www.sudzibas.lv Tokyo City Sapelējusi maize

AtrisinātaTokyo city - Sapelējusi maize

11.04.2021 pasūtījām ēdienu piegādi. Atverot pasūtījumu iepakojumā atradās sapelējusi maize un nevis vienkārši nedaudz bet maizes lielākā daļa bija ar kārtīgu zaļu pelējumu.
Zvanījām kurjeram lai brauc pakaļ visam sūtījumam.
Skatījās maizi un teica ka redzot pirmo reizi un ka iespējams maizei ir kāda sevišķa mērce pāri ka protams noteikti atrādīs pavāram.
Ilgi stāvēja un ņēmās pierunāt ka maize iespējams tādai jābūt.
Cerams ka pēc iesnieguma naudu par neizmantoto piegādi saņemsim atpakaļ.
Lūdzu esiet uzmanīgi un neiekrītiet uz to ko mēs, cerējām ka pie visai augstajām cenām pretī saņemsim ne sapelējušu maizi!

Papildināts ziemasvejss 11.04.2020

Drukas pēc tika ievādīts tokiyo city bet uzņēmuma nosaukums bija gan bei

Sūdzība veiksmīgi atrisināta ziemasvejss 13.04.2020

Publiski atvainojos Tokiyo city par to ka drukas kļūdas pēc tika ievādīts uzņēmums kurš nepiegādāja sapelējošo maizi.
Tas bija uzņēmums GAN BEI.
Uzņēmums GAN BEI naudu par nekvalitatīvo ēdiena piegādi atmaksāja pilnībā, līdz ar to, pamatojoties uz atgriezto naudu man nevar vairs nevar būt pretenzijas pret konkrēto uzņēmumu.

Z

Cik trūcīgiem jābūt, lai no Ganbei sūtītu maizi...

Z ziemasvejss 11.04.2020

Paldies par komentāru. Novēlu Tev pozitīvu pieredzi ēdiena pasūtīšanā, ja protams Tev ir tik daudz naudas lai pasūtītu.

Es neesmu invalīds, ēst protu gatavot un tāpēc nepasūtu ēdienu. Bet jums gan steidzami jāsāk gatavoties izmiršanai.

Milti 1, ūdens 1/2 + raugs + 200c/20min. = maize. Labrīt

Z ziemasvejss 12.04.2020

Labrīt. Nu gan cilvēks padomdevējs. Pēc Jūsu teiktā līdzi uz restorānu jāņem pašcepta maize?
Labrīt. Varbūt variet iedot arī pārējās ēdienu receptes lai nebūtu jaapmeklē restorāni?
Par šo komentāru nāks smiekli vēl ilgi. Paldies.

Z ziemasvejss 12.04.2020

Jocīgi gan cilvēki. Ieliec sudzibas.lv savu pieredzi lai pasargātu citus no tādas pašas pieredzes bet cilvēki kuriem nav naudas lai baudītu ēdienu ārpuse mājās turpina apmētāt ar mulķīgiem bērnišķīgiem komentāriem pašu autoru. Vai tiešām šie komentētājiem tik loti skauž tie kas var atļauties paēst ārpus mājas?

BondsBonds 12.04.2020

Uz vietas protams, bet mājām pasūtīts nav galīgā nelaime.

A A 12.04.2020

Nevis kurjeram ir jāzvana, bet uz restorānu.

Z ziemasvejss 12.04.2020

Kā Jums liekas vai piegādei uz mājām nav jābūt tādas pašas kvalitātes ēdienam kā uz vietas restorānā ja cenas abos gadījumos ir identiskas?
Padomājiet vēlreiz pirms rakstīt komentārus.

BondsBonds 12.04.2020

Kā uz to skatās. Veverands Bērziņš kā 0 atkritumu piekritējs un kristietis. Viņam nav nekas neparasts nogriezt no maizes nebojāto daļu un izlietot to. Pēc tam pateikties Dievam. Un sūdzētos viņš nē, jo kā psalmos teikts, pagrieztu otru vaigu.
Vai Māris Pakalniņš, mūžīgais strīdu necēlājs un vieglas uzvedības atkarīgais. Viņš izmeta šo maizi un par to aizmirsa.

Z ziemasvejss 12.04.2020

Domāju, kad piedzīvosiet reiz līdzīgu situāciju diez vai varēsiet dot padomus uz ārpasauli. Pasūtīt ēdienu piegādi uz mājām, saņemt sapuvušu maizi kopā ar visu pasūtījumu un savā piedošanā to apēst un dzivot tālāk.
Veiksmīgi.
Pirms dodiet savus komentārus padomājiet vai tie kādam vispār ir vajadzīgi it ipasi no cilvēka kurš nekad dzīvē nav tādu situāciju piedzīvojis!