Reitings Restorāni

Ugunsdzēsējs restorāns
Slāvu restorāns
Terase restorāns

Gan Bei - Ужасный сервис

Ужасный сервис Ужасное обслуживание,ужасная сервировка,принесли закуски без тарелок,назло ели руками,чтобы видели, и это на 8-Марта, порции недовес даже на глаз видно, Свинина в медовом соусе,не берите,это толсто нарезанная грудинка (фото прилагается),ждали час с небольшим,успели и выпить и протрезветь. Столики зарезервированные хорошо раздаются клиентам,без съема таблички "rezervets",кто наедет,тому и место короче. Ужасный из всех где был Gan-Bei!

O OTTAJA 08.03.2024
Komentāri 4 Restorāni

Burger King - Atteikšana izmantot WC

Atteikšana izmantot WC Esmu grūtniece pirmā vienīgā vieta kur varēju izmantot jūsu labierīcības kasiere atteica pieprasīja 2e ka klientei sakiet ja dzīve gadās tādas situācijas vai tiešām nemāk jūsu darbinieki nāk pretim bet jāmaksā par tualetes izmantošanu.

Latvijas kebabs un bistro - Stikls kebaba

Stikls kebaba Вчера заказали 2 кебаба, в одном из них обнаружили стекло, сразу позвонила в их заведение, сначала работник всё отрицал и сказал что такого не может быть, потом просто повесил трубку, после того как я позвонила второй раз работник сделал вид что не понимает ни по русски ни по латышски, затем просто обозвал меня crazy bitch и снова бросил трубку! Такое отношение к клиентам просто не допустимо! Страшно подумать если бы этот кусок попал в организм! Чтобы вы тогда сказали Latvijas kebabs un bistro? ! Чек и фото есть, стекло сохранили для дальнейшего разбирательства.

D deponent 18.02.2024
Komentāri 6 Restorāni

KFC - Sekas

Sekas Tās bija mocības! Pasūtot uz mājām kārotās vistiņas un boxmaster, saskārāmies ar smagu un šasumīgu situāciju. Pēc šīs maltītes ne tikai man, bet arī sievai bija drausmīgā vemšana, vēdara sāpes un pat nokļuvām slimnīca. Tāpēc mīļie cilvēki, iesākam jums izvēlēties labākas un kvalitatīvākas vietas kur papusdienot un atstāt savu naudu! Sargiem sevi!

Hesburger" SIA "Sigulda - Burger" - Slikts serviss

Slikts serviss 30datuma iepirkamies heburgera Sigulda pa summu 15€ 70centi veicam maksājumu ar karti kasiere Saka maksājums nav veikts mēģiniet vēl reiz mēģinājām nesanāca atkal pāriet pie otras kases maksājums veikts vis kārtībā aizejot uz masinu konstatēju ka no kartes samaksāts 3reizes uzreiz devāmies atpakaļ un protams visi rausta plecus un neko nezina protams esam palikuši bez naudas un neviens pat nav atvainojies liti slikts servis vēl reiz tur neatgriezīsies bērni paēda ļoti labi un dārgi jo samaksājām par to ko pat nesam ēduši. Ludzu parbaudiet kad veicat maksajumu

Ezītis miglā - Neizcepta burgera kotlete

Neizcepta burgera kotlete 03.02.23. G. Apmeklējām purčika Ezītis miglā. Pusaudzis pasūtīja ežburgeru. Izskats burgeram bija estētisks ar ezīša bildi uz burgera. Apēdot pusi no burgera, bērns piedāvā pusi kādam no mums apēst. Uz jautājumu, vai negaršo, atbildēja, ka kotlete tāda, kā jocīga, neizcepta. Otru pusi apēda tētis, piebilstot, ka tiešām kotletei neesot kaut kas labs. Aizbraucot mājās, dēls vēma. Vīram arī slikta dūša bija, bet turējās. Šī bija otrā reize, kad apmeklējām šo iestādi, pēdējā. Vakars bija izbojāts.

S Sanita71 04.02.2024
Komentāri 3 Restorāni

ChefsBox SIA Kaspars Gulbis - Neizmaksa algu

Neizmaksa algu Sveiki. Ilgi domāju likt vai nelikt, bet padomāju varbūt tas liks cilvēkam beidzot atsūtīt solīto. Tātad vēlos padalīties par darbu, kur nu jau 7 Mēneši nevar man samaksāt algu līdz galam. Daudzi gan jau atceras vietu chefsbox, kas bija pie nestes. Pieteicos tur strādāt, viss patika, super kolektīvs, priekšnieks kaspars arī liekas labs atsaucīgs cilveks. Atri apmacos sāku strādāt, ilgi gan tur nestradaju (ģimenes apstākļu deļ) pabridinaju laicīgi kad iešu prom, nostrādāju ka prasīja. Aizgaju...

