LV RU

Cityparks

Cityparks Latvija SIA
www.cityparks.lv
Adrese: Jaunmoku iela 34
Rīga
Latvia - LV-1046
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 67676765
Fakss: +371 67670018
Kategorija: Auto / Transports

Uzticības reitings

2%
Sūdzības
103
Atrisinātas
2
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Cityparks - Sūdzības un atsauksmes

Cityparks - Autostāvvietas sods

Autostāvvietas sods Поставила машину на Гипократа 7, час бесплатная стоянка, зашла взять рецепт к врачу и в аптеку, время заняло 20 мин, есть чек как подтверждение, влепили штраф 35 евро. За что, за 20 мин отсутствия? Имейте совесть, у людей иногда так может сложиться ситуация, что не всегда помнишь, что надо было ввести номер машины на табло, зная что час бесплатно. До City park дозвониться не возможно, написала им мейл.

Cityparks Latvija - Nesamērīgi, nepamatoti liels līgumsods

Nesamērīgi, nepamatoti liels līgumsods Novietojot automašīnu stāvvietā, kuru apkalpo SIA "Cityparks Latvija", reģ. nr.:40103735168, jurid. adrese: Rīga, Ernestīnes iela 12, LV-1046, tālr.: 67 67 67 65 e-mail: [slēpt]@cityparks.lv , un nenorādot novietošanas laiku, citypark stāvvietas kontrolieris izraksta līgumsoda kvīti, kurā līgumsods noradīts 35.00 eiro apmērā, turklāt nenorādot konkrēti, kam šī naudas summa ir jāmaksā.(līgumsods būtībā tiek izrakstīts transportlīdzeklim, nevis personai - fiziskai vai juridiskai) Vēlos uzzināt...

Cityparks - Auto novietoshana

Auto novietoshana Biju iebraucis uz stavietu lai ieiettu veika Rimi uz paris minutem lai nonhemtu naudu,kad izgaju biju pamanijis ka uz stikla uzlika soda naudu ,skauma nesapratu las tas ir.Bet pec butibas vajag ar lieliem burtiem rakstit lai cilveki redz ka jarikojas jo pec butibas tas nepareizi un cilveku krapshana vienozimigi.

Cityparks - Krāpšana

Krāpšana 06.03.2019 - Citypark Rimi Stāvvieta Dzirciema ielā tukša. Iegāju uz 10 min. Veikalā, atnākot atpakaļ uzlikts sods 35 eur. Var kāds paskaidrot - par ko? Cik lasu, neesmu pirmā, kas sūdzas, bet izskatās jau, ka cilvēki absolūti neaizsargāti pret šāda veida krāpniecību. Dārgie rimi un citypark īpašnieki - nebūs jums klientu, nebūs biznesa!

Cityparks Latvija - Cityparks Latvija

Cityparks Latvija 14.02.2019.Приехав на автомобиле по адресу Hipokrāta iela 7, Riga , зайдя в Beta Hipokrāta вести в терминал гос.номер не получилось пробовал неоднократно продавщица сидя напротив терминала сказала что не работает,я вернулся к автомобилю и под передним стеклом установил время, (parking-clock) в итоги прошло время не более 40 минут ,время зафиксирована на фото и выписан штраф Nr.913536. В результате не по моей вине произошла тех.ошибка во избежания недоразумений я установил время в этом случае...

Cityparks - Развод и мошенничество

Развод и мошенничество Забыли оставить бумажку со временем возле Vienības gatve 113. Люди, а давайте просто не будем платить мошенникам штрафы. Конституция на нашей стороне. Пока мы платим и боимся не понятно чего они жируют и шикуют. Что они могут? Коллекторов нанять? Если никто не будет платить коллекторов на всех не хватит.

