www.sudzibas.lv Cityparks slikts servis

AtrisinātaCityparks - slikts servis

Штраф номер квитанции 723339 от 27.04 2023 грузовой тележкой с магазина загружал мешки с картошкой в машину, поставил машину не по разметке, чтобы рядом тележкой и дверями непоцарапать другие машины. С других сторон грузить это мешало движению проходящего на стоянке транспорта. Несмотря на чеки магазина за номером168/1050 и 173/1050 о покупке тяжёлых товаров там и то что там было много свободных парковочных мест и удобство для моей покупки мне выписывает Citiparks там штраф, заставляя тем самым подвергать безопасности других лиц и окружающий транспорт на той бесплатной стоянке для клиентов магазина, которым хозяева этой стоянки ограничивают безопасную для окружающих лиц загрузку товаров для покупателей магазина. Поэтому там у магазина нет много покупателей и автостоянки пустуют.. Больше тоже туда не поеду.

27.04.2023

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Liepaja 10.05.2023

Neskatoties uz veikala čekiem, pieejamajiem videoierakstiem un aculiecinieku liecībām no veikala darbiniekiem, autostāvvietas īpašnieks, kuru pārstāv Citypark, noliedz kraušanas darbu faktu, manus pirkumus no veikala kravas ratiņi uz riteņiem. uz manu mašīnu viņa autostāvvietā.Jo tur viņš pieprasa, lai es un citi to darītu pārkāpjot likumu.Krimināllikums — noziedzīgs nodarījums (2) Citas personas piespiešana vai pierunāšana iznīcināt, sabojāt vai noslēpt apdrošināto īpašumu, vai cita ietekme tādā pašā nolūkā. “Cityparks ir privāta struktūra, viņiem nav publisku tiesību uzraudzīt ceļu satiksmes noteikumus. Tāpat viņiem nav tiesību atsaukties uz ceļu satiksmes noteikumiem, lai pieprasītu savu līgumsodu skaidroja Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāvis

S Stenlijs 23.05.2023

Sūdzība veiksmīgi atrisināta?
Cerams neko šiem krāpniekiem nemaksāji.