www.sudzibas.lv Cityparks Nekompetence un fašisms

Cityparks - Nekompetence un fašisms

Cityparks pēdejā laikā liek mazas zīmes, kuras pat nevar pamanīt. Pamanījāt? Vai viņi jūsuprāt nav krāpnieki? )
Novietoju savu motorolleri pie dominas mazas mazas stāvvietas. Kādreiz šī stāvvieta nebija maksas. Tai vietā lai noliktu motorolleri uz ietves izlēmu novietot to tukšajā stāvvietā. Nepamanīju ka viņa ir maksas. Zīmes nu tur ļoti maziņas un nemaz nav pie iebrauktuves!
Rakstīju iebildumu, pat neprasīju neko anulēt bet vismaz samazināt 30€ sodu, protams tā kas sēž pie datora un klikšķina savu taukaino klaviatūru atbildēja ar ļoti garu un vulgāru atbildi, protams maksāt būs jāmaksā pilna summa. Es ceru ka jums gnīdām kas strādā Cityparks pielips kāds mēris , to jūs būtu pat ļoti pelnījuši!
Karma is a bitch.

09.06.2021

Joe Rogans👽 09.06.2021

Jūs tur Rīgā ģerbj ārā Cityparks uz nebēdu. 😟

A AiJa KoKaReViČa;) 10.06.2021

To sauc par legālu krāpšanu. Tur uz visu dienu auto novietošana maksā 4€, es neesmu sašutuši par pašu būtību bet par to ka nevar samazināt man sodu ņemot vērā ka tas ir mopēds. Necilvēcība pilnīgākā

M Mego izmeklētājs 10.06.2021

Kā šeit izpaužas fašisms? Braucot neskataties zīmes?

A AiJa KoKaReViČa;) 10.06.2021

Aizbrauc apskaties tās zīmes , gudribiek ;)

M MGT 10.01.2022

"protams maksāt būs jāmaksā pilna summa". Nē. Tā nav. Jums viņiem nav jāmaksā nekas. LR tiesvedībā vēl nav neviena lieta, kur Cityparks būtu no kāda piedzinuši šo sodu.
Toties ir tiesvedības pret Cityparks, kur šis uzņēmums samaksāja sodu, tai skaitā par neatbilstošām zīmēm un norādēm.

Rakstiet PTAC sūdzību pēc formas.

S SUPERBOSS 05.04.2022

Cityparks nav "oficiāla iestāde". Tas ir uzņēmums. Sods ir "līgumsods", nevis Ceļu vai Pašvaldības piemērots.
Tas nav rekets, bet "ķeršana uz muļķi". T.i. izmanto cilvēku nezināšanu.
Faktiski, šo sodu no jums varētu piedzīt tikai tiesas ceļā. Taču jebkura tiesa šo prasību "atmetīs atpakaļ" pēc vairākiem normatīvo aktu punktiem, tai skaitā negodīgu komercpraksi.

S SUPERBOSS 05.04.2022

CILVĒKI, NEBRAUCIET UZ MAXIMU IEPIRKTIES! MAXIMA, SADARBOJOTIES AR Cityparks Latvija AUTOSTĀVVIETU IZSPIEŽ NAUDU NO TIEM, KURI IR AIZMIRSUŠI IEVADĪT AUTO NUMURU PIE IEEJAS DISPLEJĀ. MAXIMAS APSARGS VIDEONOVĒROŠANAS EKRĀNĀ NOČEKO, KURŠ IR IEGĀJIS BEZ AUTO NUMURA IEVADĪŠANAS, IZDRUKĀ KVĪTI UN OPERATĪVI TO AIZNES UN AIZLIEK AIZ LOGU TĪRĪTĀJA SLOTIŅAS. TAS IR AFĒRAS BIZNESS, KĀ IZĢĒRBT PIRCĒJUS. PIERĀDĪJUMU MAXIMAS PIRKUMA ČEKU NEŅEM VĒRĀ. KONTROLES LAIKS TIPA 5 MINŪTES. TĀ IR ŅIRGĀŠANĀS PAR KLIENTU, KURŠ MAXIMĀ ATSTĀJ SAVU NAUDU!

Debesis Vējā 05.04.2022

Vēl simtās sūdzības savus sūdus uzraksti. Histeriķe.