Cityparks

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Cityparks - Sūdzības un atsauksmes

Cityparks - Krāpšana

Krāpšana Iegāju veikālā 5 min. Un par to sods 30 eur? Tiešām steidzos... Un tas uzreiz tik nelietīgi jāizmanto? Vīrietis spēka gados tik vien zin, kā veikli kustināt pirkstiņus, lai uzrakstītu soda kvīti 5 min. Laikā? ... Dīkdienis... , labāk būtu strādājis kādu sabiedrībai derīgu darbu! Tiešām fui!

Cityparks - Naudas izspiešana

Naudas izspiešana Pagājušā gada decembra beigās ar auto piestāju pie veikala Maxima Melnsila Ielā Rīgā. Esmu invalīds, regulāri dzeru zāles dažādu tablešu un kapsulu formā, bet autiņā beidzās ūdens krājums, tādēļ iegāju veikalā ar domu nopirkt pudeli ūdens, lai uzdzertu kārtējai zāļu porcijai. Iegājis (tik ātri man tas neiet... :) ) ) veikalā, sapratu, ka garās rindas pie kasēm dēļ, prātīgāk būs turpināt ceļu un piestāt kur citur. Izgāju no veikala, iekāpu auto un turpināju ceļu. Pirms k. Ulmaņa gatves ievēroju...

Cityparks - Naudas izspiešana stāvvietā pie maxima

Naudas izspiešana stāvvietā pie maxima Vienības gatve 113. Iebraucu pēc darba nopirkt ēdamo, sen tur nebiju braucis un nezināju par īpašajiem noteikumiem. Pēc 30€ soda kvīts apskates tikai sapratu, ka 5m augstumā stabos ir nevis reklāmas, bet atgādinājumi uzlikt pulksteni. Man nav jālasa visi tie krāmi stabos. Par to, ka šī stāvvieta ir īpaša neliecina neviens ceļa apzīmējums, ceļa zīme p ir pie jebkura lielveikala.

Cityparks - Slikts serviss

Slikts serviss 17.12.19. Ap plkst.17: 30 iebaucu Vienības Gatvē 113 iepirkties maximā. Tā kā ilgāku laiku šeit nebiju bijis, prātā nenāca, ka šī ir maksas stāvvieta. Un ziemā diennakts tumšajā laikā arī zīmi nevar pamanīt. Bez brīdinājuma, tiklīdz biju atstājis automašīnu, steigšus tika uzlikts €30.00 sods. Tas ir normāli?

Cityparks - Sods par 5 minūtēm

Sods par 5 minūtēm Iebraucu vienības gatves 113, Rīgā Maxima veikalà lai izņemtu naudu no bankomāta! Burtiski prom biju 5 minūtes un atpakaļ atgriežoties stiklā plākstera ar sodu par 30 euro. Kur ir brīdinājums mīļie citu parks darbinieki! Un nejau katru dienu braucu un atstāju mašīnu nepiereģistretu.

Cityparks - Tomēr neizpratne pēc būtības.

Tomēr neizpratne pēc būtības. Ieriķu ielā 41b, rīga iznākot no veikala arī sev par nepatīkamu pārsteigumu, logā saņēmu soda kvīti par cityparks privāto stāvlaukuma izmantošanas pārkāpumu. Bieži te nebraucu. Vakar, pēc pieciem vakarā, ar abiem mazajiem bērniem es piebraucu... Agrāk tā nebija privātā stāvvieta. Tumsā, ņemoties ar abiem mazajiem, lai arī kā nebūtu, es nepamanīju pažobelēs, vāji apgaismotās, kā viņi raksta, standartam atbilstošās zīmes. Izbrīns bija atnākot no veikala un sēžoties auto par cedeli aiz slotiņa...

Cityparks - Штраф из воздуха

Штраф из воздуха Приехал в maxima на Виенибас Гатве и не написал время кода приехал. Вышел через 10 мин. С покупкой и купил "часики" бумажные (есть чек со временем покупки) , получил штраф, не за парковку, а за то что не было на чем записать время.

Cityparks - Krāpnieki

Krāpnieki Kā da sakarā man ir sods ko es neesmu pārkāpusi sodu manau automašīnai bija uzlikts 15.11.2019 16: 05 ja man vēl bija laiks ko izmantot jūsu stāv laukumā atļauju nopirkām 15.11.2019 15: 25 sodu man uzlika 16: 05 man vēl bija laiks tikai beidzās 16: 45 ka nevarēja redzēt ja tieši aiz slotiņas nolikts visu varēja redzēt tur pat arī sodu ielika

Cityparks - Krāpšana, slikts serviss, bojājumi

Krāpšana, slikts serviss, bojājumi Novietoju auto pie Gaiļezera slimnīcas un dabūju sodu 30 eiro, lapinna nolidoja no paneļa,bet viņiem tas neinteresē,manas problēmas,sods tāpat jāmaksā Dodu iespēju visiem iespēju paskatīties uz stāvvietu kura izskatās pēc kotakombām,par kuru jāmaksā,un vēl jāpiemaksā!

Cityparks - Спор

Спор Добрый день! Пришла квитанция для оплаты штрафа, за май 28.05.2019 я владелец машины, поставила ее на улице дзелзавас 78, в связи с тем, что занималась в это время в спортивном компликсе май фмитнес, предворительно введя номер машины на рицепшене, через 1 час, обнаружила штраф, прикрепленный к машине, поднялась в фитнес, и мы с фитнес тренером, написали оправдательное письмо... Ядопускаю, что могла перепутаь одну цифру вводя номер, но письмо тоже почему то не попало по назночению, прошу рассмотреть мое заявление, и прислать мне ответ, с рекомендуюмыми действиями. Спасибо!

