Ezītis miglā

Kategorija: Atpūta / Izklaide  •  Restorāni
Sociālie tīkli:

Ezītis miglā - Sūdzības un atsauksmes

Kalnciema Ezītis migla - Slikts serviss

Slikts serviss Ieteiktu izvērtēt to kādi darbinieki jums strāda Kalnciema ezīti. Meitenes ļoti foršas, bet puisis kaut kāds neapmierināts. Ja nevēlas šādu darbu strādāt, tad lai sēž mājas. Un ja lieto alkoholu, tad lai to dara mums klientiem neredzot.

Siguldas Ezītis miglā - Ļoti slikts serviss, nekvalitatīvs ēdiens

Ļoti slikts serviss, nekvalitatīvs ēdiens Viena no briesmīgākajām apkalpošanām, kāda jebkad pieredzēta. Ārprātīgi Ilga gaidīšana, ļoti slikta, rupja komunikācija, zemas kvalitātes, negaršīgs, ēdiens, ja tādu vispār saņemsiet pēc pusotras stundas gaidīšanas. Strādā studenti un neviens netiek galā, kaut ko aizmirst un par to pat neatvainojas vai nepabrīdina. Neatbilst cenai. Noteikti neiesaku, sabojāsiet sev dienu!

Ogres Ezītis Miglā - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss Tika pasniegts auksts ēdiens (Zupa-Soļanka, kafija, kartupeļi frī, alus Bauskas un lauku burgers) . Galda piederumi nebija atnesti. Kad palūdzām uzsildīt ēdienu un atnest galda piederumus, atbildēja rupji. Pasūtījām kafiju ar pienu. Atnesa melno kafiju. Tualete ir šausmīgā stāvoklī. It kā viņi to nebūtu tīrījuši nedēļu vai ilgāk. Nekādā gadījumā neiesaku šo vietu!

Ezītis miglā - Slikta attieksme pret darbiniekiem

Slikta attieksme pret darbiniekiem Strādāju Ezītis Miglā par bārmeni/viesmīli. Šobrīd galīgi bankrots. Sanāk tā, ka priekšnieki nevienu neatlaiž, bet stundas izdala visiem! Man pat pusslodze nesanāk! Par šo problēmu vispār neviens no vadības negrib dzirdēt, jo neviens nav kompetents pieņemt lēmumus! Neiesaku šeit strādāt! Saņēmu algu 200eur un vēl no kopējajiem zudumiem bija jālūdzas, lai neko nenovelk! Vēl grīdas jāmazgā. Dzīvokļa rēķins šomēnes 180+īre. Tiešais vadītājs saņemot ap 2500eur oficiālajā kā pats lielās, nav redzēt...

Ezītis miglā - Slikts serviss

Slikts serviss Tik daudz ķibeļu vienā apkalpošanas laikā. Pirmkārt pa telefonu pasūtījām ēdienu līdzņemšanai, bet tāpat 25min kavēja. Otrkārt pie maksāšanas aizmirsa atdot atlikumu, palūdzām, tad atdeva un atvainojas. Treškārt atnesa citu pasūtījumu. Ceturtkārt aizmirsa ielikt dakšas un salvetes. Nekad vairs neatgriezīsimies.

Grēcinieku Ezītis Miglā - Slikts serviss

Slikts serviss Ar draugiem aizgājām uz Grēcinieku ielas Ezīti Miglā. Apskatījos ēdienkarti internetā, un, kad izvēlējos, ko pasūtīšu, man pateica, ka tas, kas ir viņu ēdienkartē internetā, nav tas, ko pasniedz uz vietas, tātad ēdienkarte nav vairs aktuāla. Samaksāju, un man čeku vienkārši iemeta. Kasiera attieksme bija nekorekta, un es neizdarīju neko tādu, lai dabūtu čeku man iemestu, un paaugstinātu runāšanas toni. Visiem maniem draugiem viņu pamatēdieni bija atnesti, taču es uzkodas gaidīju teju stundu...

Palasta ielas Ezītis miglā - Slikts serviss

Slikts serviss Devāmies pusdienot uz Palastas ielas 9 Ezīti miglā. Pasūtījām 2 porcija ar vistas gaļas karbonādēm "Ezīša gaumē". Atnesot ēdienu viss šķita normāli, taču sākot ēst gaļu sapratām, ka karbonāde iekšā ir pilnībā jēla - ne tā, ka nebūtu izcepta līdz galam, bet pilnībā jēla! Dodoties pie kases un parādot jēlo gaļu no darbinieces puses saņēmām reakciju - un?! Ko mums tagad ar to darīt?! Nesaņemām ne atvainošanos, par ne līdz galam izcepto gaļu, ne ko. Savācam savas mantas un devāmies prom. Vieta kur noteikti ne atgriezīsimies.

K Kika90 24.05.2021
Komentāri 2 Restorāni

Avotu Ezītis Migla - Sapelējis ēdiens, nekopti bārmeņi.

Sapelējis ēdiens, nekopti bārmeņi. Diemžēl neiesaku ēst šajā mēslu bedrē, pasūtīju ežburgeru, maizīte atnāca ar pēlējumu, bārmene man meiģināja iestāstīt ka tas nav pelejums bet garšvielas, kautkada totala di*****, aizgāju prom. Skatoties uz to pasu bārmeni mati nemazgāti, nagi grauzti loti pretīgs serviss.

Bārs Ezītis miglā - Slikts serviss

Slikts serviss Briesmīga apkalpošana, piegādāja man to, ko es nemaz nebiju pasūtījis, uz jautājumu "kur ir mana dakša", man atbildēja "ar rokām nevari ēst?!". Man kā jaunietim ne reizi nepajautāja vai viss bija labi un garšīgi, kamēr piegaušajiem visu laiku gāja apjautāties. Blakus notika bankets un viņiem arī pasniedza nepasūtīto ēdienu.

Bārs Ezītis miglā - Krāpšana

Krāpšana Slikts un nekvalitatīvs serviss. Akpkalpojošais personāls apkrāpj viesus. Piedāvā dzērienu kartē nenorādītus "īpašos dzērienus", nenosaucot cenu, un tiek piestādīts neatdekvāts rēķins, jo dzērieni jau ir uztaisīsi. Pēc mūsu vēlmes atgriezt kokteiļus, jo to cena vairāk kā divkārši pārsniedza dzērienu kartē norādīto summu, meitene-bārmene teica, ka paši vien esam pasūtījuši un paši vainīgi. Nepatīkama pieredze un vairs neatgriezīsimies bāra ar jauko apkalpošanu

Bārs Ezītis miglā - Nekvalitatīva apkalpošana

Nekvalitatīva apkalpošana Bārs ezītis miglā, vienmēr ir bijis patīkams ar savu radošo gaisotni un atsaucīgajiem darbiniekiem. Taču šodien 24.05.2014, meitene / bārmene runāja pa telefonu un varēja saprast ka sarunu temats bija personisks. pie bāra letes veidojas rinda ar pieciem cilvēkiem, meitene turpināja sarunu un nepievērsa klientiem uzmanību. Tikai kad cilvēki rindā bija noklausījušies meitenes privātās problēmas varēja pasūtīt sev dzērienus. Nepatīkami ir klausīties citu cilvēku problēmās, it sevišķi, ja sarunu...