Can Can Pizza - Slikts serviss

Sveicināti! Gribu padalīties ar savu rūgto pieredzi Cancan picērijā a. Saharova ielā, kas sabojāja manu svētku noskaņu. Ar ģimeni 24. Jūl. Plkst.18.00 ieradāmies šajā picērijā atzīmēt manus svētkus. Mūs sagaidīja melnmataina, tumsnēja oficiante. Jautāju, kur mēs varētu apsēsties visi kopā. Uzreiz saņēmu kaudzi pārmetumi, ka tik daudzi nedrīkst kopā sēdēt. Neko vairāk nepaskaidroja un devās prom. Labi, apsēdāmies pie diviem atsevišķiem galdiem. Pēc laika pie mums atnāca blonda oficiante un mierīgi paskaidroja, ka valstī notiekošā dēļ mums jāsēž atsevišķi. Viss kārtībā, visu saprotam un oficiante aiziet prom. Un tad arī sākās.. Uz mūsu galdiņu nozīmēja to pašu melnmataino oficianti. Mēs sēžam jau 15 min un gaidām, kad mums atnesīs ēdienkartes, bet oficiante izliekas mūs nemanām. Gaidām vēl 5 min un pēc tam es eju un prasu, kas par lietu? Kāpēc mums nenes ēdienkartes un ko mums atbild - kur jūs vispār sēžat? Uz ko man jābrīnās! Vairākas reizes iet mums garām un izliekas, ka mūs neredz. Atnes ēdienkartes un atkal mums jāgaida 15 min kamēr pie mums atnāk oficiante. (šajā laikā nebija daudz cilvēku picērijā) . Pasūtījām - dzērienus, uzkodas, divas picas, fri kartupeļus bērnam+suliņu. Gaidam pasūtījumu.. Un tad arī sajutām, ka mūs apkalpot šai oficiantei galīgi negribas. Ja parasti visu atnes šādā secībā - dzērieni - - >uzkodas—>frī kartupeļi—>picas, tad mūsu gadījumā viss bija ačgārni! Pirmās mēs dabūjām picas, kad picas jau bija apēstas, tad tikai dabūjām dzērienus (kaut dzērieni jau sen stāvēja uz Letes) pēc 15 min dabūjam tikai uzkodas un ja es nebūtu pajautājusi kur ir mana bērna frī kartupeļi, tad tos mēs nemaz nebūtu dabūjuši. Ja citās cancan picērijās sangrijas dzērienu mums pasniedz ar vīna glāzēm, tad te mums pasniedza ar parastajām sulas glāzēm. Varēja redzēt, ka oficiante nesteidzas mūs apkalpot. Bija galdiņi, kas daudz vēlāk pēc mums ieradās un viņi tika ļoti ātri apkalpoti un gāja jau prom, kad mēs tikai dabūjām dzērienus.
Manai ģimenei vienmēr ir bijušas labas atsauksmes par jūsu uzņēmumu, bet A. Saharova cancan picērija lika ļoti vilties. Bijām tur pirmo reizi un domāju, ka arī pēdējo. Šāda attieksme nav pieļaujama, oficiants pelņa algu ar savu darbu, tad mēs arī sagaidām patīkamu attieksmi!

29.07.2020

Z

A Arsens Aleksanders 29.07.2020

Rasists!

T taaturir 29.07.2020

tas ir ljoti populari Arsen, musdienaas visus saukt par rasistiem!
Cilveks, vnk aprakstija cilveka izskatu, nevis personisko naidu pret konkreto rasi.

Nemanipulee ar apvainojumiem, ja nepatik sūdzība.

Varbūt oficiantei bija slikta diena, jo pret oficiantiem arī ne vienmēr labi izturās darba devējs, nez.
Žēl, ka Jums bija tāda pieredze.

Gan jau nākamreiz būs labāk!

put_in_high_low 29.07.2020

"Melnie" visspār negrib strādāt un tā ir bijis visos laikos. :D

Vagons Komā 29.07.2020

K4du algu tad viņi saņem? Labi, ka strada

put_in_high_low 29.07.2020

Oficianti dzīvo uz tējas naudu. Kā pāvārs pēc izglitības to zinu. Pastrādāju restorānos. Tātad, smaids un laba apkalpošana - ir viņu naudu. Šinī gadījumā - meitenei naudas nebūs daudz kabatā. :D