www.sudzibas.lv Ezītis miglā Neadekvāta apsardze

Ezītis miglā - Neadekvāta apsardze

Piektdien 13.10 ar kompāniju bijām aizgājušu uz šo bāru, parasti viss bija normāli, bet šoreiz saskārāmies ar neadekvātu apsargu, draudzene pasūtīja vienu kokteili un vienkārši sēdējām runājāmies. Manam draugam (nebija dzēris) bija personiskās problēmas, tāpēc bija nolicis galvu uz cita drauga pleca, piegāja apsargs uzkliedza, ka viņš uzvedas neadekvāti un, ka viņam ir jāvācas prom, mēs nesapratām par ko un turpinājām uzdod jautājumus, kuru no punktiem viņš pārkāpa, atbildi nesaņēmām, šis cilvēks agresīvi paķēra draugu, iesita draugam, kas viņu mēģināja noturēt, pieskrēja vēl apsargs un pateica lai vācamies, mēs šokēti izgājām… neviens nebija dzēris, un agresīva leksika netika izmantota, kas tika pārkāpts nav ne jausmas… vai tas bija adekvāti? Vai ir vērts rakstīt policijā, domāju, ka kamerās var redzēt visu, kas notika? Bārs sabojāja visu labo iespaidu, nekad neieteikšu nevienam šo vietu…

14.10.2023

Z Zirgu pētnieks 14.10.2023

Jūs aizgājāt uz Ezīti pagulēt?

"draudzene pasūtīja vienu kokteili un vienkārši sēdējām runājāmies" tātad alkohols tika lietots tomēr ne?

Varbūt apsargam ir pretenzijas pret LGBT komūnu, kā tādu, un noprata, ka jūsu draugs ir arī šāds, ja jau atlaidis galvu uz cita drauga.
Nu žēl katrā ziņā, jāiet uz Franču bāru, tur tik ļoti nešķiro.

A Amed 14.10.2023

Mēs ar to draugu bijām attiecībār es visulaiku biju vinjam matus glaudījusi un runājām, tāpēc ar to nekāda sakara nebija

Z Zirgu pētnieks 14.10.2023

kā tas tagad strādā? Bijām attiecībās? viss šis liktenīgais vakars jūs izšķīra?

Fuuuj Ezītim, laimīgas attiecības izšķir.

A Amed 14.10.2023

Nepareizi izteicos haha, starp mums viss ir labi. Es tikai vēlējos paziņot, ka vienmēr bija laba pieredze un labs personāls, taču šoreiz tā nejauki sanāca

G Gonzo23 14.10.2023

Uzreiz velciet ārā telefonu un filmējiet, un ja apsargs izraus telefonu, sabojās, kriminālprocess uz vietas, jo mūsu valstī īpašums ir vērtīgāks par dzīvību.

RAMONA👀 15.10.2023

Es nespēju iefomāties čaļus, kas raud viens otram uz pleca. Tas tiešām šķiet neadekvāti.

A Amed 15.10.2023

Neviens neraudāja, pirmo reizi rakstu sūdzību jebkur, jo šis gadījums tiešām bija garām

M Mixx 15.10.2023

A Kad pati raudi ir ok ? Vai tu ka vecis ar pautiem neraudi?

S Spuris 16.10.2023

1.Ezīšu ir daudz Rīgā.2.Acīmredzot apsargam notika apmēram šādi : '' štoto golubeznoi zapahlo'' un acīmredzot nav slimo kopienu piekritējs un pareizi darīja ,kad aizradīja.Tas skats notiekti nav patīkams no malas.3. Nakamreiz dodaties uz slaveno Skapi un lai liek galvu ne tikai uz pleca ,tacu arī kaut starp kājām draugam.Tur notiekti neizraudīs taču aplaudēs vel.

