Latvijas 1. Rokkafejnīca - Zagšana

Aprīlī garderobē tika atstātas mantas, pie garderobes darbinieces, multitool leatherman, kabatas nazis Spiderco, Titan un pulkstenis aviator, viss kopā 400€ vērtībā! Nākamajā dienā kā izrādījās bija pie apsarga, mēnešiem Ilgā garumā cenšoties atgūt, vēl aizvien nav iespējas atgūt! Kā teica darbinieki un vadītāja, apsargs mantas privatizēja!

28.11.2023

S

not a Karen 28.11.2023

Kādēļ gan kabatās jāatstāj tik dāegas mantas? Pats esi bezatbildīgs un tagad brīnās.

S Siri 29.11.2023

Kādās kabatās? Jālasa uzmanīgāk!

not a Karen 28.11.2023

Varbūt apsargs neitralizēja tavu auksto ieroci - kabatas nazi. Ko tu ar to nazi darītu, izklaidējoties Vecrīgā?
Neej jau uz mežu.

S Siri 29.11.2023

Neko nebija “neitralizējis”, un tie nav aukstie ieroči!

RAMONA👀 29.11.2023

Un kas tad nazis ir, ja ne aukstais ierocis?

S Siri 30.11.2023

Virtuves inventārs 🤦🏻‍♂️ Nazis, ir darba inventārs, speciāli apdāvinātiem! A aukstais ierocis mēdz būt arī zīmulis, lapa, kurpju šņore, tīri priekš meža iedzīvotājiem!
Žēl, ka daudzi neredz publikāciju “zagšana”! Garderobes darbiniece Sintija un apsargs Iļja!