Reitings Auto / Transports

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Okey LV
JJ Company
Transintar

Jēkabpils autocentrs - Slikts serviss

Jekabpils autocentrs . Aizvedu mašīnu uz servisu noplēsa lielu naudu un šodien sapratu ka neko naw darījuši Mašīna nostāvēja 2 dienas un naw sataisījusi ko paprasīju. Teica ka stūres reika beigta un vēl sazin kas bet to ko prasīju naw vēl sataisijusi

CSDD Sigulda - Slikta attieksme

Sveiki. Kārtējo reizi pārliecinot par vienu riktīgu kretīnu Kalvis Krauze… viņš speciāli pa visām varītēm mēģina atrast problēmu, lai neizietu tehnisko apskati… riepas baksta no visām pusēm, visur labi, bet atrodot mazu vietu ar protektoru zem 4… bams, 3 punkti! Nedodot iespēju tikt mājās pie bērna! Kretīns! Burtu kalps!

Liepājas Autobusu Parks - Attieksme

Attieksme 26.01.24 autobus Liepāja-Bunka-Priekule plkst. 14:45 Man ir 3+ ģimenes karte, tapec pērku biļeti ar atlaidi. Man jāmaksā ir 17 centi, taču melnie centi bija jau beigušies maciņā, tāpēc dēvu 20 centus (parasti dodu tos 17, jo zinu kādi ir šoferi. Taču šoreiz vienkārši nebija). Šoferis sāk dusmoties teikt, ka viņam vajag 17 centus, es sacīju, ka nav. Viņš man atbild, lai jautāju "mamucītim" kapeikas. Es atbildu, ka es nedzīvoju pie mammas, viņš uzreiz saka, lai jautāju "papucītim" Es atbildu...

Nordeka - Izbrauc pirms laika

Izbrauc pirms laika 2024. gada 26.janvārī, maršruta 7933 AS "Nordeka" Ruba-Auce-Rīga maršruta šoferis izbrauca no pieturvietas Jelgavas AO 3 minūtes pirms paredzētā laika (6:25). Saprotu, ka šoferim tas šķiet maznozīmīgi, bet cilvēkiem, kas rēķinās ar konkrētu laiku no rīta tas ir daudz. Paldies šoferim, bez viņa palīdzības es nespētu nokavēt darbu!

Cityparks - Nepamatoti uzlikts sods

Nepamatoti uzlikts sods Šodien 24.01.2023 Citypark ir uzlicis sodu 30 eur nepamatoti automašīnai volkswgen mc 7467 pl 20.31. Pie lidl veikala Kalnciema iela 31, Rīgā. Piestājos pie veikala pl. 20.30 uzgāju pie automāta un piereģistrējos. Pārbaudiet automātu. Pieprasu atsaukt soda naudu. Pielikumā ir čeks, kuru iepirkos veikalā. Veikalā nebiju pat 10 min. Pārbaudiet savus darbiniekus kā viņi strādā. Vai jūs pelnāt uz šo, jo ne visi raksta pretenzijas. Uzrakstīju pretenziju.

Latvijas Sabiedriskais autobuss - Autobuss nr.8624 maršrutā Rīga-Ādaži-Carnikava kavē vairāk par 0,5h.

24.01.2024. Autobuss nr.8624 maršrutā Rīga-Ādaži-Carnikava pieturā Jugla (pēc saraksta pl.16.00) kavēja vairāk par 0,5 h. Nespēdama ilgāk gaidīt, devos uz 1. Tramvaja pieturu Mārkalnes iela, lai brauktu uz dzelzceļa staciju zemitāni un nokļūtu Carnikavā. NogāJusi ap 200 m, redzēju gaidīto autobusu braucam uz juglu. Šis autobuss kavē bieži, tāpēc kārtējo reizi apsolos to neizmantot nokļūšanai mājās. Rodas jautājums: kāpēc pakalpojuma sniedzējs nav ieinteresēts nodrošināt darba kvalitāti un...

Liepājas Autobusu Parks - Slikta autobusa vadīšana

Slikta autobusa vadīšana Braucot ar 10. Oskara Kalpaka maršrutu (autobusa nr. 42) 14: 39, iekāpu koncertzāles pieturā, kad šoferis sāka braukt, viņš nobremzēja ļoti strauji, un es nokritu, atsitoties pret zemi un galvas atsišanas dēļ, galva sāka asiņot. Šoferis skatījās, bet neļāva piecelties un uzreiz turpināja braukt.

