www.sudzibas.lv Ezītis miglā Neizcepta burgera kotlete

Ezītis miglā - Neizcepta burgera kotlete

03.02.23. G. Apmeklējām purčika Ezītis miglā. Pusaudzis pasūtīja ežburgeru. Izskats burgeram bija estētisks ar ezīša bildi uz burgera. Apēdot pusi no burgera, bērns piedāvā pusi kādam no mums apēst. Uz jautājumu, vai negaršo, atbildēja, ka kotlete tāda, kā jocīga, neizcepta. Otru pusi apēda tētis, piebilstot, ka tiešām kotletei neesot kaut kas labs. Aizbraucot mājās, dēls vēma. Vīram arī slikta dūša bija, bet turējās. Šī bija otrā reize, kad apmeklējām šo iestādi, pēdējā. Vakars bija izbojāts.

04.02.2024

I I 04.02.2024

jēlu gāļu var ēst tīrā veidā - nekas organismam nenotiks, ja tas ir vesels un darba kārtībā

P Palīgs neskaidrajiem 04.02.2024

Liellopu arī var ēst jēlu... ja kas. Bet kas ir izskats burgeram bija estētistks joprojām nesaprotu... Vīrs joprojām turas? Kā Brestas cietoksnī?