Reitings Suši

Sushi Town
Planeta Sushi
Dragon Box

65 Resto - Briesmīgie sushi

Labdien.1 reiz pasūtīju sushi no šis vietas. Gribējās pagaršot ko jaunu. Jo parādīt sutu no bambook restorānā vai sushi tev, tur ir vissuperīgākie sushi saņemot pasūtījumu 14.02, svētkos kad gribas saņemt tikai pozitīvas emocijas, apsēdāmies ar viru pie galda un pagaršojot 1 sushi es sapratu ka tas nav ēdams!, risi""" nebija risi, tā bija kaut kāda cieta massa ka tapešu līme, lipa pie zobiem un bija bezgaršīga, pildījums ari bija nabadzīgs! Ingveru ielika 2 mazos gabaliņus! Ārprāts, izmetu...

S svetiks37 14.02.2024

Fugu sushi - Lieliska vieta, kur pasūtīt suši

Lieliska vieta, kur pasūtīt suši Fugu sushi ir lieliska vieta, kur pasūtīt suši. Viņu suši ir ne tikai garšīgi, bet arī svaigi un rūpīgi pagatavoti. Pasūtījumi tiek izpildīti ar precizitāti un ikreiz esmu saņēmis labus suši. Personāls ir laipns un gatavs palīdzēt izvēlēties piemērotākos suši. Kopumā fugu sushi ir mans iecienītais variants, kad vēlos baudīt garšīgus suši mājās.

S sandijs1 29.01.2024

Sushinight.lv - Piegāde bija ātra

Piegāde bija ātra Sushinight piedāvāja izcilu un garšīgus suši. Pasūtījām mango tempura maki un sake tempura maki, kuri bija patiesi izcili svaigi un pilni ar garšām. Piegāde bija ātra un ēdieni nonāca manās rokās svaigi un nebojāti. Suši bija ļoti gardi, katrs kumoss bija bauda. Izcila izvēle, ja vēlies ne tikai ātru, bet arī garšīgus suši.

E elina.lee 23.01.2024
Komentāri 0 Suši

Fugu sushi - ir patiesi garšigi

ir patiesi garšigi Fugu Sushi ir patiesi garšigi. Vakardien pasūtīju un mani priecēja ātra piegāde un galvenais ēdieni bija garšīgi. Tur ir plaša izvēle gan siltajiem Sushi gan parastajiem suši. Katrs sušī bija garšigs, un visi ēdieni bija svaigi un kvalitatīvi pagatavoti. Noteikti iesaku Fugu Sushi tiem, kas vēlas baudīt augstas kvalitātes suši piedzīvojumu ar ātru un efektīvu piegādi.

K Kristaps35 16.01.2024

Sushibars.lv - Mazas porcijas, neatbilst aprakstam

Mazas porcijas, neatbilst aprakstam Caur bolt aplikāciju 18. Novembrī pasūtījām Harri set ziepju ielā. Saņemot suši, atklājās nabadzīgs skats - suši nabadzīgi apvīļāti ikros - viegli uzkaisīts, lasis knapā kārtā un 36 parastie nori lapu suši mikroskopiski mazi. Trūka arī mērces kā bildē. Liekas boss stāvējis aiz muguras un skaitījis katru sastāvdaļu. Rīsi ļoti lipa un atgādināja putru, taisīts ar steigu. Nesaprotu šo biznesa ideju, laikam, ja pasūta caur bolt/wolt tad automātiski var čakarēt, jo nav jāskatās acīs klientam, vai tā?

P PastaNigris 19.11.2023
Komentāri 3 Suši

Captain sushi - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien apmeklējot "bistro" Captain Sushi saskāros ar nepatīkamu attieksmi no kasieres puses. Ienākot pa durvīm nesagaidīju ne labvakar, ne sveiki, bet gan tekstu "jāgaida 1,5 stundas". Tā ka īpaši nekur nesteidzos, piekritu gaidīt, ja vien tas ir to vērts. Pasūtiju, caffee late, to sagaidīju pēc 10 min, klāt lates krūzei bija pievienota mazā karotīte, kā samaisīt cukuru nav ne jausmas. Cukura trauks taukains, viss aplipis. Virtuvē strādāja divi pavāri, viens Melnā formā otrs baltajā, kurš no...

