Can Can Pizza

Kategorija: Atpūta / Izklaide  •  Picērijas
Sociālie tīkli:

Can Can Pizza - Sūdzības un atsauksmes

Can Can Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Nekvalitatīva apkalpošana. Dzērienus gaidījām ilgāk nekā ēdienu, lai gan teicām, lai dzērienus nes pirmos. Makaroni ar vistu bija bez garšvielām un makaroni ne līdz galam izvārīti. Dienas zupa (gurķu) ļoti pliekana. Kartupeļi frī peldēja eļļā, nebija ēdami.

J Jenn 22.09.2020

Can Can Pizza - Ēdieni

Ēdieni Pasūtijām ar sievu steikus. Atnesa pusjēlu, bezgaršīgu, sīkstu gaļu ko par steiku nekādi nevar nosaukt pie tam grillu tā nebija redzēJusi, pēc skata kā tikko sasalis gaļas gabals būtu uzmests uz pannas un cepts eļļā. Pēc 1 h palika slikti. Rauj uz augšu. Šefpavārā tajā iestādē nau. Neiesaku tur ēst.

P Pipuks 29.08.2020
Komentāri 5 Picērijas

Can Can Pizza - Slikst serviss, krāpšana

Slikst serviss, krāpšana Ситуация из рамок вон выходящая! ЗАКАЗ #1 Первый заказ сделал у cancan в середине августа, так как на август они поставили бесплатную доставку. (проживаю в 10 минутах ходьбы от cancan) . Доставили заказ через 1ч20минут, привезли только пол заказа и пиво вместо 1.90 за бутылку посчитали, как 3.60... Доказывали мне что я не прав, долго что-то решали, в итоге сделали скидку на 40% - привезли полный заказ ещё через час-полтора, в видно что то-что привозили уже, они просто разогрели, а вторую...

A AlexRiga 28.08.2020

Can Can Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Bijām ar bērnu un vīru paest, vismaz gribējām, no sēdējām 10 min bez ēdienkartēm, beigas virs pats aizgāja pakaļ! Tad nosēdējām vēl kādas 15 minūtes! Es mēģināju noķert ar acīm viesmīļus, veselus 3, kuras stāvēja pie kases un ka parasti kko apsprieda un neviena pat nepaskatījās! Tikai tad kad es pieceļos kājas paskatījās bet visas aizmuka katra sava Stūri, bet vienu tomēr noķeru lai izteiktu savu noskaņojumu! Zinu ka jau daudz bija pateikts un nekas tāpat nemainās, bet vai tiešām vadībai viss ir līdz vienai vietai un nav vajadzīgs ienākums? Viesmiliem tāds pats jautājums)

Can Can Pizza - Обман,Плохой сервис,Ужасная обстановка

Обман,Плохой сервис,Ужасная обстановка 1. Как заходишь в заведение стоит ужасный запах(тряпки/протухшее яйцо/какие-то помои) 2. Влажные салфетки , которые дают пахнут невыносимо ужасно. 3. Еда отвратительная. Заказали бургер с картошкой. Картошка ужасная , вообще не соленая. Бургер , как помои , вкус тряпок. Чили соус такой же отвратительный как все остальное 🤢 4. Очень долго ждали , чтоб нас рассчитали и не хотели отдавать нам сдачу 8 евро. Официантка подумала , что это чаевые и не отдавали нам сдачу , пока я ей не сказала. 5. От официантки ужасно пахло сигаретами. 6. Кофе был вкусный) Не советую.

Can Can Pizza - Обман,Плохой сервис,Ужасная обстановка,Вонь

Обман,Плохой сервис,Ужасная обстановка,Вонь 1. Как заходишь в заведение стоит ужасный запах(тряпки/протухшее яйцо/какие-то помои) 2. Влажные салфетки , которые дают пахнут невыносимо ужасно. 3. Еда отвратительная. Заказали бургер с картошкой. Картошка ужасная , вообще не соленая. Бургер , как помои , вкус тряпок. Чили соус такой же отвратительный как все остальное 🤢 4. Очень долго ждали , чтоб нас рассчитали и не хотели отдавать нам сдачу 8 евро. Официантка подумала , что это чаевые и не отдавали нам сдачу , пока я ей не сказала. 5. От официантки ужасно пахло сигаретами. 6. Кофе был вкусный) Не советую.

