www.sudzibas.lv Can Can Pizza Briesmīga apkalpošana

Can Can Pizza - Briesmīga apkalpošana

Ar vīru ienācām paēst picu. Aizņemti 5 galdiņi, bet picā jāgaida vairāk kā 40 minūtes. Saprotu, ir arī pasūtījumi ar piegādi, bet vai nevar kaut kā menedžēt, ja picērijā ir aizņemti 6 galdiņi un tik ilga gaidīšana. Apkalpošana arī briesmīga, ne "labdien", ne "lūdzu". Darbiniekiem ieteiktu apmeklēt komunikācijas kursus!

26.10.2019

Z

"Ar vīru ienācām paēst picu." - kur problēma, velciet laukā savu picu un paēdiet
"Aizņemti 5 galdiņi, bet picā jāgaida vairāk kā 40 minūtes." - laikam, aita domā, ka picu cep uz galdiņiem
"Saprotu, ir arī pasūtījumi ar piegādi" - ja saprastu, šī murgojuma te nebūtu!
"bet vai nevar kaut kā menedžēt, ja picērijā ir aizņemti 6 galdiņi un tik ilga gaidīšana." - viņi arī menedžē, tāpēc arī jums bija jāgaida tikai 40 minūtes, un pirms brīža bija aizņemti tikai 5 galdiņi!
"Apkalpošana arī briesmīga, ne "labdien", ne "lūdzu" - ja būtu tavi "labdienlūdzi", tad pica būtu jāgaida divreiz ilgāk! Un ja gribi zināt kas ir briesmīga - biežāk skaties spogulī!
"Darbiniekiem ieteiktu apmeklēt komunikācijas kursus!" - un tev būtu ieteikums apmeklēt kulinārijas kursus. Varbūt tad būtu kaut minimāla nojausma, cik ilgu laiku prasa picas pagatavošana!