www.sudzibas.lv Tokyo City Невкусно, доставка ужасная

Tokyo city - Невкусно, доставка ужасная

Заказала доставку в Tokyo City, всё привезли холодным, пицца вообще будто полтора часа стояла в холодном месте. Еда оказалась не вкусная, упаковано все ужасно, одно блюдо протекло по всему пакету с другими блюдами. Второй раз заказываю и ничего не поменялось. Вместо хотя бы тёплой еды и спокойного ужина, носилась с уборкой и бегала к микроволновке. Никому не советую.

02.12.2019

Atbilde no TOKYO-CITY Support Pārstāvja atbilde 02.12.2019

Labdien! Vai Jūs lūdzu varētu mums sniegt mazliet detalizētāku informāciju, par savu pasūtījumu? Piegādes adresi un tālruņa numuru, no kura tika veikts pasūtījums. Mums ir ļoti svarīgs Jūsu viedoklis un iespēja risināt radušās problēmas. Lūdzam piezvaniet mums pa tālr. 67220220 vai rakstot uz e-pastu: [email protected]

V

Cūkurgailis 02.12.2019

Nākamreiz pasūtiet pie viņiem tikai auksto galdu. Būs mazāka vilšanās..

V Verlean 02.12.2019

Ahaha, nē, paldies :) par savu naudu es gribu vismaz siltu ēdienu, labāk sūtīšu no citiem piegādes servisiem :)