Autodna - Krāpšana

Заплатив 9,90 евро за проверку истории машины, которую присмотрел на по объявлению получил данные о пробеге и фотографии из этого же объявления. Классный развод! Проверяйте историю ТОЛЬКО у дилеров!

Atbilde no autoDNA Klientu Serviss Pārstāvja atbilde 22.12.2016

Labvakar,

Pateicamies par Jūsu viedokli, tomēr lūdzu pievērsiet uzmanību pirms pārbaudes procesam.
Kā arī jautājumu gadījumā droši sazinieties ar mums, mēs palīdzēsim izvērtēt un paskaidrot kāda informācija būs pieejama atskaitē. Jo par šo sūdzību klientu serviss nav saņēmis.

Pirms atskaites iegādes Jums ir jāanalizē visa pieejamā informācija par automašīnu. Sistēma Jums uzrādīs: vēstures ierakstu skaitu, avārijas, arhīva dokumentus.

Ļoti savarīgi ir izvēlēties sev piemērkotāko atskaites veidu, jo dažreiz klienti izvēlās atskaiti, kurā automašīna nav fiksēta. Tādos gadījumos mēs sniedzam bezmaksas pārbaudi vai atsūtam atskaiti uz e-pastu.

Lūdzu atsūtiet mums savas automašīnas VIN numuru, iegādāto atskaiti uz klientu atbalstu: https://www.autodna.lv/kontakti

Tādā veidā mēs spēsim reaģēt daudz ātrāk uz Jūsu jautājumu un palīdzēt iegādāties automašīnu ar pārbaudītu vēsturi.

Svarīgi ir arī pārbaudīt sludinājumā norādītā VIN numura korektumu - tas tiek uzrādīts VIN numura ievadīšanas procesā. Ja pie VIN ievades lauka uzrādās auto emblēma VIN numurs ir korekts. Tād var sākt analizēt pieejamo informāciju. Ja VIN numurs ir ievadīts nekorekti atskaitē tas tiks uzrādīts "VIN Numurs - nepareizs", šādos gadījumos sazinieties ar mums, Jums tiks sniegta bezmaksas pārbaude pareizajam VIN numuram.
Daudzi auto pārdevēji ievieš šo "kļūdiņu", lai klients neuzzina auto patieso vēsturi. Bet mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu, tādēļ strādājam pie visām iespējamām kļūdainām kombinācijām, lai atvieglotu jums pārbaudes procesu.

Jautājumu gadījumā, droši sazinieties ar mums izmantojot kontaktu formu.

Patiesā Cieņā
Klientu Atbalsts