www.sudzibas.lv Can Can Pizza Slikta apkalposana un piegades ilgums.

Can Can Pizza - Slikta apkalposana un piegades ilgums.

Pasutijums tika pieteikts ap pulkstens 19:20. zvanot uz piegades tālruni. Atbildeja laipna operatore Ieva. Pateica ka piegādes ilgums varetu but no 1h lidz 1h30min. Pulktens jau 21tuvojas zvanu atkal painteresēties par piegadi cik ilgi vel jagaida, tā pati operatore atbild pec aptuveni 10min. jabut, jo esot zvanījusi uz piceriju noskaidrot! Piecu atveda pec trešā zvana kad biju jau zvanījis uz piceriju Biķernieku ielā un atkārtoti operatorei kas pienem pasutijumus. Abas atbildeja ka kurjeram jabut pec 5min. Pulkstens 21:30 aptuveni picas bija piegādātas. Jautāju kurjeram vai vuns ur braucis caur Daugavpili vai ir bijis kads sastregums uz ko kurjers nevarēja korekti atbildēt! Zel ka tā! Kurjera ataisnijums bijab, ka vunam redz esot bijusas 4 piegādes un tapec ir bijusi aizķeršanās.
Paskatoties čeka picas nodostas kurjeram pulkstens 20:42.
Iznak pasutijumu pieņema puljstens ~19:20, pajiet 1h20min lidz nonak pie kurjeram~20:40 izbraukšana cauti bikernieku mezam uz Purvciemu aizņem kurjeram ~1h, operators un picerijas darbinieki nespejs precīzi noskaidrot cik talu ir kurjers ar preci klientam!
Picas bija atdzisušas, iespejams ka kurjersnir piedalijies kādā rallijā jo abas picas bija saslīdējuša# uz vienu pusi un izveidojušās nesmuku kaudziti, picas nebuja sadalītas kā tas parasti notiek, bija japles katra skele!

Man intresē, kādēļ ir šādā riebiga attieksme, kādēļ kurjers ar operatoru runa Krievu valodā, ja valsts valoda ir latviešu valoda un klienta klatbutne ir jārunā valsts valodā kautvai runatu ar pasu galbeni direktoru menedžeri.
Pelikum tris bildra ar atvesto pasūtījumu, kuru reali gribekas izmesti miskastē.

29.09.2019

R RedSquall 29.09.2019

Es kurjera vieta tev picas iemestu seja un ta kartigi izmeretu. Parak dauds esi. Iedomajiea pa sevim tipa. Tu karalis a visi parejie kalpi tev tu pats esi stradajis par kurjeru vai citos darbos? Ma kas var notik vins tev atbildeja ka bija vell 4 pasutijumi.

Pālī rakstīji?
Pats esi kurjers, ka esi tik zinošs par to? Es tādiem kurjeriem pat atkritumu maisu neuzticētu iznest (hihihi).

C critical thinker 29.09.2019

jā, tādi varētu būt tie kurjeri. vai kaut kāds palīgceltnieks.

N Noboby 29.09.2019

Tu nevari uzrakstīt tekstu bez tik daudz kļūdām dusmu dēļ? Žēl ka Tavas picas tika piegādātas tādas

_ _Barons_ 29.09.2019

Atkal kārtējais labais "klients". Nepasūti sestdienas vakarā, tad nebūs problēmu.Tu dunduk vispār apjēdz ko nozīmē satiksme un darbs kā piegādātājam?

Ēdiens dziest un klienti cepās!

Ja nebūtu atrisinājis būtu ok

O Otis 29.09.2019

Štrunts par to satiksmi. Sestdienas vakars un satiksme nav tik traģisks savienojums.
Drīzāk pasūtījumi ir pāri lūkai vai arī fiziski trūkst kā kurjeru vai arī picu cepēju, kas laicīgi visu var sacept, lai arī viss tas piegādes process ritētu raitāk.

''..izbraukšana cauti bikernieku mezam uz Purvciemu aizņem kurjeram ~1h..''
Pa to visu laiku tu būtu aizgājis līdz Dominai un tur paēdis. Tā itkā Purčika apkaimē maz būtu vietu kur ēst.
Sākot no piektdienas jau izsenis vari rēķināties ar to, ka būs jāgaida ilgāk vai ilgi tās visas picas. Kur vēl jautājumi?
Can Can šajā gadījumā var būt vainīgi tikai pie tā, ka pasūtījuma veikšanas brīdī nebrīdina, ka var nākties gaidīt ilgāk kā parasti (tīri no informēšanas viedokļa, neatkarīgi no nedēļas dienas).