Can Can Pizza - Krāpšana un slikts serviss

Krāpšana un slikts serviss Lūk, šādi izskatās 30 cm cancan Purvciema Deglava Maxima xxx pica, kura maksā 9,99 eur. Realitātē labi ja 25 cm diametrā. Kad atnāca administratore, uzreiz kļuva skaidrs, ka Dāma atnāca nevis atvainoties un piedāvāt risinājumu nepatīkamajai situācijai, bet gan aizstāvēties un norādīt kas mums bija vispirms jādara, taču ka picai vispirms bija jābūt 30 cm, to sieviete dzirdēt negribēja. Rezumē - par šo picu nācās samaksāt 9,99 eur, nekādas atlaides, nekādi atvainošanās žEsti, izslaukta nauda, vienvārdsakot - tā ir klienta apzagšana. Pēdējā reize šajā picērijā.

Can Can Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Sveicināti! Gribu padalīties ar savu rūgto pieredzi Cancan picērijā a. Saharova ielā, kas sabojāja manu svētku noskaņu. Ar ģimeni 24. Jūl. Plkst.18.00 ieradāmies šajā picērijā atzīmēt manus svētkus. Mūs sagaidīja melnmataina, tumsnēja oficiante. Jautāju, kur mēs varētu apsēsties visi kopā. Uzreiz saņēmu kaudzi pārmetumi, ka tik daudzi nedrīkst kopā sēdēt. Neko vairāk nepaskaidroja un devās prom. Labi, apsēdāmies pie diviem atsevišķiem galdiem. Pēc laika pie mums atnāca blonda oficiante un...

Z Zelkataa 29.07.2020
Komentāri 5 Picērijas

Can Can Pizza - Долгое ожидание

Долгое ожидание Здравствуйте всем. Если решите зайти в can can в центре риге, то стабильно нужно ждать заказ дольше часа. Нас предупредили что пиццу нужно ждать 40 мин. (не смотря на то что людей в заведении было очень мало.) прождали час и 20минут. Официант сказала ещё 3 минуты. Прождали ещё 13 минут. Очень разочаровалась. Картофель был не готов, не смотря на столь долгое ожидание. Как и сладкой картошечки не было. Десерт тоже 30 мин несли.

Can Can Pizza - Slikts serviss uz piegādi

Slikts serviss uz piegādi Добрый день. Хочу пожаловаться на ужасный сервис вашего ресторана. Заказали по телефону 4 пиццы 28. Марта около 19 вечера. Оператор сказал, что пиццы доставят в течении ~1.5 часа. К 21 часом вечера заказ доставлен не был доставлен. Позвонив еще раз на ваш номер, был уже включён автоответчик, который проинформировал, что заказы принимаются до 20: 30. Ваши действия?

Can Can Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Kādreiz biju Can can restorānā, kurš atrodas Deglava ielā, kur blakus man sēdēja cilvēki, kuriem bērni neprot uzvesties: ļoti skaļi bļaustījās un skraidīja pa visu restorānu. Es palūdzu oficiantam izteikt vecākiem aizrādījumu par bērnu uzvedumu uz ko man atbildēja, ka tas ir bērni un ja mani kaut kas neapmierina es varu pārsēsties. Kad es nākamreiz biju tajā pašā restorānā, tur arī bija mazie bērni, bet tomēr neviens neaurēja un neskradīja apkārt. Izrādās jautājums, kāpēc vienus klientus neņem vērā, bet citiem dod priekšroku uzvesties kā mežoņiem, tikai tāpēc, ka viņiem ir bērni?

J JaTra 16.11.2019
Komentāri 3 Picērijas

Can Can Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Veicu picu pasūtījumu ar piegādi uz plkst 12: 00, man apstiprināja, ka picas atvedīs plkst 12: 00 +/-15min. Pēc vairākiem zvaniem, lai noskaidrotu kur ir pasūtījums, visu laiku atbildēja tuvāko minūšu laikā pica būs. Picu atveda pēc plkst 13, par kavēšanu nekādas atlaides nebija gatavs piešķirt. Picas droši vien vairāk par stundu tika vadātas apkārt pa rīgu. Nevienam neiesaku izmantot Can Can Piegādi!

Can Can Pizza - Briesmīga apkalpošana

Briesmīga apkalpošana Ar vīru ienācām paēst picu. Aizņemti 5 galdiņi, bet picā jāgaida vairāk kā 40 minūtes. Saprotu, ir arī pasūtījumi ar piegādi, bet vai nevar kaut kā menedžēt, ja picērijā ir aizņemti 6 galdiņi un tik ilga gaidīšana. Apkalpošana arī briesmīga, ne "labdien", ne "lūdzu". Darbiniekiem ieteiktu apmeklēt komunikācijas kursus!

Can Can Pizza - Slikta apkalposana un piegades ilgums.

