Reitings Naktsklubi

Dark Cloud Riga
Karaoke klubs
Disko 21

First Dacha - Dīdžejā attieksme

Dīdžejā attieksme Были с друзьями в фёрст клубе 23.03.2024. Жижей бруно был в полном неадеквате. На нормальную просьбу поставить песню седая ночь, он показал нам средний палец. Нашей подруге он вообще начал корчить гримасы, и показывать жестами, чтобы она не пела. Такое ощущение, что он был под наркотическими веществами. Мы считаем, что это полное неуважение к клиентам этого клуба, и этого диджея надо увольнять и гнать из клуба, чтобы он там больше не появлялся. Большое уважение к охранникам клуба, они все очень...

Friends Club - Рукоприкладства без причины со стороны гостей и охраны

Рукоприкладства без причины со стороны гостей и охраны Охранники неадекватные! Не выясняя причин конфликта грубо вышвыривают людей, что случилось и со мной, когда одна из гостей данного заведения по какой-то своей личной неприязни набросилась на меня с кулаками и повредила мне глаз, охрана силой вывела не её а меня, снимая на камеру и смеясь надо мной! Никому не советую это заведение!

Violet Bar - Krāpšana

Krāpšana Stāsts par Andrejostas jahtklubu turpinās . Šoreiz nav stāsts par Gintu Ozoliņu bet par VIOLET bāra īpašniekiem. Krists Zuments un Inese Zumente . Jau Cik mēnešus nespēj samaksāt algu visiem darbiniekiem. Kādi jūs vēl biznesmeņi ka algas nespējat samaksāt? Kā vienmēr tik sola , sola un sola. Cik sapratu drīz atvērsies jauna vieta Vecrīgā , Kur noteikti neieteiktu strādāt. Ja kādam vajag Ir sarakstes .

Gints Ozoliņš - Krāpšana

Sveiki , vēlētos pabrīdināt par KRĀPNIEKU Gintu Ozoliņu (Zalmans) Gints Ozoliņš. Atvaļinājuma laikā piehaltūrēju par apsargu (Andrejostas jahtklubā) . Viņam tika pārskaitīta mana alga lai izmaksātu man bet protams naudu savāca sev . Solīja un vēljoprojām sola atdot bet nekā jau vairākus mēnešus. Sāka arī draudēt par tiesāšanos bet tas mani nebiedē. Noteikti mēģinās visādi apmelot mani, jo apvārdot viņam lieliski padodas. Nēesmu vienīgais kam viņš ir parādā! Tāpēc neiesaku aizdot šai personai naudu vai strādāt pie viņa. Lūdzu maksimāli šērojam lai neiekrīt vēl kāds!

Latvijas 1. Rokkafejnīca - Zagšana

Zagšana Aprīlī garderobē tika atstātas mantas, pie garderobes darbinieces, multitool leatherman, kabatas nazis Spiderco, Titan un pulkstenis aviator, viss kopā 400€ vērtībā! Nākamajā dienā kā izrādījās bija pie apsarga, mēnešiem Ilgā garumā cenšoties atgūt, vēl aizvien nav iespējas atgūt! Kā teica darbinieki un vadītāja, apsargs mantas privatizēja!

S Siri 28.11.2023
Komentāri 1 Naktsklubi

Fufeļsala (Wondersala) - Skaļums, troksnis

Laba šī diena, vai ne? Vēlos izteikt sūdzību un ieteikumu, atgādinājumu, jo savādāk būs ne tik forši tam kurš šo visu visu laiku organizē un neapstādina. Pēc normatīvajiem aktiem, likumiem no valsts puses, cilvēktiesībām, kā arī tieši mūzikās pasākumu, festivālu organizētājiem vajadzētu zināt un atvērt acis beidzot, ka būs sūdi drīz. Cik zinu, ir likumi un ļoti precīzi izstrādāti likumi, par to kur un kad, kā var un vajadzētu rīkot mūzikas pasākumus, festivālus, koncertus, deju vakarus utt...

Karaoke klubs - Zādzība

Šeit nozagts apģērbs, dažreiz pazūd arī telefoni. Žēl, ka darbinieki zog un nepatīkami izturas. Klubs nav drošs un nevienu neinteresē zādzības. Cik žēl, ka cilvēki, kas te strādā ir tik mantkārīgi, nolaudīgi, neparedzami un nepatīkami. Tādai vietai pilsētas centrā nav jāatrodas un visiem drošāk būtu, ja tā tiktu slēgta. Vēl nav atrastas nozagtās mantas.

B bu123 16.06.2023
Komentāri 4 Naktsklubi

Novatours - Gromkaja muzika do12.30

Gromkaja muzika do12.30 Otelj lancore ocenj horosij no rjadom nocnoj club, obratite vnimanie zavoronki ne visapjatsja i na ulice ekskursii ni pokupajte tour lilha okolo otelja lancora obmanit zovut max tadzik.

Crystal club - Slikts serviss

Slikts serviss Клуб только открылся и уже оставил о себе негативные впечатления, не пускают совершеннолетних, трезвых людей в клуб, если ты молодо выглядишь особенно, якобы ты будешь портить имидж клуба, не советую посещать данное место, вам там не будут рады и не под каким предлогом вас туда не пустят, потому что вы просто не прошли фейс контроль из-за того, что вам 18/19 лет.

Valhalla naktsklubs - Apsargi sit klientus

Kluba apsargi manu acu priekšā piekāva puisi pilnīgi bez iemesla! Puisis vienkārši dejoja kad apsargs piegāja un ar kulaku iesita pa galvu! Kad puisis nokrita pienāca vēl 2 apsargi un viens turpināja klientu sist ar kājām! Tad viņu piecēla un aiz rokām aizvilka uz izejas pusi! Drausmīga - nepieļaujama darbinieku attieksme!

