Reitings Auto / Transports

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits par uzņēmumu
Okey LV
JJ Company
Transintar

Autodna - Pakalpojums nav samaksātās naudas vērts

Pakalpojums nav samaksātās naudas vērts Gribu dalīties ar pieredzi, par auto DNA pakalpojumu - atskaiti par auto vēsturi , īpaši jau no Francijas un Holandes. Šīs atskaites praktiski nesniedz nekādu noderīgu informāciju, kā vien to , ka automobilim ir bijuši vairāki īpašnieki, pirms tas ievests Latvija . Pakalpojums nav tā vērts. Nevajadzētu sevi maldināt ar slavinošām atsauksmēm AutoDNA mājas lapā - negatīvās atsauksmes, kā pārliecinājos pats, netiek publicētas.

AtrisinātaVILLA TS SIA - Krāpšana

Krāpšana Mēs sniedzam kompānijai Villa SIA transporta pakalpojumus. Uzņēmuma vadītāji, sola jau 2 gadus un katru dienu ka viņi apmaksas rēķinu, bet drošivien tā viniem ir parasta lieta uzmest cilvēkus. Esiet uzmanīgi, ja cilvēki var tā vienkarsi uzmest un nesamaksāt jo mūsu valsti diemžēl viss tā var notikt.

Cityparks - Спор

Спор Добрый день! Пришла квитанция для оплаты штрафа, за май 28.05.2019 я владелец машины, поставила ее на улице дзелзавас 78, в связи с тем, что занималась в это время в спортивном компликсе май фмитнес, предворительно введя номер машины на рицепшене, через 1 час, обнаружила штраф, прикрепленный к машине, поднялась в фитнес, и мы с фитнес тренером, написали оправдательное письмо... Ядопускаю, что могла перепутаь одну цифру вводя номер, но письмо тоже почему то не попало по назночению, прошу рассмотреть мое заявление, и прислать мне ответ, с рекомендуюмыми действиями. Спасибо!

Ecolines - Attieksme

Attieksme Sveiki esmu patstāvīgs klients ecolines. Braukāju no Rīgas uz Tallinu. Esmu ari izbaudījis luxexpress un teikšu godīgi luxexpress pati attieksme un viss pārējais ir super. Pat tas austiņas ko izsniedz ecolines viņi varas ar 1 euro. Bet luxexpress dod tas par brīvu. Kauns jums ecolines kauns fuj fuj.

SOS Taksi - Машина на вызов не пришла

Вчера вечером,примерно в 22:00,позвонила в компанию SOS Taxi,и заказала такси на 6 утра из Саласпилса в аэропорт. Обычно машина приходит за ранее,об этом сообщает администратор по телефону... Машина в нужное время так и не пришла! На звонки никто не отвечал! Что за преспредел твориться? Я опоздала на самолёт по вине SOS Taxi! Требую возмещения ущерба!

Serviss sīmašàs - Slikts serviss

Neiesaku tur taisīt cenas ir lielas un drausmīgas bet galvenais kvalitātes vispār nav. Tiek nepieskrūvēti mašīnai riteņi, saka ka mašīnai liela vaina bet daudzreiz izrādās sīkums. Tiek nepieskrūvētas detaļas da gala. Dažreiz skrūvējot tiek sačakarēts kas cits bet pasaka ka tas bija beigts un tas ari jāmaina. Tur var dzīt mašīnu ja naw kur naudu likt un pēc neilga laika atkal taisīt mašīnu to pašu vietu ir reizes kad sataisa cepuri nost bet tas ir loti reti kad daudzreiz lai sataisītu 1 lietu...

Veģu Auto Jūrmala - Разуверился в сервисе

Электрик имеет кривые руки и несколько высоковатое самомнение. Чего он только не придумает, чтобы не делать, как его попросил клиент. В результате ремонт все равно будет сделан именно по сценарию клиента, но спустя тучу времени и за нормальные деньги. Одно делает - другое ломает. В 2016 году установили передние пружины вверх ногами. Теряют детали.

