www.sudzibas.lv Tokyo City Slikta ēdiena kvalitāte

Tokyo city - Slikta ēdiena kvalitāte

Diemžēl ēdiena kvalitāte ir palikusi briesmīga. Ēdiens, kas tika atnests (it kā tītars saldskābajā mērcē) , bija nebaudāms. To nevarēja sākumā sagriezt, tad mēģinot pagaršot, bija skaidrs, ka gaļa ir ļoti veca, un labāk tādu nemaz nenorīt, lai nesaindētos. Rīsi bija tik apkaltuši, ka klientam tādus vispār nedrīkstētu pienest. Tomēr viesmīlis uzskatīja, ka viss ir kārtībā. Laikam jauni standarti apkalpošanā un ēdiena kvalitātē šajos restorānos.

04.01.2020

Atbilde no TOKYO-CITY Support Pārstāvja atbilde 06.01.2020

Labdien! Vai Jūs lūdzu varētu mums sniegt mazliet detalizētāku informāciju, par savu apmeklējumu?Kad un kurā no mūsējiem restorāniem Jūs bijāt? Ļoti gaidīsim Jūsu atbildi. Mums ir ļoti svarīgs Jūsu viedoklis un iespēja risināt radušās problēmas.

K

A arturs902 07.01.2020