Burger King

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Burger King - Sūdzības un atsauksmes

Burger King - Atteikšana izmantot WC

Atteikšana izmantot WC Esmu grūtniece pirmā vienīgā vieta kur varēju izmantot jūsu labierīcības kasiere atteica pieprasīja 2e ka klientei sakiet ja dzīve gadās tādas situācijas vai tiešām nemāk jūsu darbinieki nāk pretim bet jāmaksā par tualetes izmantošanu.

Burger King - Slikts serviss

Slikts serviss Отвратительное обслуживание! Молодой человек работающий в данном ресторане видимо не знает от слова «вообще «как обслуживать клиентов! Даже не соизволил извиниться! Ситуация вроде решаемая, но то отношение с каким подходит к ней этот работник ни в какие рамки не лезет!

Tallink fast food Latvia SIA (Burger King Akropole) - Krāpšana

Krāpšana Sūtot 0.5 litru saldējuma kokteili l, tiek pasniegts mazāk. Personāls sākumā tēlo nesapratni un pārmet problēmu no viena darbinieka pie otra. Tad piedāvā pārliet glāzei pārī. Satriecošs risinājums! 2 glāzes x 0.50 eiro = 1 eiro, tātad šie krāpnieki Uzvara no ģimenes vai kompānijas 1 eiro. Nācās skaidrot bērniem kāpēc tā sanāca. Vairāk nekād!

Burger King - Nekvalitatīvs ēdiens un nelaipna apkalpošana

Nekvalitatīvs ēdiens un nelaipna apkalpošana Iegājām ar meitu Burger King pirmo reizi (09.07.2022 ap 13: 30) . Bija nepieciešams ātri kaut ko iedot bērnam pirms ceļa un nolēmām pamēģināt burger king bērnu komplektu ar nagetiem. Pasūtījuma veikšanas laikā pašapkalpošanās automāts piedāvāja piemaksāt papildus 0,50€ par sarkanajiem kartupeļiem parasto vietā, nolēmu izmantot šo iespēju. Saņemot pasūtījumu mūs apkalpoja jauns puisis, kurš bija ārkārtīgi nelaipns. Pamanīju, ka suliņa bērnam ir iedota no ledusskapja ļoti auksta. Painteresējo...

Burger King - Slikts apkalpošanas serviss

Slikts apkalpošanas serviss Labdien. Šodien vēlējos paēst iepirkuma centra Domina Burgerkingā. Kā parasti, piegāju datora, pasūtīju ēdienu, tur izspieda numuru ārā. Nepatīkams man bija pārsteigums, kad mana pasūtījuma vietā, melnas kafijas vietā iedeva dzēriena glāzi, kaut gan spiedu melnu kafiju. Šī te kasieru banda bija ļoti rupja un neadekvāta. Uzstāja. M ka čekā ir iesists dzēriens nevis Melnā kafija. Nu, mazums dators kļūdījās, mēs visi esam cilvēki, pat nepiedāvāja apmainīt uz to, ko es pasūtīju, būtu vēl...

Burgerking - Briesmīgs serviss

Briesmīgs serviss Izdomājām aiziet izmēģināt jauno burgerking Rīgā, iztērējām pie 30 eiro, bet atbraucot mājās konstatējām, ka vienā komplektā trūkst burgers. Dzīve protams būtu skaistāka, ja tas būtu kāds lētākais, bet nu nejau viens no dārgākajiem. Īsāk sakot vilšanās ir liela un nākamreiz ņemšu vērā, ka maisiņš ir jāpārbauda. Iepriekš domāju, ka salikt maisā visu pēc čeka ir viegli, bet acīmredzot kādam ar to ir lielas problēmas. Ceru, ka uzņēmums no tiem 8 eiro ziedēs un plauks🥳

P PaulaAK 18.12.2020
Komentāri 1 Restorāni