www.sudzibas.lv Ezītis miglā Slikta attieksme pret darbiniekiem

Ezītis miglā - Slikta attieksme pret darbiniekiem

Nepilngadīgs pavārs strādāja 2 nedēļas, 12 stundas dienā bez brīvdienām. 2 vienīgi bārmeņi veselu nedēļu arī strādāja, kā bārmeņi, viesmīļi, traukmazgātaji un apkopēji, jo nav personāla un menedžeris ar to neko nedarā. No ziemassvētkiem nestrādā korekti ledus ģenerators un menedžments bija informēts, bet joprojām nav salabots. Ir jādara darba, par kuru bārmeņiem nemaksā - labot durvjus, santehniķu, galdus, krēslus. Kad prasījām izsaukt meistaru - bijām ignorēti.

15.01.2023

E

Good Intentions 15.01.2023

Kā jau vairums vietās. Pastrādājiet maxima vai rimi un neliksies viss tik slikti.

S Samanta D. 17.01.2023

O jā. Aizgāju no Maximas tieši kolēģu nicinošās attieksmes dēļ. Pavecas sievietes, vienīgais ko māk, ar nicinošu attieksmi izturēties pret jaunākajiem. Tikko atnākušu darbinieku noliek un saka,ka šitā jaunā meitene neko nevar. Tas ir
normāli?😅Paldies,pietika.

G Gii 16.01.2023

Piekrītu, un tas viss rezultējas ar drausmīgu līmeni Ezīšos. Īpaši Siguldas ezītis ir drausmīgs.

G Gonzo23 16.01.2023

Diemžēl tā ir daudzviet, arī mana darba vietā.

R RunčaĶepa 17.01.2023

Hm. Man arī katru dienu sanāk darīt kaut ko ārpus darba pienākumiem. Daudz kur tas ir normāli un/vai nāk tur klāt. Bet man vadības atteiksme ir laba.
Žēļ, ka jums ir citādi.

P.s. par kuru tieši Ezīti iet runa?

Z zuzinators 19.01.2023

Žēl, ka tā iet. Es pa pēdējām dažām nedēļām biju iegājusi vairākas reizes un pati biju pārsteigta, ka strādā tikai tie 2 džeki. Dzelzs nervi un lai puikām izdodās.