Carbuy.lv - Krāpšanās

Gribēju ziņot par krāpniecību carbuy.lv nopirku Vw Touareg 2006 gada otrajā dienā no kārbas dzesēšanas caurulītes ieraudzīju ka tek eļļa, pats salaboju pa savu naudu servisā, nākamās problēmas lampas svīst un tad izdega ksenona Bloki, un beidzamā lieta uztaisīju servisu pilno apkopi un pēc 7 Mēneši braucot ar ģimeni uzsprāga dzinējs, nepērciet tanī kantorī jau vairāki cilvēki sūdzas

City Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Briesmīgā klientu servisa apkalpošana. Operatori ir ļoti rupji, runāju ar viņiem mierīgā balss bez jebkādiem uzbrukumiem. Vēlējos tikai precizēt info uz ko saņēma daudz apvainošanu. Nestrīdējos un nemēģināju apstrīdēt nekādu sodu. Uz ko saņemu atbildi ka esmu kurla, stulba un tt. City parkam ir jāpadomā par klientu apkalpošanas servisu, jo tā sarunāties ar cilvēkiem nav pieņemami.

Edgars Bērziņš- tel. 20284093 - Krāpšana

Edgards Bērziņs- krāpnieks- turpina savus "varoņdarbu" turpat- Krustpils ielā 4, Bokss 24, "Latvijas autoceļu uzturētājs" teritorija, tel. 20284093. Pats, visdrīzāk, neīrē, jo, vismaz iepriekš, bija maksātnespēja. Lai nemaksātu nodokļus, "biznesa" darījumu piesegšanai kā strapniekus izmanto ģimenes locekļus, paziņas (IK) un viņu SIA. Diemžēl tikai pēc līdzekļu zaudēšanas atklāju, cik liela pieredze un popularitāte ir viņam krāpnieku lapās. Īsumā- Meklēju cilvēkus, kas cietuši no Edgara Bērziņa...

Andris Vēģis CSDD - CSDD EKSĀMENUS

Gnī_a, izgāž CSDD eksāmenus, uzdod nepamatoti dziļus tehniskos jautājumus par transportlīdzeli, piemēri: nosaukt riepu ātruma indeksu kilometros, parādīt lampiņu izvietojumu pie izslēgta apgaismojuma, cik dienu laikā tiek izsniegta tahogrāfa karte reisā bojājuma gadījumā ?

Cityparks - Slikta dabrinieku attieksme

Slikta dabrinieku attieksme Šodien 15.01.24. Pl.18:00 pie Rimi, Mārupē Daugavas ielā 31, jūsu firmas kontrolieris bezkaunīgi aizstājās aiz mani kad vēlējos iestāties ar aizmuguri brīvajā vietā (biju ieslēgusi atpakaļgaitas ugunis), nepalaida mani parādīja vidējo pirkstu un iestājās pats, kaut pirms tam stāvēja citā vietā. Saprotu ka jūsu iestādē strādā kretīni vis tiešākajā nozīmē. Lai viņam veicas dzīvē un pirksts neiespiežas durvīs.

Forauto - Darbnieki elpo darbavieta, briegaderi aggressivi, naudas aploksne dot, bespridel polnejsij

Darbnieki elpo darbavieta, briegaderi aggressivi, naudas aploksne dot, bespridel polnejsij Es strādāju austomazgatava Forauto no 2012-2013 gada. Ipašnieks bija Igors un Aikas. Pie kases strādaja Diana. Uzvārdus es neatceras, bet kurs tur strāda tas saprātis. For auto automazgatas visa Rīga ir. Tagad nezinu. 99 % cilveki kuri tur strāda ir neadekvāti un daudz cilvēki elpo. Visas tris vietas kur es strādāju ir - toksisks kollektīvs. Naudas maksa uz rokam vai aploksne. Ir tādi kuri elpo un strāda. Bija reizes kad bija zagšanas no mašinas un bija reizes kad darbnieki nem mašinas un...

TC motors - slikts serviss

slikts serviss Šausmīgi rupja attieksme pret klientiem, turklāt agrāk tāda nebija, tagad ir nomainīts personāls pilnīgi rupjš, zvanīju, jo mašīnai uzradās tehniskas problēmas un vēlējos arī pievienot visu sarakstu, ko vēlētos, lai automašīnai veiktu, jo tālu atrodos no Rīgas un ekonomiski nav izdevīgi braukt pēc katras problēmas, bet Tc motors atbildēja, ka viņam neinteresē manas personīgās problēmas (izrādas tas tā saucas) , turklāt spiediena kļūdu, ko uzrāda ir jāmeklē servisā kur to salauza, bet ne pie viņiem esmu pilnīgā šokā no tā ko atļaujas runāt un kā.

