www.sudzibas.lv Tokyo City slikts serviss

Tokyo city - slikts serviss

Gribu darīt zināmu cilvēkiem, lai neuzkāpj uz grābekli, kā sanāca man. Veicu pasūtījumu no Jūrmalas ar piegādi uz 31.12 2020, piegādi man atteica bet piedāvāja rolus izņemt pašam outletā uz Jūrmalas šosejas, piekritu, par cik sūtīju divas dienas iepriekš (29.12.) uz konkrētu laiku 19.30 lai varētu uvzklāt vecgada svētku galdu, biju pārliecināts ka nenobraukšu 25 km. Veltīgi. Dzīvē izradījās savādāk, ierodoties Jūrmala outlet 19.20, ieraudzīju pilnu restorānu ar pasūtījumu gaidošiem cilvēkiem, bija aizņemti visi galdiņi un tas covid pandēmijas laikā, daži gaidīja jau 2,5 stundas virs noteiktā laika, man sanāca gaidīt 1,5 stundas ar lielu skandālu beidzot saņēmu savu pasūtījumu. Secinājums viens-alkatība, tiek pieņemti visi gribētāji neskatoties uz ražošanas jaudām. Viņiem pilnīgi vienalga, pat ja kāds atteiktos, atdos nākošajam. Svēki sabojāti.

04.01.2021

Atbilde no TOKYO-CITY Support Pārstāvja atbilde 04.01.2021

Labdien, atvainojamies par nepatīkamo situāciju. Diemžēl, svētku dienās restorāns ir īpaši noslogots un pasūtījumu izpildes laiks var ieilgt.