www.sudzibas.lv Can Can Pizza Briesmīgs serviss

Can Can Pizza - Briesmīgs serviss

Lapa ‘jūsu viedoklis’ nestrādā, visas atsauksmes tiek ignorētas. Uzņēmumam ir pilnīgi vienalga par negatīvo pieredzi.
Ierados 12: 30, aizgāju 14: 30.
Ēdiens tika pasūtīt ātri, pēc 30-40 min pienāk viesmīlis un jautā ko es pasūtīju, bez atvainošanās. Pēc stundas saņemu ēdienu, ļoti garšīgi, iesaku kraukšķīgās vistas bļodu.
Lūdzu rēķinu kuru man protams neatnes pēc mūžības un ap 14: 30 pati pienāku un palūdzu to, teicu, ka 2 stundas gaidu uz ko dzirdu “jūs 2h gaidat rēķinu”? Es saku, ka 2 stundas atrodos uzņēmumā un stundu gaidīju ēdienu uz ko nesaņēmu atbildi.
Viesmīlis ar spēku nomet man priekšā tējas naudas trauku un Saka, ka nevar tā būt, ka ēdienu es stundu negaidīju.
Uz ko es viņam pateicu cikos es ierados un cikos tika saņemts ēdiens, uz to atbildi arī nesaņēmu un aizgāju.

+viesmīlis pateica, ka esmu neuzmanīga un sēdēju “savā datorā” ko man citu atliek kā sēdēt telefonā, ja man stunda ir jāgaida ēdiens?

2 stundas atrasties uzņēmumā un stundu gaidīt porciju nav normāli, es nokavēju darbu un sabojāju sev garastāvoklī, gaidīju vismaz atvainošanos.
Attieksme ir vienkārši briesmīga, es biju ļoti dusmīga, es tiešām nesaprotu kādēļ cilvēks nevar mierīgi atnākt un nobaudīt ēdienu?

Ļoti nepatīkama situācija.

02.11.2022

Velvetpopstar 02.11.2022

Kāda nekaunība no viņu puses, kavē ar visu un vēl sagribēja dzeramnaudu. :/