Cityparks - Krāpšana

Krāpšana Kādu pie velna informāciju! noziedznieku kantoris, kur jūs , tiešā nozīmē rīgas dome skatāties... Visas stāvvietas, visa zeme atdota cityparkam, jūs vārprātīgie šakāļi, ofigeli pavisam jau. Jūs, pie Gaiļezera slimnīcas un tās apkārtnē nav pat kur nolikt auto, lai jūs noziedzīgā Rīgas dome kopā ar noziedzniekiem citypark neapzagtu iedzīvotājus, tak esiet jūs visi nolādēti, v grobu ja vas videl un jo agrāk nosprāgsiet jo mierīgāks prāts būs visiem iedzīvotājiem!

Cityparks - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Šorīt piebraucu pie t/c rimi. Noparkoju auto un iekšā veikalā speciāli tam paredzētā aparātā ievadīju sava auto nr. Parādījās uzraksts, ka varu brīvi staigāt 2h. Bet iznākot pēc 20 min. Man ir izrakstīts sods. Šo sodu es apstrīdēšu, jo tas jau ir ārpus visām normas robežām. Tikpat labi šī firma var jebkad pateikt ka neesmu ievadījusi sava auto nr.

Cityparks - Krāpšana

Krāpšana Приехал в детский Гайлезерс за направлением ребёнку к врачу, парковка была пустая, время было около пяти вечера. Не заметил даже что и там орудуют эти хапуги, так как раньше так же приезжал в Гайлезерс, только не в детский, маме вещи в больницу привозил. В общем и там и там по 25 евро штрафу. Збс работают ребятки.

Tukuma Auto - Slikts serviss

6;50 autobus atiet no Pampāļiem uz saldu, autobusā nav vietas, cilvēki sūdzas par to, ka vai tiešām grūti braukt pakaļ ar lielo autobusu. Un nesen vēl tika pārmainīts laiks pa 10 minūtēm ātrāk, kāda vajadzība bija mainīt autobusa laiku. Un saistībā ar autobusu vietām, šodien vairāk nekā 10 cilvēki stāvēja kājās kā arī cilvēki gados mēs ceram, ka drīz vien pēc šīm visām sūdzībām būs arī izmaiņas.

SIA A&S AUTO + - Mašīnas ar defektiem.

Iegādājos no šī Uzņēmuma Ford Mondeo benzīna automašīnu it kā ievestu tikko no Holandes. Pārbaudīju to pie dīlera, ar diagnostiku, elektriskā diagnostika neuzradīja nekādus nopietnus bojājumus. Bet kā izrādījās automašīnai pēc mēneša noklapēja dzinējs, jo bija iejaukšānās motorā auto bija sataisīts tā lai ar to var nobraukt 1000km, ņemta nost galva katkas slīpets, nevar saprast kas tur darīts, punktu pielika šim csdd izziņa kad dotais uzņēmums esot ievedis auto no lietuvas pēc numuru...

Riepu Garāža - Labs serviss

Labs serviss Superr serviss.Viss ātri,korekti! Brīnišķīgs kompetents meistars.Ja vēlaties veikt pie viņiem savirzi,varu dot tikai vislabākās rekomendācijas.

Nordeka - Necieņa un rupja attieksme

Necieņa un rupja attieksme Esmu 16 gadus vecs jaunietis un nāku no daudzbērnu ģimenes, man ir goda ģimenes karte. Kāpjot iekšā uzrādīju goda ģimenes karti un personas apliecību, pretī saņemot atbildi nu tad biļete maksās septiņus centus, ja tik tev vispār būs. Uz šo nekādus komentārus nesniedza, gaidīju savu biļeti, bet dodot biļeti šoferis vēl piebilda, ko vēl pārpalikumu gaidi, ej... Manuprāt tā ir ļoti neadekvāta rīcība no oficiālās personas... Pietam pret nepilngadīgo... Lai gan esmu jauns, tajā brīdī asinis vārījās...