Cityparks - Krāpšana / slikts serviss

Krāpšana / slikts serviss Ziemassvētku rītā saņēmu sodu 30€ vērtībā, jo nepiereģistrēju automašīnu veikala datoriņā. Informācija, ka auto jāreģistrē izvietota angliski (to meklēju otrreiz iepērkoties) . Neatradu latviski. Nerunāju angliski, dabūju 30 eiro sodu ziemassvētku rītā. Foršs serviss. It īpaši Rīgā nedzīvojošajiem. Kā sabojāt svētkus 10/10 pat braucot Rīgā bez etalona pirmais sods ir 3€ nevar jau brīdinājumu uzlikt. Uzreiz sods. Vecākiem cilvēkiem vēl jo grūtāk būtu. Trešo reizi iepērkoties atradu latvisko...

Autoevakuators 25999664 - Centas atņemt dzīvokli nakts vidu ieradās parunāt

Centas atņemt dzīvokli nakts vidu ieradās parunāt Dzīvokļa pārdošanas laikā uzsaka rakstīt visādas riebības internetā. Piedāvāja cenu krietni zemāku par tirgus vērtību. Rakstīja ka viņam ir bērni, ka man jāvēršas pie ārstā, ka esmu slims un ka viņš gaidīšot mani pie manas mājās aizmugurējām durvīm. Pēc viņa profila informācijas nodarbojas ar auto evakuāciju. Nav īsti skaidrs vai tā ir kompānija vai reģistrēts privātpersonas uzņēmums. Ludzu esiet ieverīgi, daudzpusīga persona, kura nodarbojas ne tikai ar auto evakuāciju, bet visticamāk arī ar dzīvokļu atņemšanas biznesu. Sniedz ārsta pakalpojumus ka arī piesedz sevi ar saviem bērniem.

Ecolines - Braukšanas kultūra

Braukšanas kultūra ECOLINES autobuss ceļa posmā Smiltene-Rauna (konkrētais autobuss 7.10 no Smiltenes) Katru reizi kā ir uzsnidzis sniegs brauc uz 50-60km stunda un pa ceļa vidu. Neiet runa par to ka viņam būtu jābrauc ātrāk, bet kaut tik daudz ka pabrauc tuvāk malai un palaida garām. Un tā problēma ir regulāri.

Green Motion - Krāpšana

Krāpšana Decembrī uz 6 dienām lidostā noīrējām auto. Mums jautāja vai pirms atdošanas mēs paši iztīrīsim. Atbildējām, ka iztīrīsim. Jautājām kā būs lietus gadījumā. Mums atbildēja, ka arī lietus gadījumā viņi redzēs, ka auto ir tīrīts. Tā kā auto lidostas stāvvietā novietojām 4os no rīta, neviens to nepieņēma un neaplūkoja. Pamanījām, ka no kartes novilkti 40 eiro par auto tīrīšanu. Kad jautāju kāpēc, man uz epastu atsūtīja fotogrāfijas (bez datuma un laika) no cita auto - kā pierādījumu, ka auto nav...

Green Motion - Krāpšana

Krāpšana Decembrī uz 6 dienām noīrējām auto. Mums jautāja vai auto pirms atdošanas tīrīsim paši. Atbildējām, ka tīrīsim. Tā kā auto lidostas stāvvietā novietojām 4os no rīta, to neviens nepieņēma un neaplūkoja. Konstatējām, ka no kartes novilkti 40 eiro par auto tīrīšanu. Kad jautāju kāpēc, man uz epastu atsūtīja fotogrāfijas (bez datuma un laika) no cita auto - kā apliecinājumu, ka auto nav tīrīts. Palasīju te citas sūdzības un sapratu, ka tāda ir kompānijas politika - izīrēt lēti un pēc tam šmaukties un iekasēt papildus samaksu.

SIA EVAUTO Edgars Poļiško - Izmanto auto kas ir atstāti Evauto placī un izraisa pārkāpumu par ko nemaksā.

Izmanto auto kas ir atstāti Evauto placī un izraisa pārkāpumu par ko nemaksā. 19.04.2023. Auto placī Evauto Reģ. Nr. LV43603083762 pie Edgars Poļiško p.k. 201184-10012 dzīvo Jelgavas rajons, Livberzes pag. Smuidras ,iegādājos auto un kā daļu samaksas atstāju savu iepriekšējo auto BMV 320 reģistrācijas nr. MA4919 kas tika uzreiz noņemta no uzskaites. Kuru kā viņš saka 21.04.2023.izmantojis viņa darbinieks un braucot Lietuvā pārkāpis ceļa satiksmes noteikumus, pārsniedzot atļauto ātrumu, par kuru Es uzzināju 3 mēnešus vēlāk, kad pienāca pirmā vēstule no Lietuvas policija...