Slikta apkalposana un piegades ilgums. Pasutijums tika pieteikts ap pulkstens 19:20. zvanot uz piegades tālruni. Atbildeja laipna operatore Ieva. Pateica ka piegādes ilgums varetu but no 1h lidz 1h30min. Pulktens jau 21tuvojas zvanu atkal painteresēties par piegadi cik ilgi vel jagaida, tā pati operatore atbild pec aptuveni 10min. jabut, jo esot zvanījusi uz piceriju noskaidrot! Piecu atveda pec trešā zvana kad biju jau zvanījis uz piceriju Biķernieku ielā un atkārtoti operatorei kas pienem pasutijumus. Abas atbildeja ka kurjeram...

Can Can Pizza - Picu kvalitate

Picu kvalitate Can Can Picērija, kas atrodas uz jūrmalas šosejas lielajā Maksima. Pasūtījam picas dazadas. Kad atnesa es biju loti izbrinita par picu pildījumu viņa vienkarsi nebija bij tik siers un paris desinas. Kartupeli fri bija bez sals-sali uz galda ari neatradu. Riga biju iegajusi can can picerija bija savadak. Vai tad nav noteikta receptura un picam jābūt vienadam pildījumam. Cilvēku ari bija lot maz, sanāk ka ši picērija ir pazaudējusi klientus ar savu virtuves kvalitati. Loti zel

L laura232 15.09.2019
Komentāri 0 Picērijas

Can Can Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Ar draudzeni izdomājām papusdienot Cancan Picērijā Imantā Maxima xxx, izvēlējāmies galdiņu un gaidījām viesmīli, nosēdējām pus stundu un vel joprojām nebija pienācis neviens viesmīlis, kaut arī visi redzēja, ka gaidam, kad mūs apkalpos. Apkalpošana pilnīga nulle! Ja vēlāties papusdienot Imantas pusē, tad šo vietu neiesaku, nomirsiet badā!

N Niks15 16.08.2019

Can Can Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Akropolē ar meitām iegājām paēst. Viena meitiņa man zīdainītis. Apsēdāmies pie nenovākta galdiņa. Tā saucamais viesmīlis, kurš laikam saņēmis viesmīlībā nulle apmācību, bez “labdien” vai “atvainojiet par neērtībām” pienāca un noteica - te sēž vēl cilvēki. Aizgāja uzpīpēt. Nepiedāvāja ne citu galdiņu, ne atvainojās. Sapratu, ka klients te ir nulles vērtē. Tomēr palikām, par cik blakus atbrīvojās cits galdiņš. Gaidīšanas laiks bija gana ilgs, bet tas ok, jo tikām iepriekš brīdinātas. Bērnam...

Can Can Pizza - Neprofesionāļi

Neprofesionāļi Pāris dienu atpakaļ biju apmeklējis jauno t/c akropole. Devos paēst. Ēdienu ziņā viena mīnuss tāda, ka gaidījām 20. Min. Kamēr uztaisīt. Otrs mīnuss ir tāds, ka man palika negaidoti slikti ar veselību. Sakiet lūdzu vai ancan picas darbinieki vispār ir izgājuši kursus par ārkārtas situācijām? Vai vispār tur strādā profesionāli savā jomā darbinieki? Visi darbinieki "viesmīļi" kuri apkalpo cilvēkus pat nepienāca klāt, kaut vai es mocījos bez elpas gandrīz uz sola un nepajautāja vai palīdzēt. Vai...

Can Can Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Ļoti drausmīga apkalpošana. Pārāk ilgi jāgaida ēdiens un nepievērš uzmanību klientiem. Visparastākajiem ēdieniem (Cēzara salātiem) ir jāgaida 1 stunda, kas nesaprotami pat ja apmeklētāju skaits nav liels. Klienti nav pabrīdināti par laiku, kas jāgaida līdz ēdiena saņemšanai un arī pēc rēķina un atlikuma saņemšanas ir jāgaida ļoti ilgs laiks. Briesmīgi!

Can Can Pizza - Плохое обслуживания

Плохое обслуживания Пришли покушать пошли на второй этаж девочка по имени Синтия пришла к нам сказала что время ожидания 1,5 часа потом пришел еще один столик им она сказала время ожидания 15 минут мы у нее спросили в чем дело а нам в ответ грубость Начальство делайте выводы пицерия на Ulmany офицантка ужанстная и грубая Спустились в низ у бара стояла Администратор спросили у нее время ожидания сказала минут 15-20 Ужастное опслуживания и грубое Были в пицерии в 15.00