D Drons99 04.04.2023
Komentāri 3 Naktsklubi

First Dacha - Vardarbība

Vardarbība Drausmīgākais klubs, apsargs bez jebkāda iemesla nometa zemē apmeklētāju sāka žņaugt, metot bez iemesla arā no kluba un sapūta pipareni, abas uzsistas acis un lūpa, ko apsargi no sevis iedomājišies baigos nažus? Saprastu iemesls būtu okey bet cilvēkam uzbrukt bez iemesla nav ok.

"Multiklubs" Valmierā - Slikts serviss

Tika rezervēts galdiņš uz koncertu. Atnākot, secinu, ka manis rezervētais galdiņš ir ticis rezervēts kādam citam un pie sava galdiņa netiekam. Problēmu negrib risināt neviens. Nu jau otrā reize ar šādu problēmu. Apsargu attieksme nepieņemama. Jautājot vai nepieciešams zīmogs ieejai, atbilde "tu mani te nečakarē", "tā nav mana problēma"

L liivap 12.02.2023
Komentāri 0 Naktsklubi

Friends Club - Плохой сервис

Плохой сервис Было любимое место, но в последние время там каждый раз бардак, который никогда не могут решить охранники. Отдыхали, был заказан vip стол, пока танцевала возле своего столика, какие то агрессивные девушки, которые не умеют себя вести, (почему таких пускают не понятно) толкнули разлили шампанское, выводили на конфликт. Я позвала охрану, в надежде что их выведут. А в итоге, выгнали нас, людей которые отдыхали, у которых был стол, и на которых просто напали. Ужасное отношение, ужасный контингент. Больше туда не ногой, и вам советую!

First Dacha - Agresīvi

Agresīvi Pēdējā vieta kur iet, bet arī tad, ja nav kur iet, neiesaku šo vietu! Apsardze agresīva, publika briesmīga. Aizgāju ar draugiem uz koncertu, taču neilgi pirms koncerta draugu izmeta ārā. Iemesls bija tāds, ka mums ar draudzenīti palūdza noiet nostāk no skatuves, ko mēs arī uzklausījām. Taču draugs nedzirdēja, ko man teica un viņi negribēja paskaidrot ko mums ar draudzeni teica, un nedeva man laiku paskaidrot draugam ko apsardze mums teica un vnk. Brutāli paņēma draugu aiz kakla, rokām un...

E Ewija 19.11.2022
Komentāri 1 Naktsklubi

First Dacha - Agresīva apsardze

Agresīva apsardze Agresīva un rupja apsardze, bez iemesla, neko nepaskaidrojot met ārā. Izturas vardarbīgi, aiz kakla izvelkot ārā no kluba. Devāmies turp ar draugiem, lai klausītos koncertu, kuru tā arī neredzējām. Nevienam neiesaku uz turieni doties, ja negrib sabojāt vakaru.

W Wiwita 19.11.2022
Komentāri 0 Naktsklubi

Friends Club - Обман

Обман Frends club-воруют, подливают в коктейли наркотики затем грабят. Наглым образам деньги телефон. И даже серьги с ушей.11 числа всё происходилo. Время 4 утра.

Friends Club - Жалоба

Жалоба Единственное, звучит приятная русская популярная музыка, иногда живая музыка. Бармен подмешивает какое-то опасное вещество в коктейли, чтобы быстрее опьянели и не помнили больше ничего. Обман на деньги. С моим спутником посетили данное заведение, закончилось всё очень печально. Охрана ужасна, могут избить до крови и травм и выбросить валяться на улицу. Еле добрались до отеля из Friends клуба. И я уже не говорю, про воровство денег из карманов, проверили и обчистили. Если ты богат и...

L Lady785 24.10.2022
Komentāri 3 Naktsklubi

Денис Бухаринский, Сергей Куров, Элина Яркина - Буллинг

Здравствуйте. Никогда не связывайтесь с этими людьми. Могут обижать людей, в полицию ходят, издеваются над девушками. Насилуют их. Частые нарушения с законами. Могут обворовать квартиры. Могут просто так людей буллить. Были замечены в лесу Элина, Сергей и Денис. Издевались над животными. А этот Сергей работает в teritorija nakts klubs. Часто курит траву и пристает к девушкам в старой риге. Их инстаграмы все упомянуты здесь.

HairRiga - Bojājums

Bojājums Labas vakaras! It īpaši Duai Lipai (mana mīļākā Singere) . Tātad mana pričene izskatijas tīri bēdīgi tāpēc izdomāju apmeklēt šo iestādi. Nevar melot Skaista gan, bet bija nedaudz bailes no cenām jo naudas žūknis ir bijis iztukšītis pēdējā laikā. Mani reāli tas krievs apzaga to vienu vakaru kad čūčēju (Saldi) pie topa būdiņas. Tātad no šakuma es tur gaidīju labu laiku lai kāds mani paņem, bet visi uz mani skatīties ar šķībām acīm. Pagāja sorak minūtes un pienāca jauna (glīta) meitene un teica...

Latvijas 1.rokkafejnīca - Latvijas 1.rokkafejnīca / Sastrīdējās bez iemesla

Latvijas 1.rokkafejnīca / Sastrīdējās bez iemesla 13августа, молодой человек со своей девушкой и другом отдыхали в этом замечательном заведении, где не воспринимают людей за людей! Ребята оплатили счёт, не маленький, за что их избили! Прилагаю видео, и хочу спросить, как таких у***** не лишают лицензии?