Tokyo City

Kategorija: Atpūta / Izklaide  •  Suši
Sociālie tīkli:

Tokyo City - Sūdzības un atsauksmes

Tokyo city - Slikts serviss

Slikts serviss Kad pasūtu ēdienu ar piegādi līdzņemšanai, tad viss ir kārtībā. Kā ēdu uz vietas, tā mūždien ir problēmas ar viesmīļiem un pasūtījumu. Viss ir tikai sīkumi, bet ja tev ir jāgaida rēķins 40 min- 1 stundai, tas nav normāli. Tā ir bijis vairākas reizes, kad tu kā idiots ar tukšiem traukiem savam viesmīlim lūdzies rēķinu un viņš atbild "tūlīt, drīz atnesīšu " un tā vairākas reizes pēc kārtas. Ja man ir jāgaida rēķins tik ilgi un 40+ min man to neatnes, es eju prom. Man nav jāskrien meklēt, kam samaksāt, atcerēties vēl savus pasūtījumus utt Tad taisiet bufeti

28.09.2019

Tokyo city - Slikts serviss

Slikts serviss Oficiante sarunu sāk krievu valodā. Vai tad tiešām Latvijā valsts valoda ir krievu? Un tā pati oficiante ar blakus galdiņu uzsāka sarunu krievu valodā. Tā nebija vienīgā darbiniece, kura ar klientiem sāk runāt krievu valodā, vismaz no tā, ko es dzirdēju, esot tur 1,5 h laikā. Es vēl pieļautu domu, ka sarunu uzsāk gan latviski, gan krieviski (tādā veidā iekļaujot krievu sabiedrību).

An AnnaAnna00 14.09.2019
Komentāri 14 Suši

Tokyo city - Saindēšanās

Saindēšanās 30.06.2019 bijām svinēt vārda dienu Tokyo City Vecrīgā, krāmu ielā, apsēdāmies ārā, gaidījām edienkarti un kamēr noslaucīs netīru galdu 15 minūtes. Pasūtījām karstos suši,2 porcijas rosado, aukstos 2 porcijas sake tokyo,2 porcijas karstos suši kanagava un 3 alus kausus. Samaksājām 44.75 eiro. Paēdām, un gājām prom, jo bija 23: 00 un viņi vērās ciet! Atnācām mājās, aizgājām gulēt, pamodāmies reizē, jo gan man gan puisim bija slikti, abi vēmām un abiem bija caureja, kas turpinās vēl joprojām! Ta...

Tokyo city - Nekvalitatīvs ēdiens

Nekvalitatīvs ēdiens Pasūtīju ēdienu uz mājām un varu teikt, ka bija diezgan briesmīgi! Suši, kurus es biju ēdusi restorānā uz vietas (tur tie bija lieliski) , pasūtot bija briesmīgi - karstie suši bija pārcepti, sausi. Cēzara suši arī negaršīgi, jo lapas, kas atrodas pa virsu suši ar mērci bija bezgaršīgas un izmirkušas. Protams, pasūtītie biezpiena plācenīši bija smieklīga izmēra un arī negaršīgi, sausi. Uz vietas ir daudz labāks ēdiens, bet diemžēl piegādātais - ir skumīgs. Tas drošvien tāpēc, ka no mājām jau neviens nesūtīs atpakaļ ēdienu un neliks atdot naudu vai pagatavot no jauna. Viena liela haltūra!

Da dace.siļuka 23.06.2019

Tokyo city - Slikts serviss

Slikts serviss Piektdienas vakarā, pēc 20 min nosēdētām, viesmīlis neapkalpo, jāķer aiz rokas. Pasūtot sidru pudelē, atnes glāzi ar pudeli, bet pudele neatvērta. Ver kā gribi, kaut pret galdu! Jāgaida ilgāk kā teikts. Arī cilvēki no blakus galdiņiem neapmierināti.. Loģiski..

Z. Z. 24.05.2019
Komentāri 3 Suši

Tokyo city - Viņu gatavotais ēdiens ir neēdams!

Viņu gatavotais ēdiens ir neēdams! Šodien uz mājām pasūtīju 2 zirņu zupas kautkādu saldo vistu ar rīsiem un susi. Secinājums - Tokyo City ēdiens vispār ir neēdams. Viņi nemāk gatavot neko, nogaidīju 2 h kamēr atveda un beigās visu izmetu ārā. Zupa kkads pliekans biezenis vista cieta un pretīga. Rīsus es pat mājās kastrolī labāk izvārītu. Skaitās vēl restorāns Ibio.