R Rovenhel 03.02.2024

Gan Bei - Обманывают работников , не платят полную зарплату

Обманывают работников , не платят полную зарплату Устроилась я как-то в Ган бей барменом На собеседовании тебе обещают зарплату 6€ брутто (Сначала спросили на какую я рассчитываю зарплату, я сказала хотя бы 6€ мне сказали что такая и будет) Потом тебя зовут на первый день обучения но подписать договор мне дали только на 2 день обучения я уже спрашивала в первый день когда будет договор. Это уже очень странно Еще странно что зарплату выплачивают в 20 тых числах то есть 2 месяца ты работаешь без первой зарплаты и получаешь ее только в конце...

Y Yopu 02.02.2024
Komentāri 7 Restorāni

Steiku Haoss - Noteikti iesaku apmeklēt

Noteikti iesaku apmeklēt Apmeklēju Steiku Haoss pusdienās un nevaru būt apmierinātāks. Pasūtīju lasi un dārzeņus. Ēdiens bija īpaši garšīgs, it kā būtu gatavots mājās. Atmosfera arī tur ir ļoti jauka un viesmīļi arī apkalpja ļoti labi. Man ļoti patika ka tur arī bija halopenja piparies, kas man nenormali garšo. Noteikti iesaku apmeklēt steiku haoss pusdienot.

Steiku Haoss - Slikta apkalpošana, ēdiens

Slikta apkalpošana, ēdiens Bijām meistaru ielas steiku haosā, godīgi sakot, tik jēlu un pretīgu steiku nebiju ēdusi nekad (bilde pielikumā) apkalpošanas serviss vājāks par vāju! Nebija vēlamās uzkodas, kuras vēlējāmies, nebija piedevas, nekā nav, ir tikai nelaipna apkalpošana, nefiksāli čeki, lecīgs un ne pretīmnākošs oficiants, kuram vajadzēja izrādīt kaut drusciņ cieņas, pret klientiem, nevis savu viedokli izpaust, paaugstinātos toņos! Oficiants vēl izteicās nekorekti par savu darba devēju! Kopumā samaksājām bragu...

A Aal 01.02.2024

Ezītis miglā - Saindēšanās

Saindēšanās Vakar vakarā (25.01.) . Mēs ar draudzenēm pasūtījām piegādi uz mājām. Tur bija: kalmāru gredzeni, kartupeļu bumbiņas ar ķiploku-zaļumu mērci, macarela standziņas. Tā sanāca, ka es biju vienīgā no 4. Meitenēm kura neēda ķiploku mērci, un vienīgā jūtos labi šodien. Pārējām višu dienu ir caureja, vemšana un temperatūra... Kādus šeit foto vai dokumentus var pievienot nezinu, bet padalīties ar šo noteikti ir gribējās.

Vairāk Saules - viesmīļi vienmēr uzmet smaidu

viesmīļi vienmēr uzmet smaidu Vairāk Saules TC Mols ir absolutely viena no manām go-to vietām, kad es just vajadzību pēc good ēdiena. Every reize, kad es tur iegriežos, viesmīļi vienmēr uzmet smaidu un radīs warm atmosfēru. Un, ziniet, manuprāt, viņu maltā liellopa gaļa un kartupeļu pankūkas ir quite unmatched. Seriously, tas ir kaut kas truly īpašs! Tur tu ne tikai saņem good ēdienu, bet arī piedzīvo tādu feeling, it's like tu esi mājās.

KFC - Serviss

Serviss Kfc vienmēr nav paplātes bet jautā vai uz vietas, vai līdzi, šobrīd bij pilnīgi slikts gadījums pa ko iedomāties nevareju, kartupeli frī jēli, es maksāju tādu naudu lai dabūt kko šādu ? Personāls dusmīgs un ar klientiem runa nenormāli, teicu to ka man vajadzēja uz vietas, man atbildēja ar agresiju ka viņiem nav paplātes un viņu nav vajadzīgi ka paplātes nav. Te garšīgas filejas, bet labprāt nenāktu uz kfc lai bojāt savu garīgo

KFC - gardas vistiņas

gardas vistiņas Ja gribu iegrēst kādu garšīgu ātro ēdienu no fast food man vienmēr izvēle krīt uz KFS. Tur viņi tiešām saprot, kā pagatavot gardas vistiņas burgerus un twisterus. Katru reizi, kad sākas cravings pēc ātrā un pikanta maltītes, es ejot pie KFS. Viņu ēdieni vienkārši apmierina to ātruma un garšas kombināciju, ko es meklēju.

