www.sudzibas.lv AutoDNA Krāpšana, slikts serviss

AUTOdna Informācija par automašīnu pēc VIN koda - Krāpšana, slikts serviss

Šī kompānija šobrīd aktīvi reklamē sevi un mājas lapā ievietotas pozitīvas atsauksmes, kuras, droši vien, paši rakstījuši, jo mana, kura bija negatīva, ievietota netika.
Samaksāju par atskaiti, kur bija redzams, ka ir 2 ieraksti pie noderīgas informācijas, 8 transportlīdzekļa dati, 2 ražotāja informācijas, 13 ieraksti pie zādzību saraksta, bet saņēmu atskaiti, kurā nebija NEVIENA noderīga informācija, pat automašīnas vecums aprēķināts nepareizi. Pie odotra rādītāja vispār kaut kādi teorētiski aprēķini un līknes ar iespējamo vidējo nobraukumu.
Nevienam neiesaku izmantot šo pakalpojumu, tā ir vienkārši teorētiska atskaite bez faktiskiem datiem. Par to, ka "suns zin, ko ēdis" liecina tas, ka negatīvas atsauksmes savā lapā viņi neievieto.

Atbilde no autoDNA Klientu Serviss Pārstāvja atbilde 02.02.2016

Labdien!

Kādēļ šādā situācijā nesazinājāties ar mūsu atbalsta komandu? Mēs esam ieinteresēti atrisnāt atbildēt un palīdzēt uz katru radušos pārpratumu vai konfliktu.

Pirms katras atskaites iegādes Jums uzrādās pieejamā informācija par transportlīdzekli.

Pieejamā informācija uzrādās pēc VIN numura ievadīšans sistēmā - Informācijas meklēšanas tiek atspoguļota un tikai pēc tās Jūs redziet kāda informācija ir pieejama konkrētam TRL konkrētajā datumā.
Tas ir izveidots tikai un vienīgi palīgrīks lietotu automašīnu pircējam. Mūsu sistēma katru mēnesi atjauno visu datubāzi ar jaunu informāciju un atkārtoti ievadot VIN numuru var uzrādīties cita informācija.

Pieejamā informācija tiek sagrupēta pārskatāmās kategorijās ar norādot pieejamo informāciju.

Atgādinām, ka šādos gadījumos jāsazinās izmantojot saziņas formu.

Ar Cieņu,
autoDNA Atbalsts

K

iDmore 30.01.2016

Bija jau dzirdēts, ka maksāts tiek ne par ko īsti.. Aizejot pie dīlera un iegūstot informāciju tā nemaz nav redzama pie AUTOdna informācijas, kas liecina par gaužām skopo variantu.. Protams, par nobraukumu tur vispār nav ko runāt..

A AutoDetektivs 31.01.2016

Labdien!
Cienījamie klienti, pirms katras atskaites iegādes Jums uzrādās pieejamā informācija. Tur skaidri un detalizēti aprakstīts, kas tiks uzrādīts atskaitē un kāda informācija nav pieejama. Tas viss tiek darīts tādēļ, lai jau pirms pirkšanas zinātu, kas tiks nopirkts. Šajā datubāzē ir virs 90 miljoniem nobraukumu un avāriju no Eiropas rietumiem. Un mūsu darbā šī informācija nenovērtējama. Lūdzu pārbaudiet informāciju pirms atskaites iegādes vai neskaidrību gadījumā sazinietis viņiem.

Ar Cieņu,
AutoDetektīvs.lv

Y Yan Penn 26.04.2016

es arī pirku opel corsa, ievadot vin numuru, pie transportlīdzekļa vēstures uzrādījās info 2 ieraksti un bildes. Nopirku atskaiti, izrādījās ka pie vēstures nav nekā, taču bildes tās pašas, kas stāv ss.lv

K Kliente2 12.02.2016

Labdien!
Gods kam gods, pēc manas sūdzības iesniegšanas autodna.lv naudu par pakalpojumu atgrieza manā kontā. Par to viņiem paldies. Par pakalpojumu runājot, domāju vēl daudz jāpiestrādā, lai tas būtu klientiem noderīgs. Lai veicas!

M Māris 09.02.2018

Pilnīgi piekrītu ka pārsvarā tiek sniegta vispārīga informācija ar no pirksta izzīstām odometra līknēm un visu pārējo.Samaksā naudu par neko.Gudrs risinājums kā tikt pie naudas.BezTabu raidījums 09.02.2018 to arī pierāda.
Māris.