www.sudzibas.lv Tokyo City Saindēšanās

Tokyo city - Saindēšanās

07.05.2019. pēc plkst. 22.00 Pasūtījām Tērbatas ielas Tokyo City karstos suši setus. Bijām trīs cilvēki, visi trīs arī saindējās ar šiem ''brīnumiem''. Garša neliecināja, ka kaut kas nebūtu kārtībā, tomēr, visu ēdāju saindēšanās liecina par to, ka tika izmantoti nekvalitatīvi, veci produkti. Suši bija pikanti, līdz ar to novērtēt to svaigumu ir diez gan sarežģīti, jo pipari ''nosit'' garšu. Nevienam neiesaku apmkelēt šo iestādi. Nākamajā dienā vēl joprojām bija jūtamas saindēšanās sekas.

08.05.2019

Atbilde no Tokyo City Support Pārstāvja atbilde 09.05.2019

Labdien! Ļoti lūdzam ar mums sazināties e-pastā [email protected] situācijas precizēšanai un tālākai risināšanai. Jau iepriekš paldies par sniegto informāciju!

An

Džozefīne 09.05.2019

Un sūdzības beigās standarta frāze - ''Nevienam neiesaku apmeklēt šo iestādi.'' Varētu domāt, ka katrs, kurš tur ēd, saindējas. Nu trāpījās slikti suši, tas jau nenozīmē, ka visiem tā būs.

An Anna 25.07.2019

Trāpijās slikti suši?
Jums šī frāze nešķiet smieklīga? Tā it kā cilvēki būtu norāvuši no zara ogu, kas bija rūgta un negaršīga. Tie ir suši, respektīvi, ražotājs atbild par to kvalitāti, ražotājs tos gatavo, tātad atbild par to sastāvdaļu atbilstību, svaigumu.