Cityparks - Krāpšana

Krāpšana Kādu pie velna informāciju! noziedznieku kantoris, kur jūs , tiešā nozīmē rīgas dome skatāties... Visas stāvvietas, visa zeme atdota cityparkam, jūs vārprātīgie šakāļi, ofigeli pavisam jau. Jūs, pie Gaiļezera slimnīcas un tās apkārtnē nav pat kur nolikt auto, lai jūs noziedzīgā Rīgas dome kopā ar noziedzniekiem citypark neapzagtu iedzīvotājus, tak esiet jūs visi nolādēti, v grobu ja vas videl un jo agrāk nosprāgsiet jo mierīgāks prāts būs visiem iedzīvotājiem!

Cityparks - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Šorīt piebraucu pie t/c rimi. Noparkoju auto un iekšā veikalā speciāli tam paredzētā aparātā ievadīju sava auto nr. Parādījās uzraksts, ka varu brīvi staigāt 2h. Bet iznākot pēc 20 min. Man ir izrakstīts sods. Šo sodu es apstrīdēšu, jo tas jau ir ārpus visām normas robežām. Tikpat labi šī firma var jebkad pateikt ka neesmu ievadījusi sava auto nr.

Cityparks - Krāpšana

Krāpšana Приехал в детский Гайлезерс за направлением ребёнку к врачу, парковка была пустая, время было около пяти вечера. Не заметил даже что и там орудуют эти хапуги, так как раньше так же приезжал в Гайлезерс, только не в детский, маме вещи в больницу привозил. В общем и там и там по 25 евро штрафу. Збс работают ребятки.

Cityparks - Modernais reketierisms

Modernais reketierisms Jūs pelnat naudu uz cilvēkiem kuri savas steigas un aizmāršības dēļ veikalos aizmirst reģistrēt auto. Kā var 10 minūtes izmaksāt 25 eiro? Ir cilvēki latvijā, kuri dienā šādu naudu nenopelna! Bezkauņas.. Es ceru, ka ptac jums uzliks sodu vel 50 000 eiro

Cityparks - Nekorekta soda kvīts

Nekorekta soda kvīts Š. Ģ.03.10.2010 ap 16.30 atstāju savu mašīnu šajā stāvvietā cp37 Anniņmuižas bulvārī 90, jo skrēju pie ģimenes ārsta uz medicīnas centru elite pēc receptes. Stāvvieta pie medicīnas centra bija aizņemta. Kad atgriezos pēc 20 min. Atradu uz mašīnas loga soda kvīti. Vai tas ir normāli? Noteikumi, kuri aprakstīti jūsu informācijā nav korekti un cilvēku tiesību aizskaroši. Škiet, ka apakšā slēpjas negodīgs bizness, kas Latvijas likumdošanā ir aizliegta prakse. Lūdzu sniegt man atbildi Latvijas likumdošanā paredzētajā laikā.

Cityparks - Krāpšana

Krāpšana Оставил машину в рабочий день на 5-7 минут возле rimi около 14.00. Есть фото чека из магазина - время совпадает со временем на штрафной квитанции. Т. Е. Пока я делал покупки (никаких тележек - просто корм для кота и молоко) и платил на кассе, работник cityparks выписывал мне штраф. Закончили мы с ним, судя по всему, одновременно. Даже столкнулись на парковке. Просто я подумал, что это владелец припаркованной по соседству машины - кулек с квитанцией под "дворником" я заметил не сразу...

Cityparks - Faktiski krāpšana

Faktiski krāpšana Labdien. Nepaguvu piereģistrēt automašīnu "bezmaksas" autostāvvietā. Faktiski netiku līdz reģistrācijai, kad jau bija uzlikts tā saucamais "līgumsods". Turpmāk netaisos vairāk iepirkties veikalos un tirdzniecības vietās, kuras "apsaimnieko" minētie reketieri. Iesaku arī citiem darīt tāpat.

Cityparks - Neadekvāts sods

Neadekvāts sods Joprojām nav risinājuma jau mēnešu vecam strīdam ar šo kompāniju par neatbilstoši izrakstītu sodu vienā no viņu stāvvietām. Biju reģistrējis auto un iznācis 2 min vēlāk, jau sods virsū. Protestēju, iebildu, jo jau biju ceļā uz auto, visi mani iebildumi netika ņemti vērā un joprojām man ir jāmaksā ne tas mazākais sods, kuru, protams, nevēlos un neplānoju maksāt. Risinājumi?

Cityparks - Неадекватный размер штрафа

Неадекватный размер штрафа Забежала на 5 мин. в магазин,надо было просто посмотреть товар и цену, вернулась ,а там мне "подарочек" и как раз в день моего рождения! Я конечно не снимаю с себя вины за то ,что часики не оставила,как всегда до этого делала,голова была занята приготовлениями к празднику и я очень торопилась, но за 5 мин.30 евро это уже слишком! Такое впечатление,что меня там караулили ! Потому что действительно с момента моего выхода из машины и возвращения прошло всего 5 мин ! И если этот дежурный по штрафам...

Cityparks - Штраф 30 е за шоппинг в Максиме в воскресенье?

Штраф 30 е за шоппинг в Максиме в воскресенье? 30е за стоянку в воскресенье у максимы на практически пустой парковке - это где логика? Это намек, что не надо в максиму ездить вообще? Или это компенсация за "экономию" в максиме? У меня 2 претензии. 1. В чем смысл данной платной парковки? Чтобы люди пользовались ею по назначению, т. Е. Только для посещения магазина. Это актуально в рабочий день: студенты и педагоги турибы, работники из офисного центра. В выходные это лишнее. 2. Несоразмерность штрафа и качества сервиса/инфрастуктуры. Если...