A Amed 16.10.2023

Neskatoties uz to kas bija galvā viņam, šādi reaģēt tiesību viņam nebija noteikti. Kad draudzenes viena otru apķer vai izdara ko tādu pie viņām arī lido klāt ar agresivitāti? Šeit jau ir kautkādi personiskie uzskati un personisko uzskatu dēļ tādas lietas nedrīkst darīt… Es neticu ka arī jūs ar čomiem neapķerat viens otru un neiuzsitat pa plecu kad otram ir slikti šis bija tādā pat līmenī varbūt galvā ir cits skats, bet nu…

S Spuris 16.10.2023

Amed nejauciet kopā sieviešu un vīriešu pienācīgus gājienus.Sievietes ir jūtīgas un mierīgi var paraudāt uz pleca draudzenei publiskā vietā vai sabučoties,taču ne jau ĪSTI vīriešu cienīgi būtu likt uz pleca galvu čomam.Tas nav piedienīgi tomēr ĪSTIEM vīriešiem.Kā redzat es uzsvēru ,ka ĪSTIE vīrieši. Mēs ar čomiem mierīgi saveicināmies kā tas arī pieklājas.Usist pa plecu ziniet nav tomēr ka vargulim uzlikt uz pleca galvu.Mēs braukājam arī ar močiem nevis bolt skrejriteņiem .Jūtat atšķirību ? Varu atkārtot vēlreiz - turpmāk dodieties uz Skapi un bāziet galvas kur vien pagadās tādiem mīkstmiešiem.

A Amed 16.10.2023

Njaa interesati, kas jūs tā aizskāra dzīvē, ka dalat dzimumu lomas tik ļoti… starpcitu es pati braukāju ar moci tāpēc bija jautri šo lasīt :D Paldies par ieteikumu, bet uz skapi mēs neiesim. Kā jau minēju agresīvai uzvedībai nav pamata pat ja tā nesakrīt ar personīgajiem uzskatiem. Es domāju, ka konfliktēt šeit nav jēgas, šeit mēs paužam lietas, kas bija nepatīkamas, cilvēki atšķiras un strīdēties par to kādam ir jābūt ĪSTAM vīrietim ir muļķīgi, jo tas ko jūs aprakstījāt, piemēram, man peronīgi neasociējas ar īsto vīrieti, taču citiem asociējas gan. Jebkurā gadījumā agresivitātei nav attaisnojumu.

S Spuris 17.10.2023

Amed ko Jūs murgojat par aizskaršanu? Ko uzpīpējāt un kādas sēnītes saēdāties? Protams ,ka apsargam nebija jābūt tik agresīvam kā to uzrakstījāt,taču nav jau zināms kā notika īstenībā,kā aŗī nav pamata īsta arī ar pedigripal gājieniem publiskās vietās uzvesties varbūt arī ko a? Nu ja Jums liekas normāli ka viens čalis liek otram uz galva plecu un bimbā publiskā vietā par normu tad žēl tādus kā Jūs . Visu gaišu tikai novēlu.

A Amed 17.10.2023

Negribu strīdēties, es sapratu jūsu nostāju, taču grūti jau saprast kā tas izskatījās no malas pēc maza apraksta tieši tā. Es tiešām cienu iekšējās kārtības noteikumus publiskajās vietās, šeit tie netika pārkāpti, kā arī nesaņēmu atbildi, kas tika pārkāpts, kad biju jautājusi. Jā, esmu ievērojusi, ka šeit bieži vien cilvēki sūdzas bez iemesla dažreiz, un varbūt var šķist, ka šis arī bija pelnīti, bet šī ir pirmā situācija, kuras dēļ rakstu sūdzību, jo iepriekš viss bija atrisināms un saprotams. Novēlu arī jums to labāko.

S Spuris 17.10.2023

Abpusēji.Ja jau jūsuprāt apsargs pārkāpa ētiku un pārāk rupjšs bija tad jau varējāt atrisināt daudz vienkāršāk - sazināties ar kompāniju ,kurā viņs strādā vai arī parunājot ''aiz stūra'' zem četram acīm ;)