Cityparks - Krāpšana

Esiet modri šī kantora pakalpojumu saņēmēji, jums ir tieši 5 minūtes lai no mašīnas apstāšanas brīža paspēt tikt līdz terminālam un ievadīt tajā savas mašīnas numuru. Ja nepaveicās, un šo distanci pārvarēt dotajā laika posmā neizdodas jūs tiksiet sodīts ar 25 euro sodu. Autostāvvietas teritorijā dežurē cilvēks ar hronografu un soda kvīti. Viņu mājaslapā šādu normatīvu informācijas nav (gan jau kad izlasīs tad parādīsies) . Sanāca šito noskaidrot nejauša eksperimenta veidā.

08.06.2021

I

I ieva73 28.04.2021
Krāpšana

Šis uzņēmums nevienam neko labu nedod pilnīgi bezjēgas pelna naudu uz citu neuzmanību ! 8 gadus veikala stāvvieta bija bez viņiem tagad pēkšņi uzmetās un sāk ne par ko iekasēt naudu ! Lai aizrijās !

S Sudzibas.lv Admin 17.08.2021

K Kostaxus 08.06.2021

Sveiki! Par Cityparks negodīgu komercpraksi ir zināms jau sen! PTAC būs ļoti pateicīgs, ja aizsūtīs iet savu sūdzību viņiem! Droši rakstiet, ka neatzīstat sodu, un, ticiet man- saņemsiet atbildi, ka PTAC esot Jūsu pusē! Līdz ar to, sodu varat neapmaksāt, jo tās nav likumiski pamatots! Šobrīd PTAC esot saņēmis ļoti daudz sūdzību pret šiem zagļiem, bet jo vairāk sūdzību būs, jo ātrāk sāksies reāla darbība!

K Kostaxus 09.06.2021

Prieks redzēt, ka Cityparks darbiniekiem arī ir savs profils sūdzības.lv no kura var spiest mīnusus komentāriem :D klauni

J Juris Gaigalis 09.06.2021

Es savu sodu detalizēti apstrīdēju viņu mājas lapā, par brīnumu viņi biji pretīmnākoši un sodu atcēla.

K Kostaxus 10.06.2021

Viņu kantori, ir jābūt atsevišķiem gadījumiem, kad izņēmumu kārtā tie atceļ sodu, lai būtu atspoguļota statistika- ka tie tomēr iedziļinās sūdzību izskatīšanā un situācijas izvērtēšanā. Tur, kur Jums atcēla- sodīs 3x jaunus, kuriem neatcels!

Ivo 09.06.2021

Sveicināti, uzrakstiet man whatsapp 2_5_3_4_1_0_1_6 pastāstīšu kā konkrēti rīkoties un iedošu paraugus sūdzībām.

E Endr4 25.07.2021

jā, šī kantora vienīgais bizness ir krāpšanās un sodi likšana par 5-10min parkingu vietās kur pēc būtības jābūt bezmaksas stāvvietām! Obligāti rakstiet tieši “sūdzību” (nevis iesniegumu vai vēstuli) PTAC un pievienojiet bildes / video kas ir pieejami! Patc vajag pamatotus argumentus lai šos neliešus sodītu atkārtoti!