E Emils.B 25.01.2024

Euro Doner Kebab - lielis kebabs

lielis kebabs Euro Doner Kebab ir vieta, kur ļoti baudīt bezgalīgi garšīgu un lielu kebabu – mēs to ņemam jau nezinu kurš reizi. Cenas ir ļoti pieņemamas, jo diviem cilvēkiem izmaksā apmēram 17-20 eiro. Šis kebabs nesalīdzināms ar nevienu citu, tas ir īpašs un baudāms. Mums, kuriem ir alerģijas, nekad nav bijis problēmu ar pasūtījuma pareizību vienmēr viss ir bijis kārtībā.

Fabrikas restorāns - Slikts serviss

Šā gada 13.janvārī devāmies abi ar vīru uz Fabrikas restorānu, lai atzīmētu iepazīšanās gadadienu. Galdiņš divām personām jau tika rezervēts pāris dienas iepriekš. Nepatīkami bija, kad pēc ierašanās mums tika ierādīts neomulīgs galdiņš pie liela loga, pie kura bija arī ļoti vēss. Vairākkārtīgi jautāju oficiantam/vai zāles pārzinim, vai nevarētu rast iespēju mums ierādīt citas vietas, jo rezervētu vietu bija maz. Bet diezgan vīzdegunīgi tikām atraidīti. Varēja jau bijušais siguldietis saprast...

Steiku Haoss - Garšīgs steiks

Garšīgs steiks Steiku haoss ir vieta, kur es vienmēr varu baudīt ļoti garšīgu steiku! Kad man ir brīva diena, viņi ir mans pirmais izvēles galamērķis ēdienreizēm. Atmosfēra ir patīkama un silti, un ēdienkartes izvēle vienmēr piedāvā ko īpašu. Steiku haoss ir kļuvis par manu iecienīto restorānu, kur iet uzreiz, kad vēlos izbaudīt kvalitatīvu steiku un brīnišķīgu maltīti.

D'arte - Slikts serviss

26.12 aizgājām uz restorānu D'arte gallerijā Rīga papusdienot. Restorāns nebija pārpildīts, pie apkārtējiem galdiņiem sēdošie sagaidīja ēdienu, paēda un aizgāja, bet mēs 1stundas laikā nesagaidījām pat pasūtītās uzkodas. Viesmīlis pienāca un pateica, ka jāgaida vēl 5-7 minūtes, kuras ievilkās ilgāk kā 15, pēc kurām mēs norēķinājāmies par dzērieniem un devāmies prom. Skumji, ka jāsaskarās ar tik sliktu servisu.

Vairāk Saules restorāns - Neievēro mūsu Latvijas likumu

Neievēro mūsu Latvijas likumu Vairāk Saules Neievēro mūsu Latvijas likumu 47. pants. Pārbaudes sekas. (1) Pārbaudes laikā darba devējam un darbiniekam ir tiesības rakstveidā uzteikt darba līgumu trīs dienas iepriekš. Darba devējam, uzteicot darba līgumu pārbaudes laikā, nav pienākums norādīt šāda uzteikuma iemeslu. Vairāk Saules restorānā galvenā pavāre Valentīna TC ''Domina'', restorānā uz darbu ieradusies ne savā maiņā. Teica, ka esmu atlaista, ka šodien strādāju pēdējo dienu. Viņa teica, ka ir cits cilvēks. Nekāda...

A Aleksa88 07.12.2023
Komentāri 3 Restorāni

Vairāk Saules restorāns - Krāpšana

Krāpšana “Vairāk saules” ir krāpnieku restorāns. Esmu darbinieks ar lielu pieredzi, 12 gadus strādāju par trauku mazgātāju. “Domina” tirdzniecības vietā restorānā “Vairak Saules” mani galvenā zagle Valentīna piekrāpa. Bez jebkādiem pierādījumiem viņa teica, ka es slikti mazgājot traukus. Valentīna mani ieveda stresā un iedeva dokumentu, ka es aizgāju no darba pēc savas vēlēšanās. Nav izdarījusi abpusēju dokumentu. Krāpj darbiniekus, nav kompetenta darbiniece Valentīna. Vairāk saules darbiniece Valentīna ir krāpniece.

A Aleksa88 06.12.2023