Can Can Pizza - Slikts serviss

Bijām ar bērnu un vīru paest, vismaz gribējām, no sēdējām 10 min bez ēdienkartēm, beigas virs pats aizgāja pakaļ! Tad nosēdējām vēl kādas 15 minūtes! Es mēģināju noķert ar acīm viesmīļus, veselus 3, kuras stāvēja pie kases un ka parasti kko apsprieda un neviena pat nepaskatījās! Tikai tad kad es pieceļos kājas paskatījās bet visas aizmuka katra sava Stūri, bet vienu tomēr noķeru lai izteiktu savu noskaņojumu! Zinu ka jau daudz bija pateikts un nekas tāpat nemainās, bet vai tiešām vadībai viss ir līdz vienai vietai un nav vajadzīgs ienākums? Viesmiliem tāds pats jautājums)

19.08.2020

M Maris Ziverts 20.08.2020

Ko Jus tur muldiet! Neviena Chili Pica un Can Can vairs nedarbojas kopsh karantins iestajas!

N Natalija Nnnnnnnnnn 20.08.2020

Muldiet jūs

Paradeez 21.08.2020

Nezinu kā čili pizza, bet CAN CAN darbojas, eju garām diezgan bieži un cilvēki sēž iekšā un ārā