www.sudzibas.lv Sushinight.lv Slikts serviss.

Sushinight / Sushinight.lv - Slikts serviss.

Nebūtu domājusi, ka nāksies to rakstīt, tomēr arī citiem klientiem jāzina ar ko var saskarties.
Pasūtījuma gaidīšana vairāk kā 2h. Ņemot vērā, ka mums solīja, un ar ko rēķinājāmies, ka pasūtījums būs līdz plkst.22, (pasūtījums veikts ap pus 9), kad zvanīju 21:45, lai precizētu cik ilgi vēl jāgaida, saņēmu atbildi, ka 20-30 min., tad jau būs, esot daudz pasūtījumu. Labi, joprojām pacietīgi gaidījām. Bet kad zvanīju 22.25 jo nekas vēl nebija saņemts, atbilde skanēja - vēl dažas minūtes, kurjers jau ir netālu no jums. Beidzot 22.42 arī saņēmu zvanu, ka ir piegādātājs klāt. Vēl lielāka mana vilšanās bija pēc tā, ka no 3 pasūtītajiem suši, viens bija no citas operas - tāds pat nebija pasūtīts, otrs bija izjucis, kopā sajaukušies visi gabaliņi, bet nu trešais vismaz izskatījās normāli. Katrā gadījumā, pateicu paldies, var vest atpakaļ no kurienes nācis un zinu, ka šo kompāniju neizmantošu! Ko arī varu ieteikt citiem!

BondsBonds 16.02.2017

Kkkoo? Saprotu ka latviešu valodā rakstīts, bet KO?