www.sudzibas.lv Cityparks Info citypark upuriem

Cityparks - Info citypark upuriem

Sveiki! Neliela info Sia Sūdapark upuriem!
Gribēju tikai pateikt, ka Sia Sūdapark* ir apdirsušies tiesvedībā pret Ptac, kurā Sia vēlējās lai tiktu atcelts viņiem nelabvēlīgais lēmums, lietā ar 3 prasījumiem - par pagaidu aizsardzību - par Ptac lēmuma atcelšanu - un ar blakussūdzību - proti, visas 3 prasības tiesa veiksmīgi noraidījusi. Līdz ar to, visiem, kuri ir cietuši no Sia Sūdapark krāpnieciskās, maldinošās darbības un negodīgās komercprakses - profesionālajai rūpībai neatbilstošas un agresīvas komercprakses un maksājuši līgumsodus laika posmā no 2017. G. 1. Janv. Līdz 2018. G. 28. Nov. Iesaku: ''laipni'' sūdaparkam atgādināt par viņu pienākumu atcelt sodu un atmaksāt naudu. Ja sūdaparks atsakās to darīt, tad ir jāvēršas pie jurista, kas palīdzēs sniegt lietu tiesā, lai atgūtu negodīgi piemēroto soda naudas apmēru + tiesāšanās izdevumus + arī, ja ir maksāts ārpustiesas parādu piedzinējiem arī to naudu + var vēl mēģināt droši šim kretīniskajam krāpnieciskajam izspiedēju kantorītim piesiet maldināšanu - krāpniecību. Proti, par spīti Ptac lēmumam, kas pieņemts un stājies spēkā, sūdaparx, atbildot uz cietušo aicinājumiem atcelt sodu – standartizētās vienveidīgās vēstulēs apgalvo ka – ‘’sodu nav iespējams anulēt’’ ; stāsta pasakas par to ka Ptac nav tiesīgi ierobežot sia piemērotus līgumsodus, atsaucoties uz citām tiesvedībām, nevis uz konkrēto gadījumu; un maldina par ptac lēmuma darbības periodu – no sērijas – sods jums piemērots 20. Nov. 2018. , bet lēmums stājies spēkā tikai 2019. G. 4. Janv. Maldināšana ar nolūku iegūt naudu. [krāpniecība] lūk, kas tas ir. Proti – Ptac lēmums aptver laika posmu no 2017. G. 1. Janv. Līdz 2018. G. 28. Nov. , līdz ar to, ja sods ir noformēts minētajā laika periodā, tad tas ir atceļams saskaņā ar attiecīgo lēmumu nr. Pk. 21.
Papildus visam nupat kā teiktajam, šie krāpnieciskie maldinātāji – sūdapark, klaji neņemot vērā Ptac lēmumu, nodod ārpustiesas parādu piedzinējiem patērētājiem piemērotos sodus – cedē tos. Saziņa ar ‘’conventus’’* bija kā ar sienu, līdz tam mirklim, kad paziņoju par tiem izspeidējiem par ptac lēmumu – ko paši viņi nezināja (vai arī izlikās nezinām) un arī sūdaparks conventusu neinformēja.
Https://www.sudzibas.lv/conventus-tizlu-aunu-kantoritis-c634514

kopsavelkot visu – esiet uzmanīgi saskarē ar šādiem šaubīgiem krāpnieku krievu - žīdu kantorīšiem. Ziniet savas tiesības, pienākumus, atbildību un pārzinat arī attiecīgo regulējošo iestāžu un tiesu lēmumus.

*Sūdapark -
Cityparks Latvija SIA
Ernestīnes 12, lv-1046, Rīga
40103735168
lv401037355168
67 67 67 65 [slēpt]@cityparks.lv
*Conventus –
konsultatīvā sabiedrība “Conventus”, SIA
vienotais Reg. Nr. : lv40003428538
Jauniela 19-2, Rīga, Latvija, lv-1050
Nulpes iela 27, Latvija, lv-1063

02.02.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (2)

Ivo 02.02.2021

Lieliska ziņa :) pret šiem krāpniekiem un izspiedējiem ir jācinās.

Steroidman 08.02.2021

Pilnīgi 100%piekrītu pret šiem žīdu,izspiedēju kantoriem jācīnās.Un vēl pendele jāiedod sūdparka darbiniekam kas fotogrāfē mašīnas.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes