Can Can Pizza

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Can Can Pizza - Sūdzības un atsauksmes

Can Can Pizza - Долгое ожидание

Долгое ожидание Здравствуйте всем. Если решите зайти в can can в центре риге, то стабильно нужно ждать заказ дольше часа. Нас предупредили что пиццу нужно ждать 40 мин. (не смотря на то что людей в заведении было очень мало.) прождали час и 20минут. Официант сказала ещё 3 минуты. Прождали ещё 13 минут. Очень разочаровалась. Картофель был не готов, не смотря на столь долгое ожидание. Как и сладкой картошечки не было. Десерт тоже 30 мин несли.

Can Can Pizza - Slikts serviss uz piegādi

Slikts serviss uz piegādi Добрый день. Хочу пожаловаться на ужасный сервис вашего ресторана. Заказали по телефону 4 пиццы 28. Марта около 19 вечера. Оператор сказал, что пиццы доставят в течении ~1.5 часа. К 21 часом вечера заказ доставлен не был доставлен. Позвонив еще раз на ваш номер, был уже включён автоответчик, который проинформировал, что заказы принимаются до 20: 30. Ваши действия?

Can Can Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Kādreiz biju Can can restorānā, kurš atrodas Deglava ielā, kur blakus man sēdēja cilvēki, kuriem bērni neprot uzvesties: ļoti skaļi bļaustījās un skraidīja pa visu restorānu. Es palūdzu oficiantam izteikt vecākiem aizrādījumu par bērnu uzvedumu uz ko man atbildēja, ka tas ir bērni un ja mani kaut kas neapmierina es varu pārsēsties. Kad es nākamreiz biju tajā pašā restorānā, tur arī bija mazie bērni, bet tomēr neviens neaurēja un neskradīja apkārt. Izrādās jautājums, kāpēc vienus klientus neņem vērā, bet citiem dod priekšroku uzvesties kā mežoņiem, tikai tāpēc, ka viņiem ir bērni?

J JaTra 16.11.2019
Komentāri 3 Picērijas

Can Can Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Veicu picu pasūtījumu ar piegādi uz plkst 12: 00, man apstiprināja, ka picas atvedīs plkst 12: 00 +/-15min. Pēc vairākiem zvaniem, lai noskaidrotu kur ir pasūtījums, visu laiku atbildēja tuvāko minūšu laikā pica būs. Picu atveda pēc plkst 13, par kavēšanu nekādas atlaides nebija gatavs piešķirt. Picas droši vien vairāk par stundu tika vadātas apkārt pa rīgu. Nevienam neiesaku izmantot Can Can Piegādi!

Can Can Pizza - Briesmīga apkalpošana

Briesmīga apkalpošana Ar vīru ienācām paēst picu. Aizņemti 5 galdiņi, bet picā jāgaida vairāk kā 40 minūtes. Saprotu, ir arī pasūtījumi ar piegādi, bet vai nevar kaut kā menedžēt, ja picērijā ir aizņemti 6 galdiņi un tik ilga gaidīšana. Apkalpošana arī briesmīga, ne "labdien", ne "lūdzu". Darbiniekiem ieteiktu apmeklēt komunikācijas kursus!

Can Can Pizza - Slikta apkalposana un piegades ilgums.

Slikta apkalposana un piegades ilgums. Pasutijums tika pieteikts ap pulkstens 19:20. zvanot uz piegades tālruni. Atbildeja laipna operatore Ieva. Pateica ka piegādes ilgums varetu but no 1h lidz 1h30min. Pulktens jau 21tuvojas zvanu atkal painteresēties par piegadi cik ilgi vel jagaida, tā pati operatore atbild pec aptuveni 10min. jabut, jo esot zvanījusi uz piceriju noskaidrot! Piecu atveda pec trešā zvana kad biju jau zvanījis uz piceriju Biķernieku ielā un atkārtoti operatorei kas pienem pasutijumus. Abas atbildeja ka kurjeram...

Can Can Pizza - Picu kvalitate

Picu kvalitate Can Can Picērija, kas atrodas uz jūrmalas šosejas lielajā Maksima. Pasūtījam picas dazadas. Kad atnesa es biju loti izbrinita par picu pildījumu viņa vienkarsi nebija bij tik siers un paris desinas. Kartupeli fri bija bez sals-sali uz galda ari neatradu. Riga biju iegajusi can can picerija bija savadak. Vai tad nav noteikta receptura un picam jābūt vienadam pildījumam. Cilvēku ari bija lot maz, sanāk ka ši picērija ir pazaudējusi klientus ar savu virtuves kvalitati. Loti zel

L laura232 15.09.2019

Can Can Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Ar draudzeni izdomājām papusdienot Cancan Picērijā Imantā Maxima xxx, izvēlējāmies galdiņu un gaidījām viesmīli, nosēdējām pus stundu un vel joprojām nebija pienācis neviens viesmīlis, kaut arī visi redzēja, ka gaidam, kad mūs apkalpos. Apkalpošana pilnīga nulle! Ja vēlāties papusdienot Imantas pusē, tad šo vietu neiesaku, nomirsiet badā!

N Niks15 16.08.2019

Can Can Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Akropolē ar meitām iegājām paēst. Viena meitiņa man zīdainītis. Apsēdāmies pie nenovākta galdiņa. Tā saucamais viesmīlis, kurš laikam saņēmis viesmīlībā nulle apmācību, bez “labdien” vai “atvainojiet par neērtībām” pienāca un noteica - te sēž vēl cilvēki. Aizgāja uzpīpēt. Nepiedāvāja ne citu galdiņu, ne atvainojās. Sapratu, ka klients te ir nulles vērtē. Tomēr palikām, par cik blakus atbrīvojās cits galdiņš. Gaidīšanas laiks bija gana ilgs, bet tas ok, jo tikām iepriekš brīdinātas. Bērnam...

Can Can Pizza - Neprofesionāļi

Neprofesionāļi Pāris dienu atpakaļ biju apmeklējis jauno t/c akropole. Devos paēst. Ēdienu ziņā viena mīnuss tāda, ka gaidījām 20. Min. Kamēr uztaisīt. Otrs mīnuss ir tāds, ka man palika negaidoti slikti ar veselību. Sakiet lūdzu vai ancan picas darbinieki vispār ir izgājuši kursus par ārkārtas situācijām? Vai vispār tur strādā profesionāli savā jomā darbinieki? Visi darbinieki "viesmīļi" kuri apkalpo cilvēkus pat nepienāca klāt, kaut vai es mocījos bez elpas gandrīz uz sola un nepajautāja vai palīdzēt. Vai...

Can Can Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Ļoti drausmīga apkalpošana. Pārāk ilgi jāgaida ēdiens un nepievērš uzmanību klientiem. Visparastākajiem ēdieniem (Cēzara salātiem) ir jāgaida 1 stunda, kas nesaprotami pat ja apmeklētāju skaits nav liels. Klienti nav pabrīdināti par laiku, kas jāgaida līdz ēdiena saņemšanai un arī pēc rēķina un atlikuma saņemšanas ir jāgaida ļoti ilgs laiks. Briesmīgi!

Can Can Pizza - Плохое обслуживания

Плохое обслуживания Пришли покушать пошли на второй этаж девочка по имени Синтия пришла к нам сказала что время ожидания 1,5 часа потом пришел еще один столик им она сказала время ожидания 15 минут мы у нее спросили в чем дело а нам в ответ грубость Начальство делайте выводы пицерия на Ulmany офицантка ужанстная и грубая Спустились в низ у бара стояла Администратор спросили у нее время ожидания сказала минут 15-20 Ужастное опслуживания и грубое Были в пицерии в 15.00

Can Can Pizza - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Cancan pizza Maxima xxx pie Spices sodien ar mammu atnacam paest, cilveku vispar nebija. Meitene, kuras vardu es neredzeju, atnesa mums menu, plkst bija 11:00, es aizgaju pie letes un pajautaju vai nav brokastu vai pusdienu menu, tad vina neapmierinati atbildeja ka ir brokastu un pec kada briza atnesa. Velak atnesa edamprieksmetus, kur bija papirits no koslajamas gumijas Orbit, es aiznesu vinai un pateicu: es atvainojos un paradiju vinai to, vina panema to grozinu ar daksam un nometa uz galdu...

B Baranka 29.09.2018

Can Can Pizza - Плохой сервис

Плохой сервис Сегодня, 23.09.2118. После продолжительной прогулки проголодались, и по дороге домой заехали в канкан на ульманя гатве покушать. В зале были заняты 3 столика, всего лишь. Минут 10 сидели, ждали официантку. Так и не дождавшись, сами взяли меню. И ещё сидели 20 минут, потом муж сам пошёл делать заказ. Его отправили, сказали подойдут. Девушка подошла и сказала, что в лучшем случае нас обслужат через 40 минут... Занавес. Мы поехали в вайрак саулес.

Can Can Pizza - Ужасное обслуживание

Ужасное обслуживание Ужас пришли покушать в кан кан пришла новенькая девочка Sabina сказала что ждать 1,5 часа хотя зал был пустой позвали администратора милая девушка сказала что время ожидания минут 30 потом пришла оффицантка приняла заказ принесла нам булочку в фальге сказала нам если что то не нравится макдоналд через дорогу

Can Can Pizza - Прекрасное заведение!

Прекрасное заведение! 24 июня посетили наше любимое заведение кан-кан. Все, как всегда на высшем уровне! Нас обслуживал наш любимый официант, парень, который работает уже не первый год, невероятно обаятельный мальчик! День выдался на редкость холодный и промозглый, а в кан-кане тепло и уют, даже не хотелось уходить!

Can Can Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss 31 числа смена официантов была ужасная нагло разговаривали не подали приборы тарелки вообще ничего, детей обидели не люди несчастные таких извергов я еще не встречала надеюсь что их уволят просто дай бог чтоб так и было!

T tamara26 02.06.2018
Komentāri 0 Picērijas

Can Can Pizza - Sūdzības vietā - uzslava!

Sūdzības vietā - uzslava! Lai gan, citu viedokļu iespaidā, bijām gatavi tam, ka arī mums viss nenoies "kā pa sviestu", tomēr par rezultātu bijjā patīkami pārsteigti - viss bija lieliski! Gana garšīgas picas (pasūtījām 50cm x 5 veidus), piegāde tika veikta precīzi pēc stundas - kā solīts pa telefonu, laipns kurjers! Protams, akurāt karstas tās vairs nebija, taču tas ir pats par sevi saprotams... Tā kā - Paldies rūķiem! :)

M melnace 24.04.2018

Can Can Pizza - Laba apkalpošana

Laba apkalpošana Ar sievu pēcpusdienā 17.04 bijām iegriezušies šajā picērijā, lai pa ātro uzēstu kādu picu, pirms došanās savās darīšanās. Bijām cerējuši pavadīt kādu stundu noteikti. Mūs apkalpoja ļoti jauka oficiante. Pēc picas pasūtīšanas. Man bija jāuzzvana pa savām darīšanām, es pat nepaspēju veikt pāris zvanus (vidēji viena zvana ilgums ap 7 minūtēm), kā mums jau bija atnesuši mūsu 50 cm picu. Tas bija ļoti ātri. Pie tam zinot kā gatavo tajā pašā Čilī picā, ka mums uz diviem knapi pietiek 42 cm picu...

Can Can Pizza - Atcelts pasūtijums

Atcelts pasūtijums Tika veikts pasūtijums. Saņēmu apstiprinājuma zvanu jā viss ok gaidiet pēc 1h40min būs jums piegāde! Pajiet 1h40min no picas ne miņas, paiet 2h no picas ne miņas, paiet 2h20min nekādu ziņu. Zvanu uz picēriju lai noskaidrotu cik tad vēl jāgaida, un operātors man pasaka a mēs saņēmam ziņu ka jūs atcēlāt pasūtijumu, es saku ka neko nēesmu atcēlusi un ar mani pēc tā zvana nevens nav sazinājies, kā tas ir iespējams uz ko saņēmu atbildi nu nezinu bet jums javēc jauns pasūtijums kas būs gatas pēc 1h50min. Cik tas ir nopietni? Konkurenti vismaz piedāvā par to nemaksāt un nu noteikti negaidīt 1h50min!

P PaulaNid 17.02.2018