L lady_lady 06.10.2023

Fugu sushi - Плохой сервис

Плохой сервис Заказали суши. Остались очень не довольны. Суши очень сухие, рис не вкусный, сухой и старый. Начинка не вкусная. Авокадо не спелый, твердый, выпадал из ролов. Позвонили персоналу, ответили, что не нашли способ быстро сделать спелым авокадо. Подобного абсурда ещё не слышали. Настроение испорчено. Требуем вернуть деньги.

V Vladyslav 11.09.2023
Komentāri 1 Suši

Tokyo city - Neseko līdzi izliktajiem produktiem

Neseko līdzi izliktajiem produktiem Bija pulkstens pēc 23 un kā jau valmieriešiem zināms, pa lielam vienīgā vieta kur paēst ir Circle K, tā nu devos, nopirku polārmaizi ar lasi un viss ko varu pateikt dzīvē nekad nav tik traki sàpējis vēders, pilnīgi krampjos rauj, esmu ļoti vīlusies.

A abolina140 27.08.2023

Sushibars - Sanitāro normu problēmas

Pasūtījām 29.06.2022. un izņēmām ap plkst. 13.30 divus hot pack suši setus A. Briāna ielā 10. Pēc kuriem visiem, kas ēda šos ir saindēšanās. Piebildīšu, ka tas bija vienīgais, kas tika ēsts tajā dienā. Noteikti uzņēmumam nav kārtībā nekas ar sanitārajām normām. Neiesaku iegādāties neko šajā uzņēmumā!

S Sabine. 30.06.2023

Sushi Station Liepaja - Плохой сервис

Плохой сервис Несколько раз призаказе суши на дом в выбраный промежуток времени курьер не приезжал. После звонка в ресторан девушка говорит что курьер будет скоро, хотя выбраное окно доставки, к примеру с 17: 00 до 18: 00, уже не соблюдается. На вопрос «почему условия доставки не соблюдаются» банально отвечают что время доставки просто для информации. Никто не информирует о задержках. В итоге горячие суши, привозят холодными. Создается впечатление что ресторан экономит на передвижениях курьера,

B Bl00dyV 28.04.2023

Gan Bei - Krāpšana

Krāpšana Direktors Sola vienu algu, beigās kontā ienāk kapeikas. Strādāju principā par rīsu bļodu. Darbinieku attieksme tur arī nav īpaši laipnā. Neiesaku uz turieni iet strādāt! Darba līgumu arī neizsniedz uz reiz, jo speciāli ķer muļķus. Nav nekādas organizētības, ne tev breiks ne tev kas, starpcitu, atnāc uz darbu, tev pašam viss jājautā, jo neviens tev neierādīs par to kur ir skapīši, nerunājot par pārējo.

Fugu sushi - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju SET LOVE komplektu, kuram ir jābūt sirds formā. Atveda sushi parastajās plastmasas kastēs. Nevēlējās risināt problēmu, atrunājās ka nav kastes sirds formā un ka vispār neko nevar darīt un negrib darīt. Priekšnieks baidās runāt un risināt problēmu. Neatbild uz telefonzvaniem.

I Ivars Zviedris 17.04.2023
Komentāri 10 Suši

SushiService.lv - Не соблюдение санитарных норм

Не соблюдение санитарных норм 14.04.2023 через интернет заказала роллы (класическая филадельфия) . Через час после приёма их в пищу, начались все признаки отравления. Через двое суток, только пришла в себя. Что касается вкусовых качеств, то нарекания нет. Но всё таки санитарные нормы надо соблюдать.

W Wiktory 16.04.2023

Kioto suši bārs Jēkabpilī - Slikts serviss

Pasūtīju totori mini setu, kurš kioto suši bārā maksāja 17.50€. , pasūtījums tika veikts caur telefona zvanu (Jēkabpilī) , bet fonā bija riktīgs troksnis, kura dēļ (ka izrādās vēlāk) sieviete pieņēma nepareizo pasūtījumu. Es vēlējos uz plkst. 16.00 vienu setu jeb 48 gab, taču es saņēmu 90 gabalu lielu setu, kurš man izmaksāja 41.70€? ! Man nav vārdu! Ka varēja izdomāt patvaļīgi šādu lēmumu? Serviss ir ārprāts! Cerams, ka suši ir labāki, nekā apkalpošana! Ieteikums: uzlabot zvanu pieņemšanu un...