Eksāmeni Csdd - Slikts serviss

Kad būs kārtība CSDD Daugavpilī? Izej visas obligātās braukšanas reizes autoskolā, bet eksāmens csdd tikai pēc mēneša, jo tur rindas. Pa šo mēnesi, ja nebraukt, iemaņas iesācējam būs atkal tuvu nullei, bet braukt vari tikai maksājot instruktoram. Vai csdd segs šos izdevumus? Pat ja tiksi uz eksāmenu un nenoliksi (inspektoru attieksmes dēļ vairākums gadījumu) , atkal csdd rindu dēļ mēnesi gaidīsi. Tā csdd Daugavpilī nevis pakalpojumus sniedz, bet naudu pelņa. Par tehniskajām apskatēm šeit...

Park & Fly Rigas lidosta - Slikts serviss

Cienījamie park&fly! Vai jūs Ludzu turpmāk varētu nodrošināt to, lai klientiem pirms agrā rīta lidojuma ierodoties jūsu stāvvieta, nebūtu 15 minūtes ar zvanīšanu, mašīnas skaņas signālu un intensīvu bungošanu pa ēkas stiklotajām sienām jāmēģina no komatoza miega izcelt jūsu jēgu padzērušo dežurantu, minūtes 5 jānoskatās kā viņš mēģina aiztaisīt biksupriekšu un jānoklausās, ka vispār neviens netiks laists iekša, ja klientu paustā neapmierinātība turpināsies. Man pievienojās kāds kungs, kur...

Auto Rings SIA - Automāts nelasa skaidru naudu

20.10.2019 ap 18: 15 izdomāju izmazgāt mašīnu Ādažu Automazgātuvē. Apmaksu gribēju veikt skaidrā, automātā ieliku 5 eiro banknoti, iemetu 2 eiro, 1 eiro un 0.50 eirocentu monētas, bet automāts to pat neredzēja. Pie tam, uz sāniem pēc tam pamanīju, ka bija izvietota uzlīme, ka automāts pieņem tikai 1 un 2 eiro monētas. Nu labi, miers ar tiem 50 centiem. Bet tik un tā, automāts nenolasīja nevienu monētu. Izdomāju maksāt ar karti, jo skaidrā vairs nebija monētas. Automāts no maniem 8.50 eiro...

Auto win numura pārbaude Carvertical. - Slikts serviss, pakalpojuma nesaņemšana.

Ja esat noskatījuši sev jaunu auto un vēlaties noskaidrot sava potenciālā auto noskrējienu un vēsturi nesūtat win numura pārbaudi uz CARVERTICAL. Nosūtīju win numuru samaksāju nepilnus 15 eur un neatsūtīja pilnīgi nekādu info. Vienā teikumā uzrakstīts avārijās nav bijis. Kad klātienē auto pārbaudīju ar krāsas biezuma mērītāju viss auto labais sāns bija špaktelēts. Noskrējienu vēsturisko tā arī viņi man neatsūtīja un kur nu vēl iepriekšējās reģistrācijas valsti. Kad sazinājos ar viņiem, lai...

Tukuma Auto - Vairāk nekā 20 cilvēki gaida autobusu un izrādās, ka autobuss aizbraucis jau prom

Šodien 7;50 cilvēki gaida autobusu un izrādās, ka autobuss sen jau aizbraucis prom pampāļi-saldus vairāk nekā 20 cilvēku gaida autobusu un autobuss aizbraucis.

Z13 Car Wash - Sabojāts auto krāsojums

Sabojāts auto krāsojums 26.10.2019 aizvedu mazgāt auto ar rokām un iztīrīt, bet nu mašina tika mazgata tikai ar augstspiediena pistolēm! Roku darbu īsti tur neredzēju! Rezultātā ir sabojāts auto krāsojums, norauta krāsa no auto bufera! Darbinieks mēģināja man ieskaidrot ka tāds defekts jau bija, bet tik cik es kopju šo auto zinu katru švīku! Kad instagrama ieliku postu lai cilvēki uz šo "moiku" nebrauc tad man atbildēja, ka tā ir krāsotāja vaina! Iesaku pameklēt citas vietas kur kopt savu auto ja jums nav laiks pašiem!