www.sudzibas.lv Cityparks Slikts serviss. Nesaprotams pakalpojums.

Cityparks - Slikts serviss. Nesaprotams pakalpojums.

Labdien. Lasot par firmu Cityparks ka firma sniedzot pakalpojumus un apmierinot 8 miljonu klientu. Apraksta par viņu pakalpojumiem nevareju atrast kadus pakalpojumus vai servisu sniedz firma Citypark. Vienigais ko sanemu 30 eur par mašinu ko atstaju uz autostavietu uz 20min. Laikam pakalpojums Cityparkam ir tads, sedet kaut kur aiz stura un gaidit kam uzlikt sodu ar teikumu ka sodu ir jamaksa laika un bez kavešanas 2 nedeļu laika. Tas ir vienigais pakalpojums ko sniedz ši bezpalidziga firma.

09.05.2021

H Helsu 09.05.2021

Iespējams jums ar lasīšanu tā pagrūtāk, jo visa informācija ir viņu mājas lapā.
Citypark - autostāvvietu apsaimniekošana.
Zemes īpašnieki slēdz ar viniem līgumu par stāvvietas apsaimniekošanu, ka jūsu gadījumā jūs neveicat automašīnas reģistrāciju un par to saņemat sodu.
Zeme, jeb sini gadijuma autostāvvieta ir privātīpašums ar saviem stāvēšanas noteikumiem, kurus jūs neievērojat.
Citypark darbinieks var sēdēt kur vien vēlas mašīna, aiz krūma kaut koka...

A AJ1 09.12.2021

Helsu- vai esi viens no CityPark darboņiem? Sevi jūs varbūt apmānīsiet par savas profesijas lietderību, bet sabiedrību gan nē. Jūsu darba pienesums sabiedrībai ir ar negatīvu zīmi, jo ilgāk šādu darbu veic, jo nejaukāka karma tiek uzkrāta.

Ivo 10.05.2021

Helsu -pirms komentēt iesaku iepazīties ar likumdošanu.
Varbūt Jūs man variet pateikt, kurš likuma pants kādam nosaka lasīt kādus noteikumus, pateikšu priekšā neviens.
Cityparks līgumsods ir pilnībā nepamatots un nelikumīgs. Viņi uzskata, ka novietojot automašīnu viņu apsaimniekotajā autostāvvietā ir automātiski pierādāms līgumslēgšanas fakts noteikts Civillikuma 1537.p.
proti,. Ja līgumu slēdz starp klātneesošiem, tad tas uzskatāms par noslēgtu no tā brīža, kad priekšlikuma piedāvātāju ir sasniegusi priekšlikuma saņēmēja beznosacījuma piekrišana.
Tā kā šī ir konkludentā darbība - tad beznosacijuma darbība ir sekojoša: Cilvēks pēc novietošanas automašīnu šajā stāvvietā aiziet izlasa noteikumus, pamājoši piekrīt un sāk izpildīt šos noteikumus. Ja tas nav noticis, tad līgumslēgšanas fakts NAV noticis līdz ar ko arī līgumsods ir uzspiests un nepamatots.
Privātīpašuma īpašnieka tiesības (CL 994.p.) ir ielaist vai neielaist savā īpašumā kādas personas. Ielaižot un uzstādot kādus noteikumus, jau regulē CL 1427.p. un 1428.p., bet kamēr otra puse nav īpašnieka noteikumiem piekritusi līgums NAV slēgts un līgumsodu uzlikt nedrīkst ! Īpašniekam par šo noteikumu neievēršanu ir tiesības izraidīt noteikumu neievērotāju no teritorijas nevis uzlikt līgumsodu.
Ja citypark vēlās lai viņu teritorijā iebrauktu tikai tie cilvēki, kas ievēros viņu noteikumu, lai liek uzrakstu "Privātīpašums" ar barjeru un tikai piekrītot šiem noteikumiem tikt iekšā viņu teritorijā, vienīgi paskatīsimies cik priecīgi par to būs veikalu īpašnieki :))))
Atkārtoju, ka saistībā ar Cityparks manuprāt krāpnieciskajām darbībām esmu gatavs palīdzēt ar padomu un iesniegumiem jebkurām Lv iedzīvotājam, vienkārši uzrakstiet man uz whatsapp 2_5_3_4_1_0_1_6.

D Dace Lescinska 09.02.2023

Citypark pārspēja visus bezkaunīgā krievu biznesa rādījumus - uzlika man sodu, kad biju piereģistrējusi savu auto Maximas autostāvvietā plkst.21:08. Soda pamatu balstīja uz to, ka es esmu bijusi tajā stāvvietā (it kā) laikā no 18:43 līdz 20:43 (nesaprotama laika amplitūda, ņemot vērā to, ka paši var kontrolēt autostāvvietu reģistra fiksāciju), un pamatoja to ar ziņu, ka stāvvieta otrreizēji izmanojama ne ātrāk, kā 30 minūtes pēs pirmreizējās. Taču es biju tur reģistrājusies pirmo reizi plkst. 18:45. Tātad - atstarpe starp divām reģistrācijām bija 2,5 h, nevis 30 min. Pēc mana protesta uzrakstīja tādu bezkaunību :
"...21:16 reģistrētais 30 EUR līgumsods Nr. 736180 automašīnai ar reģistrācijas numuru LD33 tiek anulēts un aizstāts ar brīdinājumu..." Brīdinājumu par ko? Par Citypark nelikumīgo "Mbiznesu"? Es ceru, ka policija tiks ar to galā...