www.sudzibas.lv Cityparks Negodīga rīcība

Cityparks - Negodīga rīcība

Citypark negodīga rīcība, cash & carry veikals pie dominas, citypark stāvvieta kura jāreģistrē auto ejot veikalā, esmu cash & carry klients, kā parasti ieejot veikalā 12.04.21 piereģistrēju savu auto. Iznākot no veikala konstatēju, ka man uz uzlikts līgumsods sodu 30. Eur. Nosūtīju vēstuli citypark ar skaidrojumu, pēc 12 dienām atnāca atbilde kura rakstīt, ka lietu ir izskatīJusi komisija un sods uzlikts pamatoti. Paskaidrojumā minēju, ka ir čeks, kurā norādīts datums un laiks, kas apstiprina, ka laikā, kad uzlikts sods atrados veikalā. Bet tas jau laikam komisiju nepārliecināja. Galvenais jau ir nauda. Nez, ko par to domā cash & carry veikala vadība, tā jau visus klienus var pazaudēt...

27.04.2021

S [email protected] 17.12.2019
Līgumsodu

Es novietoju mašīnu stāvlaukumā Jelgavā pie vivo centra Katoļu iela 18 iegāju veikalā un reģistrēju mašīnu un aizgāju savās darīšanās bet kad atgriezos pie mašīnas bija uzliksts līgumsods. Es gribētu zināt par ko?

S Sudzibas.lv Admin 28.04.2021

J Juris 21.09.2021

Sveiki. Man tāds pats atgadījums. Un veikalā atrados 5 minūtes, bet sods ir uzlikts pēc 4 minūtēm.