www.sudzibas.lv Tokyo City Saindēšanās

Tokyo city - Saindēšanās

30.06.2019 bijām svinēt vārda dienu Tokyo City Vecrīgā, krāmu ielā, apsēdāmies ārā, gaidījām edienkarti un kamēr noslaucīs netīru galdu 15 minūtes. Pasūtījām karstos suši,2 porcijas rosado, aukstos 2 porcijas sake tokyo,2 porcijas karstos suši kanagava un 3 alus kausus. Samaksājām 44.75 eiro. Paēdām, un gājām prom, jo bija 23: 00 un viņi vērās ciet! Atnācām mājās, aizgājām gulēt, pamodāmies reizē, jo gan man gan puisim bija slikti, abi vēmām un abiem bija caureja, kas turpinās vēl joprojām! Tas bija mīļākais restorāns, vienmēr gājām tur, nekas tāds nebija bijis, tikai vienreiz bija trāpījusies salātos beigta muša, bet pēc šitādas saindēšanās vairs ne es ne mani draugi tur savu kāju dzīvē nespersim! Izskatās ka pvd tur nekad neierodas! Esiet uzmanīgi!

02.07.2019

Оккупант 02.07.2019

Полная неправда. Постоянно там кушаем, берём с собой, кушаем дома. Наше любимое место. Полностью несогласны.

A Aleksita Princesita 03.07.2019

Mes ari visu laiku ta domajam,lidz bridim,kad saindejamies pashi!

Оккупант 03.07.2019

А мы не думаем мы кушаем. Возможно надо меньше думать и выдумывать?

A Aleksita Princesita 05.07.2019

Nu es redzu,ka domashana nav jusu stipraa puse!

Оккупант 05.07.2019

Правильно. На примере индюка предпочитаем меньше думать. И хотим вам напомнить от слова Халва во рту слаще не становится.

A Aleksita Princesita 09.07.2019

Tad tik turpiniet but ka titars

Sardele 03.07.2019

Tokio Shitty. ;)

Andra Draugs 03.07.2019

Jūs jau nezināt kas sēdēja pirms jums pie galda. Varbūt rotā vīruss noķerat. Cilvēki, nu pasauciet darbinieku lai notīra galdu pirms sežaties pie galda! Varbūt arī saindējušies no ēdiena protams.

A Aleksita Princesita 03.07.2019

Mes ari pasaucam un gaidijam,kamer atnak un notira!Un rota viirus nedaudz atshkiras no saindesanas!Ar rokam needam un galdu neaiztikam!Edam ar kociniem!

Viens otru kā filmās arī apvēmāt?

SamTroll 03.07.2019

oh shit, tas ir tas pats vīruss kas filmā "Zombieland", no sākuma viens otru apvemj, pēc tam sāk viens otru apēst...

Mazak filmas skataties!