepieciešama konsultācija.

Lūdzu pievienojiet pie savas sūdzības konkrētās automašīnas vin kodu, e-pastu un atskaites linku. Tādā veidā mēs varam identificēt, kur ir radusies problēma un kā tā izpaužās.

Mēs piedāvājam produktus no visas Eiropas un ASV:Kanādas. Katru dienu pilnveidojam atskaites, lai nodrošinātu maksimālo informāciju par auto. Jūsu gadījumā ir jāveic šādas aktivitātes un jāpārliecinās:

- Vai VIN numurs atbilst konkrētajām auto;
- atskaitē ir noradits no kuras valsts ir ievests auto
- jāpārbauda kāds ir tehniskās apskates periods konkrētajā valstī (piemēram Itālijā pēc 4 gadiem)
- jāsazinās ar mums par atskaites precizēšanu un neskaidrībām

Šobrīd mēs nodrošinām servisa vēsturi līdz pat apkopes periodam 96mēn. Detalizētu negadījumu informāciju ar grafisku bojājumu vietas atspoguļojumu, sisto automašīnu arhīvā fotogrāfijas, pēdējos fiksētos nobraukumus, tirgus mērķauditoriju, importētāja informāciju, pārdošanas informaciju un detalizētu aprīkojumu katram auto.
Vairāk informācija par mūsu produktos pieejamo informāciju: https://www.autodna.lv/atskaites-piemeri

Lūdzu nekavējoties sazinieties ar mums, lai mūsu klientu servisa speciālisti var pārbaudīt Jūsu iegādāto vēstures atskaiti un pārliecināties vai datu ģenerēšanas brīdi nav radušās kļūdas.

Patiesā Cieņā
autoDNA komanda
0037160002886 - suppor.autodna.lv

K

Dainis 10.05.2018

Pārsvarā tur var iegūt diez gan detalizētu informāciju.

R raitishonda 04.09.2018

Pievienojos viedoklim, ka no saņemtās atskaites neko jaunu uzzin;at nevar. Vismaz manā gadījumā...
Apmaksāju pakalpoijumu ar mērķi noskaidrot nobraukuma vēsturi, bet neko tamlīdzīgu neieguvu. Pats labākais, ka uz šāda tipa komentāru Auto dna izsaka izbrīnu- kapec nesazinājaties vispirms ar mums! Esmu nosutijis kadus 3 e-pastus uz kuriem neesmu sanemis nevienu atbildi!

A autoDNA Klientu Serviss Pārstāvja atbilde 03.05.2019

Labdien, Ļoti atvainojamies par jūsu pieredzi. Tomēr aicinām izmantot telefonu, ir pieejami vairāki menedžeri +37160002886.
Pamācība kā iegādāties atskaiti: https://www.autodna.lv/ka-iegadaties
Jautājumi un biežāk uzdotie jautājumi: https://support.autoDNA.lv