Us Usainis 22.05.2019
Komentāri 3 Suši

Tokyo city - Saindēšanās

Saindēšanās 07.05.2019. pēc plkst. 22.00 Pasūtījām Tērbatas ielas Tokyo City karstos suši setus. Bijām trīs cilvēki, visi trīs arī saindējās ar šiem ''brīnumiem''. Garša neliecināja, ka kaut kas nebūtu kārtībā, tomēr, visu ēdāju saindēšanās liecina par to, ka tika izmantoti nekvalitatīvi, veci produkti. Suši bija pikanti, līdz ar to novērtēt to svaigumu ir diez gan sarežģīti, jo pipari ''nosit'' garšu. Nevienam neiesaku apmkelēt šo iestādi. Nākamajā dienā vēl joprojām bija jūtamas saindēšanās sekas.

An Anna 08.05.2019
Komentāri 2 Suši

Tokyo city - Slikts serviss.

Slikts serviss. Labdien. Šodien Krišjāņa Barona ielas Tokyo City, jau ne pirmo reizi nebeidz pārsteigt ar savu slikto apkalpošanu/servisu. Apsēžoties pie galdiņa, mēs ar draudzeni kādas 10-15min gaidījām kamēr būs mūs kāds pamanīs. Tad kad mēs jau ar kādu laiku skatījāmies uz visiem darbiniekiem, lai viņi pienāktu klāt, beidzot pienāca administrators iedeva ēdienkarti. Tad mēs vēl 25 min gaidījām, lai mūs vismaz kāds atkal pamana un pieņem pasūtījumu, ko mēs protams nesagaidījām, tikai tad kad mēs nomainījām galdiņu, ar cerību tikt beidzot ievērotām, beidzot mūs pienāca apkalpot.

Sa Samanta 02.05.2019
Komentāri 1 Suši

Tokyo city - Slikts serviss

Slikts serviss Serviss (ja vispār to var nosaukt par servisu) ir briesmīgs! Man pat nebija te ieiet un uzrakstīt sūdzību - tas nozīmē, ka serveris ir reāli slikts. - daudz brīvu vietu, kur gribējas apsēsties, bet mums atteica, pasakot, ka tur atrasties nedrīkst, jo viņam nav viesmīļa, kas tur parasti strādā. Nācās apsēsties pie durvīm. - suši bija jāgaida stunda! Pie tam cilvēku bija maz. - rēķins bija jāgaida pusstuunda. - viesmīļi staigā lēni.

En engineer 07.04.2019

Tokyo city - Ļoti slikta apkalpošana

Ļoti slikta apkalpošana Vēlējos izteikt sūdzību, par viesmīli Anastasiju, kura darba laikā rupji lamājas un, kad saucu viņu lai varētu veikt pasūtījumu vienkārši noignorējot paiet garām. Darba laikā uzjautrinās un smejas kopā ar savu kolēģi izsakot arī rupjas piezīmes. Tokyo citu Tērbatas ielā 2. Ar cieņu Kārlis.

Kārlis Alferovs 06.04.2019

Tokyo city - Krāpšana

Krāpšana Lūguns darba devējiem strādāt un pārbaudīt klientu apkalpotāju darbību, iespējams jūsu darbinieki, vēlas paši uzpelnīties, nepievienojot vajadzīgās sastāvdaļas, taču čekā uzrādas tā, kā tam vajadzētu būt, respektīvi, pasūtiju grenadīna tēju ar augļiem, divām personām, likās dīvaini jau vien tas, ka darbinieks piebilda, ka par otrās personas augļiem ir jāpiemaksā atsevišķi, jo iepriekš tā nebija. Tad atnesot tēju, man šķita ka ir pamainīta recepte, jo trūkst koktēļu ķirsīša abās krūzēs, turklāt...

Ve VernersEs 30.03.2019
Komentāri 4 Suši

Tokyo city - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtījām ar draudzeni ēdienu (picu un zupu) . Atnesa pēc 30 minūtēm, bet tas vienalga, jo jāpaspēj uztaisīt u. T. T. , bet atnesot picu viņa jau bija auksta, sajuta bija, ka viņa bija gatava jau, bet nostāvējusi un atnesta. Tas ir tik pat labi, kā es nopirktu picu aizvestu uz mājām un neuzsildītu, tik auksta viņa bija. Par zupu neko nevar piebilst, viss labi.

Va Vanesaaa 13.02.2019
Komentāri 1 Suši

Tokyo city - Krāpšana, ilga apkalpošana

Krāpšana, ilga apkalpošana Iegriezāmies Tokyo City Krišjāņa Barona ielā. Neko neteikšu par ilgo gaidīšanu~ pusotra stunda, kaut gan neko sarežģītu nepasūtījām. Tālāk - beidzot sagaidījām - 2 suši komplektu vietā mums atnes 1... Viesmīļi kā pārskraidījušies šuneļi, katram galdiņam atvainojas, ka jāgaida. Varbūt nevajag taupīt uz pavāru rēķina? Šodien izmēģinājām pasūtījumu - 4 komplektiem iedod 2 porcijas ingveru un wasabi. Tas, ka varat ielikt visus 4 komplektus 2 kastītēs nenozīmē, ka tas domāts 2 personām..

