Sushinight.lv

Kategorija: Atpūta / Izklaide  •  Suši
Sociālie tīkli:

Sushinight.lv - Sūdzības un atsauksmes

Sushinight.lv - Pasūtījuma nesaņemšana

Pasūtījuma nesaņemšana Piektdienas pusnaktī atradām šo mājaslapu un aizpildījām pasūtījumu, operatore piezvanīja pēc minūtēm 10 un pateica ka pasūtījums ir pieņemt būs jāuzgaida 1h, maksimums 1h 20min. Pēc divām stundām zvanot klausuli necēla. Zvanījām vairākas reizes un nogaidījām vēl h, beigās aizgājām gulēt. Pasūtījumu nesaņēmām, pārzvanīt, protams, nepārzvanija. Sviests.

N NoName. 15.08.2020
Komentāri 0 Suši

Sushinight.lv - Neatnāca pasūtītais ēdiens

Neatnāca pasūtītais ēdiens Meklējām, kur vēl tik vēlu vakarā pasūtīt sushi un atradām šo kantori, kur darba laiks sestdienās līdz pieciem rītā. Pasūtījām sushi 22: 41, uzreiz atnāca e-pasts, ka pasūtījums apstrādāts un, lai gaidam zvanu no operatora. Gaidījām tik ilgi līdz aizmigām. Tagad ir nākamās dienas 8 no rīta un sushi vēl aizvien neesam dabūjuši. Labi, ka uzklikšķinājām, ka apmaksu veiksim skaidrā naudā, vismaz naudu nepazaudējām. Galīgi neiesaku nevienam sūtīt ēdienu no šīs vietas. 👎🏽👎🏽👎🏽

E evucitis9 26.07.2020
Komentāri 0 Suši

Sushinight / Sushinight.lv - Slikts serviss.

Slikts serviss. Nebūtu domājusi, ka nāksies to rakstīt, tomēr arī citiem klientiem jāzina ar ko var saskarties. Pasūtījuma gaidīšana vairāk kā 2h. Ņemot vērā, ka mums solīja, un ar ko rēķinājāmies, ka pasūtījums būs līdz plkst.22, (pasūtījums veikts ap pus 9), kad zvanīju 21:45, lai precizētu cik ilgi vēl jāgaida, saņēmu atbildi, ka 20-30 min., tad jau būs, esot daudz pasūtījumu. Labi, joprojām pacietīgi gaidījām. Bet kad zvanīju 22.25 jo nekas vēl nebija saņemts, atbilde skanēja - vēl dažas minūtes, kurjer...