www.sudzibas.lv Tokyo City Slikts serviss

Tokyo city - Slikts serviss

Pasūtījām ar draudzeni ēdienu (picu un zupu) . Atnesa pēc 30 minūtēm, bet tas vienalga, jo jāpaspēj uztaisīt u. T. T. , bet atnesot picu viņa jau bija auksta, sajuta bija, ka viņa bija gatava jau, bet nostāvējusi un atnesta. Tas ir tik pat labi, kā es nopirktu picu aizvestu uz mājām un neuzsildītu, tik auksta viņa bija. Par zupu neko nevar piebilst, viss labi.

13.02.2019

N

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 18.02.2019

Kāpēc netika izteikta pretenzija uzreiz? No pieredzes - vadība risina konflikta situācijas veiksmīgi uz vietas saņemot sūdzību. Neesmu bijis citur, bet Tērbatas iela 2: gan Tribuncova k-gs, gan Aleksandra, gan Eduards veiksmīgi pilda sava amata pienākumus un uz vietas, ātri atrisina jebkādu pretenziju... (pat piedāvājot samainīt ēdienu, vai papildus bezmaksas nogaršot desertu).
juridiski, jums ir iespēja atteikties no ēdiena, ja viņš pamatoti neatbilst Jūsu vēlmēm (t.sk auksts, nepietiekami noformēts (acīmredzami dabā nesakrīt ar bildi) vai atrodami sveši priekšmeti).

N Nekas. 16.01.2021

Paldies , turpmāk zināšu.

Drausmîgs serviss

Nekad nepiegādā laikā!stundas vietâ jāgaida 3!

S Sudzibas.lv Admin 15.03.2021