www.sudzibas.lv Cityparks Nekompetence un fašisms

Cityparks - Nekompetence un fašisms

Cityparks pēdejā laikā liek mazas zīmes, kuras pat nevar pamanīt. Pamanījāt? Vai viņi jūsuprāt nav krāpnieki? )
Novietoju savu motorolleri pie dominas mazas mazas stāvvietas. Kādreiz šī stāvvieta nebija maksas. Tai vietā lai noliktu motorolleri uz ietves izlēmu novietot to tukšajā stāvvietā. Nepamanīju ka viņa ir maksas. Zīmes nu tur ļoti maziņas un nemaz nav pie iebrauktuves!
Rakstīju iebildumu, pat neprasīju neko anulēt bet vismaz samazināt 30€ sodu, protams tā kas sēž pie datora un klikšķina savu taukaino klaviatūru atbildēja ar ļoti garu un vulgāru atbildi, protams maksāt būs jāmaksā pilna summa. Es ceru ka jums gnīdām kas strādā Cityparks pielips kāds mēris , to jūs būtu pat ļoti pelnījuši!
Karma is a bitch.

09.06.2021

Joe Rogans👽 09.06.2021

Jūs tur Rīgā ģerbj ārā Cityparks uz nebēdu. 😟

A AiJa KoKaReViČa;) 10.06.2021

To sauc par legālu krāpšanu. Tur uz visu dienu auto novietošana maksā 4€, es neesmu sašutuši par pašu būtību bet par to ka nevar samazināt man sodu ņemot vērā ka tas ir mopēds. Necilvēcība pilnīgākā

M Mego izmeklētājs 10.06.2021

Kā šeit izpaužas fašisms? Braucot neskataties zīmes?

A AiJa KoKaReViČa;) 10.06.2021

Aizbrauc apskaties tās zīmes , gudribiek ;)