AtrisinātaCaptain sushi - Slikts serviss

Pasūtot sushi komplektu kur 2×8 ir karstie zivs sushu un 2×8 ir karstie gaļas sushi. Atved 2 kastītes, katrā pa 16 gab miksa, gaļas kopā ar zivs sushi! Es nesaprotu vai tiešām nevar saprast to, ka ir cilvèki kas neēd zivis un ir daudzi kam ir alergija, bet viņi nedomā par tik nozīmīgām lietām!

Panda sushi - Slikts Serviss

Slikts Serviss 20.03.2023 20: 18 zvanot uz Panda Sushi googles noradīto telf nr - 28446466, pacēla krievu tautības cilvēks un ļoti nelaipna - da Panda Sushi, ka tulīt veras ciet, vēlos izdarīt savu pasūtījumu, visu laiku mani pārtrauca un neļāva veikt pasutijumu lidz galam, atrak ka tikt majas un tikt vaļā no šī pasūtījuma. Jābūt pakaļ 20: 45 savam pasūtījumam. Jau esot klāt Valmierā uz vietas panda sushi restorānā, jaukas un foršas meitenes Saka, vai tiešām būsiet pie mums pasūtījušas? Jo nav tādu...

P Paula Nikola 21.03.2023
Komentāri 8 Suši

Shiki sushi - Slikts serviss

Slikts serviss Vēlos teikt publiski savu viedokli, nekad nebija sūdzības par šo vietu, jo apmeklēju ar visu ģimeni, bet tomēr vēlos saprast un rast mieru. Ieejot skaistajās telpas sagaida viesmīle kura neprot sarunāties latviešu valoda uzrunā krieviski un nosēdina pie maza galda kurš nav nedz ērts, nedz notīrīts. Diemžēl ērti nebija, tāpēc lūdzām citu vietu, jo zinājām, ka sūtīsim vismaz vairākus ēdienu un galds būs par mazu. Mūs apsēdināja pie lielāka galda, bet turpinājuma mums atnesa ēdiena izvēlni, pēc...

Shiki sushi - Slikts serviss

Slikts serviss Vakar pasūtīju hot setiņu, laipna darbiniece teica, ka max stundas laikā būs gatavi un man zvanīšot. Tā kā zvanu nesagaidīju, zvanīju pati uz ko man atbildēja, ka man esot 5 reizes zvanījusi un es esot noraidījusi zvanus un mans pasūtījums anulēts... Nevienu zvanu nesaņēmu, telefons pat neiepīkstējās! Un interesanti kur tad tie hotiņi palika, ja jau bija gatavi🤣, bet paldies dabūjam 100×garšigākus citā vietā un 20 minūšu laikā! Noteikti, nekad vairs neizmantošu šī uzņēmuma pakalpojumus, serviss nekāds!

Sushibar.lv - Krāpšana

Ребенок решил сделать родителям сюрприз и заказать ужин на свои накопленные деньги, при заказе был указан не корректный адрес. В связи с этим заказ был доставлен на неправильный адрес. Узнав о ошибке ребенок написал и попросил привезти данный заказ на указанный родителями адрес с дополнительной оплатой доставки, итог ни денег ни заказа ни объяснений.

L Ludmila S. 21.01.2023
Komentāri 1 Suši

MAD cafe L7 SUSHI - Обман, плохой сервис, завышенные цены, отрава, испорченные продукты

Один раз заказывали суши L7, потому что их рекламировал нам тренер в забегаловке под названием BUKREY FIT, чтобы поддержать её владельца, который также владеет L7 а теперь ещё и MAD CAFE (это одно и тоже!) Владелец на всю голову отморозок намеренно кладет испорченные продукты. Я отравился. Дело в том, что я съел суши и потом мне стало невкусно, я лечился неделю от диареи. И так же я блевал, всё закончилось тем, что мне промыли желудок. Это было жесточайшее отравление. Остатки суши пошли в...