Sw Swoooop 02.02.2019

Tokyo city - Klientu maldināšana, rezervāciju veicot

Klientu maldināšana, rezervāciju veicot Labdien, vēlos informēt, ka klienti tiek maldināti, proti, pirmo reizi rezervēju galdiņu tokio city (kr. Barona iela) par godu priecīgam notikumam. Pirms rezervācijas iepazinos, ka to var veikt tikai klātienē, iemaksājot 15 eur par personu. Samaksa par personu jau likās pārāk liela un jau bija skaidrs, ka diez vai mēs notērēsim 60 eur (4 personas) , līdz ar to devos uz vietas jautāt, vai no samaksātās naudas (60 eur) tiks atgriezts atlikums, uz to man atbildēja: "protams, ka tiks! " līdz ar to...

Tokyo city - Saindēšanās ar ēdienu

Saindēšanās ar ēdienu Vakar, 15.01. ar draudzeni ap 17:30 vakarā aizgājām paēst uz Tokyo City, Lāčplēša ielā. Paņēmām Canadian māki un Aļaska. Abas ēdām 16 gabaliņus pusi uz pusi no abiem veidiem. Garša it kā nebija izmainīta garšoja labi. Un saldajā paņēmām fondantu. Taču pēc ēšanas, pāris stundas vēlāk man palika ļoti slikti un sapratu, ka esmu saindējusies ar ēdienu. Mana draudzene tika "sveikā" cauri tikai ar vēdersāpēm. Šī atgadījuma rezultātā, jūtos šausmīgi un es nespēju aiziet uz darbu, tā kā tas ir arī...

Tokyo city - Krāpšana

Krāpšana Pirms paris mèbesiem mums tika iedota pastaviga klienta karte. Uz ko uzkrajas naudinjas ap 10% no apmeklejuma! Apm pusgadu esam staigajusi ar so karti pie jums gandriz katru nedelju..un tad pedeja reize protams mums pajautajot viesmilis drosmigi pazinjo ka mums tur esot 0.00 ! Diemzhel klients pats to nevar nokontrolet vai karte ir tikysi vsp novilkta un tur kaut kas uzskaitits! Ka jus domajat..? Kas par to ir atbildigs?

Tokyo city - Slikts serviss, zema ēdiena kvalitāte.

Slikts serviss, zema ēdiena kvalitāte. Šodien ar māsu un māsas meitu bijām Tokyo City pie Vērmanes dārza. Ja kādreiz tas bij mans iecienītākais restorāns, tad tagad nevienam neieteiktu tur iet. Pirmām kārtām pasūtījām karstos sušī, atnesa pilnīgi aukstus ar jau sagruzdušiem rīsiem. Zāle pilna ar viesmīļiem, kas stāv stūros un sarunājas tā vietā, lai laicīgi atnestu ēdienu. Viesmīle skaidri redzēdama, ka esam trīs cilvēki piedāvāja atnest divus šķīvjus. Pēc restorāna apmeklējuma nepagāja ne ilgs laiks, kad visām trim sākās problēma...

Tokyo city - Slikts serviss

Slikts serviss Ja agrāk bija pat garšīgi un kaut cik laba apkalpošana, ilgums vienmēr ir bijis trūkums, tad tagad vairākkārt esmu vīlusies apkalpošanā. Viesmīļi nemāk latviešu valodu! Un līdz ar to veidojas jau citas problēmas ar komunikāciju. Plus ēdiens palicis.. Jau var teikt pretīgs.. Labi, sušī vēl ir ēdami, bet ne garšīgi. Bet tagad izdomājām noriskēt, pasūtīju ar piegādi. 1. Pirmajā zvanā saka, ka ēdiens būs pēc stundas. Domājam, labi, tas normāli. Pēc tam jau citā zvanā jau pēc vēl kāda laikā...

Tokyo city - Apkalpošana

Apkalpošana Sveiki, esmu ļoti šokēts sakarā ar tokio city apkalpes locekļu ātrumu un attieksmi, redzam suši gatavi jau 20min un viņi nenes klāt, pēc 20min pienes - auksti neko darīt. Ar karti iekšā terminālā staigā pa iemītni un mēģina '' noķert zonu''. Diemžēl šeit vairs neatgriezīšos kaut vai man ļoti patīk suši, un esmu vīlies. Paldies, ar cieņu, ralfs.

Tokyo city - Maldinoša reklāma- krāpšana

Maldinoša reklāma- krāpšana Lāčplēša-barona ielā maldinoša reklāma par sušī cenām: 2 par vienu - bildē redzams pie ieejas! Ēdienkartē katrs suši komplekts japērk atsevišķi (nedarbojoties ši akcija...). Esmu smagi vīlies gan ar apkalpošanu, maldināšanu un ēdiena kvalitāti. Noteikti nekad dzīvē vairs tur neiešu. Jūs esiet zaudējuši klientu! 16 gabali suši vaikrāk kā 15 euro! NEIESAKU NEVIENAM ŠO IESTĀDI!