Cityparks - Krāpšana

Krāpšana Утром 23.11.2018 в 9:17 заехал в магазин максима по адресу Vienibas gatve 113 Припарковал машину на бесплатной стоянке до 2 часов, но забыв указать время парковки. Я зашел в магазин kurši по адресу vienibas gatve 113 на 5 мин номер чека #00594586 время на чеке 9: 23. Вернувшись к машине уже обнаружил штраф 35eu (время штрафа 23.11.2018 09: 24) за отсутствие максимум 10мин (можете проверить по камерам видеонаблюдения) прошу уменьшить размер штрафа так как штраф необоснованный! Вы не имеете право требовать с меня 35eu за отсутствие 10мин на бесплатной парковке. Номер нарушения 919768

An Andrej122 02.12.2018
Komentāri 11

Cityparks - Krāpšana

Krāpšana Labdien, Lūdzu izlasiet rakstu Waze Latvija - https://www.facebook.com/639169866109271/posts/2923589074333994/ Tajā ir pievienots lēmums par CITYPARK "administratīvo izmaksu" piešķiršanu un to cik tas ir likumīgi. Cilvēki, ja saņemat no šī uzņēmuma nepamatotas izmaksas ziņojiet PTAC. Jau ir uzsākta lietvedība. Vairāk lasiet rakstā.

M m 29.11.2018
Komentāri 1 Auto / Transports

Cityparks - отношение к людям (дремучий рэкет и позор)

отношение к  людям (дремучий рэкет и позор) Создается ощущение что работники как шакалы сидят в своих машинах и пасут тех кто только что приехал на парковку, а затем втихаря подбегают к машине (когда хозяин вышел в магазин) и проверяют оставил ли он время на лобовом стекле. Причем даже если на стоянке написано "час парковки бесплатно" а прошло лишь 5 минут такая практика позорна и полностью дискредитирует этот сервис. Похожий скорее на дремучий рэкет чем на услугу. Позор!

жа жаклин 29.11.2018
Komentāri 5 Pakalpojumi

Cityparks - Naudas kaseji

Naudas kaseji Kur tādi naudas kaseji. Esmu 1.grupas invalīds. Aizbraucot uz Csdd, noliku auto viņu stāvvieta ar savu kartiņu, jo visas citas bija aizņemtas. Iekšā nebiju ilgi. 10 min pirms iznākšanas uzlikts sods 35€. Rakstīju vai nav iespējams pārcelt maksājuma datumu, jo mēneša beigas vai sadalīt 2 daļās. Un tad sāk draudēt ar to, ka ieliks parādu piedziņai! Kas tur pa mergliem strādā! Un tādu naudas summu par to laiku ko pavadīju!

Cityparks - Krapšana

Krapšana Сегодня утром у магазина Maxima На Vienības Gatveв 9 утра зашел в булочную за завраком.. По времени заняло 5-7мин, когда шел обратно к машине вспомнил что забыл указать время. Вернувшись к машине уже обнаружил штраф 35 eu и срок к оплате всего 2 недели (почему 2 недели срок? Сделайте 3 дня сразу контора по вымогательству денег)

An Andrej122 23.11.2018
Komentāri 6

AtrisinātaCityparks - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien, 2018.gada 16.novembrī braucu iepirkties uz b/n "Kurši", Vienības gatve `113. Automašīnu novietoju stāvlaukumā pie veikala Maxima. šajā veikalā nebiju bijis kādu gadu un es nezināju; ka tas ir kļuvis par maksas stāvlaukumu. jo pie stāvvietas, kur biju noparkojies, nebija nekādas informācijas. 09:21 man tika izrakstīts maksājumu uzdevums par 35.00 EUR. Es šajā laikā iepirkos b/n Kurši - čeks Nr.00592451 par 26.76 EUR, 16.11.2018. 09:27. Ja es arī esmu pārkāpis notrikumus, vai par pāris minūšu stāvēšanas man būtu jāmaksā 35 EUR, vai nav par treknu?

Cityparks - Lietas neizskatīšana pēc fakta

Lietas neizskatīšana pēc fakta 30.10.2018 biju novietojusi automašīnu stāvlaukumā CP56 Beta, hipokrāta ielā 7, Rīgā. , tikai veikta atmaksa, bet B tarifa zonā. aizpildīju elektronisko iebildumu formu, paskaidroju situāciju,. No Cityparks saņēmu atbildi, ka izskatot Jūsu iesniegumu, Cityparks pārbaudīja Mobilly apmaksas sistēmu. Tarifu zonā BH automašīnas ar apmaksa netika veikta.to pati biju norādījusi savā iesniegumā. uzskatu, ka atbildes tiek sagatavotas neizskatot lietu pēc fakta.

Cityparks - Krāpnieku kantoris.

Krāpnieku kantoris. Šodien no rīta, novietoju automašīnu Maximas autostavietā Vienības gatvē, ieliku lapiņu ar laiku un aizgāju uz blakus iestādi nodot dokumentus, maksimālais laiks 20 minūtes ko es nebiju. 20 minūšu laikā aiz stikla tika pabāzts sods 35 EURO apmērā.Izradas es pagriezu lapiņu uz otru pusi, kur laiks bija norādīts nepareizs. Kāpēc 35 un kur sodu izcenojumi? Saprotu visu, 10,15 euro, bet ne jau 35..

Cityparks - sods autostāvvietā

sods autostāvvietā Stāvvietā Stirnu ielā 31, Rīgā novietojot auto, ja tur ir pirmo reizi vai nav būts ilgāku laiku, sodu par to, ka esi tur ar auto iebraucis var saņemt 8 minūšu laikā. Jautājuma risināšana un skaidrošana ar Cityparks ir bezjēdzīga, viņi tikai stāsta, ka izskata sūdzības. Faktiski viņi formāli atbild, pat neskatoties un nevērtējot situācijas būtību. Manā gadījumā, nepamanot zīmi pie iebraukšanas stāvvietā, (kas šeit ir ļoti iespējams, jo iela, no kuras tiek veikts pagrieziens uz stāvvietu ir...

Cityparks - Krāpšana

Krāpšana Vieta: Dzirciema iela 42, Rimi. 17.10.2018 Iebraucu stāvvietā, kur pamanīju ka stāvēšana uz noteiktu laiku ir bez maksas, bet jānorāda laiks kad apstājies. Bija papīra lapa kur uzrakstīt, bet nebija pildspalvas, tāpēc ieskrēju burtiski uz 3 minūtēm nopirkt pildspalvu, lai norādītu laiku. Kad iznāku ārā darbinieks uzlicis sodu, bet redz ka es nāku ar pildspalvu, lai norādītu laiku un izskaidroju situāciju. Saka ka neko nevar darīt, lai rakstu epastu un sodu atcelšot. Ir pienācis soda apmaksas termiņš un Citypark tā arī nav atbildējuši uz manu epastu.

Cityparks - High penalty

High penalty I admit my negligence to an extent, but 35 euro fine just because i went in less than 5 minutes to buy cigs in Rimi Dzelzavas iela is just outrageous. Lb7599 car number. I'm a foreigner and i did not notice the warning signs (language and also i was in a rush) . Its just too expensive to be honest.

Cityparks Latvija - apstāšanās

apstāšanās Darbinieki vienkārši kretīni kam būtu jāizrauj kājas. 3min laikā ko biju ieskrējis veikalā, jau lapiņa logā. Mājaslapa un tālrunis izveidots maksimāli lai nebūtu iespējas neko sūdzēties. par pašu stāvvietu vispār nerunājot, pat nav kur izdrukāt apstāšanās laika sākumu.

Cityparks - Krāpšana

Krāpšana 4.10. Apstajos stāvvietā pie Mebeļu nama, lapiņa ar stāvēšanas sakuma laiku bija nolikta vadātājā pusē, tā kā vajadzēja izsēdināt bērnu no mašīnas, vairākas reizes bija virināti durvis un lapiņa noslīdēja lejā. Dīvaiņi, ka sakuma stāvēšanas laiks uz manas lapiņas ir 14:05 (īstenībā bija 14:06) sods izrakstīts 14:08 un es biju atpakaļ pie mašīnas 14:10 - nepagāja 5 min Manā gadījumā bija "Ministru kabineta noteikumi Nr.279" 2.4. "apstāšanās", nevis 2.27. "stāvēšana"

Cityparks - Штраф необоснованный и невероятно большего размера, чем была ими оказана услуга

Штраф необоснованный и невероятно большего размера, чем была ими оказана услуга На парковке CityParkas, возле магазина Рими на ул.Дзелзавас 34 на меня был наложен штрав 35 евро, отсутствовала всего 14 минут. Какими расценками эта фирма руководствуется, не понятно. Всех, кто незаконно пострадал от этой фирмы, предлагаю объединиться и подать коллективный иск суд. Пишите, на Facebook Неля Малых

Mo Monstera 18.10.2018
Komentāri 3 Pakalpojumi
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes