KFC

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

KFC - Sūdzības un atsauksmes

KFC - Sekas

Sekas Tās bija mocības! Pasūtot uz mājām kārotās vistiņas un boxmaster, saskārāmies ar smagu un šasumīgu situāciju. Pēc šīs maltītes ne tikai man, bet arī sievai bija drausmīgā vemšana, vēdara sāpes un pat nokļuvām slimnīca. Tāpēc mīļie cilvēki, iesākam jums izvēlēties labākas un kvalitatīvākas vietas kur papusdienot un atstāt savu naudu! Sargiem sevi!

KFC - Serviss

Serviss Kfc vienmēr nav paplātes bet jautā vai uz vietas, vai līdzi, šobrīd bij pilnīgi slikts gadījums pa ko iedomāties nevareju, kartupeli frī jēli, es maksāju tādu naudu lai dabūt kko šādu ? Personāls dusmīgs un ar klientiem runa nenormāli, teicu to ka man vajadzēja uz vietas, man atbildēja ar agresiju ka viņiem nav paplātes un viņu nav vajadzīgi ka paplātes nav. Te garšīgas filejas, bet labprāt nenāktu uz kfc lai bojāt savu garīgo

KFC - gardas vistiņas

gardas vistiņas Ja gribu iegrēst kādu garšīgu ātro ēdienu no fast food man vienmēr izvēle krīt uz KFS. Tur viņi tiešām saprot, kā pagatavot gardas vistiņas burgerus un twisterus. Katru reizi, kad sākas cravings pēc ātrā un pikanta maltītes, es ejot pie KFS. Viņu ēdieni vienkārši apmierina to ātruma un garšas kombināciju, ko es meklēju.

E Emils.B 25.01.2024

KFC - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien sastapos ar ļoti nepatīkamu servisu, pasūtījām 5 kraukšķīgās vistiņas, kuru vietā dabūjām 3, tā skaitā 3 mērcītes, kuru vietā dabūjām 2 un saldējuma kokteili (šokolādes) , bet tā vietā saņēmām vaniļas. Apbēdināja arī tas, ka uz vrapiem nebija rakstīts kurš ir kurš, jo pasūtījām 5 dažādus un izzīlēt no visiem, kurš ir kuras garšas, manuprāt, nav klienta interesēs. Ēdiens parasti ir ļoti garšīgs, bet šoreiz pat frī bija nostāvējušies: (kopumā nebijām apmierināti ar vakariņām. Ceru uz turpmāku komunikāciju.

D dārta38 21.08.2023

KFC Akropole - Slikti darbinieki

Slikti darbinieki Slinki vai garīgi slimi darbinieki labdien nepasaka, lasīt arī laikam nemāk, jo nevarēja atrast manu pasūtījumu, kaut arī es aiz letes rezdēju maisiņu ar savu vārdu, saprotu, ka nevienam nepatīk strādāt ātrās ēdināšanas iestādēs, bet nu var vismaz tēlot, ka interesē ko klients saka. Kopumā id*** kantoris ar nekādu kvalifikāciju

KFC - Nekvalitatīvs galds

Nekvalitatīvs galds Aizvakar gāju no Zipeskalna līdz Rīgas centram lai pamēģinātu Kfc, aizgāju pasūtīt vissasako vistiņu spainīti bez lāpstiņas, un sagaidīju spainīti bez lāpstiņas devos apsēsties pie galda, apsēžoties pie plastmasas galda uzreiz galds iesita ar elektrību laikam nemāk fiziku un nezin kad plastmasa var iesist pa nagiem vel kad atnācu, uz galda bija kaut kādi mazi riži gabali laikam ar gaļu vai ar es nezinu ko, un vista vispār nebija assa, viņa bija taka vārīta, bet ari nevārīti vārīta, un nemaz...

KFC Origo - Nepatīkami uzturēties

Nepatīkami uzturēties Izdomāju aiziet uz KFC Origo paēst pusdienas. Saņemot ēdienu mani šokēja kas notiek vietā kur cilvēki ēd. Pie galdiņiem sēž bomži kuri vemstās un atraugājas, Man pretī vēl pārītis ar mīlas priekiem nodarbojas. Ēdiens bija garšīgs bet viss pārējais bija zem katras kritikas. Vairs nevēlos tur doties.

KFC - Krāpšana

Krāpšana Pasūtīju akropoles kfc Stilbiņus divus Spainīšus vienā sešus otrā astoņus atbraucot mājās konstatēju ka vienā Spainītī viens Stilbiņš otrā divi kā kautko tādu var sajaukt? Protams atpakaļ nebraucu dzīvoju Ķekava ceļš izmaksas nez vai viņi atmaksās. Kfc Akropole neiesaku šo iestādi

KFC - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtījām Spainīti ar spārniņiem un frī kartupeļus, pasūtījumu gaidījām pusstundu, neko neteiktu ja būtu daudz cilvēku, bet kad sūtījumu bijām otrie un iepriekšējo pasūtījumu atdeva īsi pēc mūsu pasūtījuma. Kamēr gaidījām apkalpoja vēl 5 cilvēkus. Ļoti slikta apkalpoša😔

KFC - Slikts ēdiena

Slikts ēdiena Labdien, šodien, apmeklēju Akrapoles Kfc, pasūtīju vistiņas, un pati vista vispār negaršo kā vista, viņa bija kā zivs, turklāt smarža nebija arī neparāk laba, vistas rapā tas pats, vai nu vista ir izvēlēta kaut kāda mistiska, vai nezinu, jo tā noteikti nebija vista. Lūdzu ja pārdodat tad pārdodat kvalitatīvākus ēdienu, noteikti vairs nenākš uz nevienu kfc. Paldies

KFC - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien sieva pasūtīja 4 komplektus kfc.2 burgeri ar vistu + kartupeļi + 2 pepsi colas. Bērniem siera burgeri, cido sulas, kartupeļi, mērce. Tā kā pasūtīja sieva, bet pieņēmu pasūtījumu es, nezināju, kam jāietilpst. Nebija ieliktas pepsi colas. Kfc reaģēja uz sūdzību tā: vajagot foto... Kādus foto jūs gribat dārgie mani kfc akropole? Pusapēstu burgeru foto? Ja darbinieki kļūdījās ir jālabo kļūdu. Divas pepsi colas 0,5 l jums robu budžetā neizraus, pie tam, ja par tām samaksāts. Cilvēku...

KFC - slikts serviss.

slikts serviss. Sieva pasūtija šodien 4 komplektus.Bērniem siera burgerus, kartupeļus, sulas cido.Mums vistas burgerus, kartupeļus, mērci sinepju.Plus pasūtijumā bija jābūt vēl 2x pepsi cola.Bet, diemžēl, pepsi nebija ielikuši līdzi.Tā kā pasūtijumu pieņēmu es, nevis sieva, tad nezināju, par ko ir samaksāts un kas ietilpst pasūtijumā.KFC reaģēja uz pretenziju tā, vajagot foto.Kādu foto draudziniņi jūs gribat?No pusapēstiem burgeriem?Ja darbinieki kļūdijās komplektējot pasūtijumu, ir jāatzīst kļūdu un to jānovērš.2x pepsi colas jums reputāciju nesabojās, bet klientu apčakarēšana gan.Aizdomājaties.

KFC - Krāpšana

Krāpšana Esot mašīnā un veicot ceļu uz mājām no Alfas konstatēju, ka nav 1twister tortiljas... Biju tik dusmīga... Tagad vienmēr pārbaudīšu uz vietas vai viss ir ielikts... Paliku bez vakariņām... 😢 iepriekš tā bav bijis.. Tas tāpēc, ka nedrīkst uz vietas ēst..

KFC - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien, pa ātro aizgāju uz Kfc Origo, paņēmu Spainīti kurā bija jābūt kartupeļiem frī, un 6 dažādām vistiņām, bet diemžēl atnākot konstatēju lka kartupeļu nav un vēl pie tam ielika nepareizās mērces, pusdienlaiks bija sabojāts un labas domas par Kfc arī ☹

W what77 09.08.2021

KFC - Slikts serviss

Slikts serviss Redzot Google Maps reitingu, neizbrīna, ka saņemām tiešo to servisu, ko saņēmām. Veicām pasūtīju (bija vel 2 cilvēki rindā) : Asie spārniņi 15gb, lielais komplekts ar Frī un dzērienu. 5-7minūtēm paejot - pienāca pie mums Andrejs/Aleksejs (neatminos vārdu, bet nu viens no diviem) un pateica, ka diemžēl spārniņi nav gatavi un būš jāgaida vel minūtes 10-15 (pa virsu tam kas jau nogaidīts) un ja negribam gaidīt, vai varam ko citu paņemt labāk. Teicām ka neko citu negribam , bet gribam...

R r0b4a 25.04.2021
Komentāri 1 Restorāni

KFC - Gaidīšana

Gaidīšana 30 min bija jāgaida 20 asie spārni, jūs nopietni? Kas tik ilgi jādara ar viņiem? Un gaļa nebija pirmā svaiguma, nu ārprāts vnk.. Man protams netraucē ka darbinieki nemāk lv valodu, tikai ru, bet kādam tas noteikti traucēs, un sūdzība būs atkārtoti. Nez, kādam beidzot ir jāņemas klāt šai iestādei.

S Ss 21.03.2021

KFC Akropole - Slikts serviss

Slikts serviss 1. Čekus neizsniedz (kad jautā atrunājās, ka sistēma salūzusi) 2. Nesaliek visu, kas pasūtīts (tāda sajūta, ka kāds tos trenkā ar sūdainu mietu 'ātrāk', 'ātrāk') , bet es taču varu pagaidīt, tikai darbu izdari kvalitatīvi nevis, ka pagadās! 3. Nepārzini īsti latviešu valodu, bet ja tas ta būtu sīkums, tad pavērojot no malas, kā izskatās tur aiz letes rodās iespaids, ka tur satracinātas vistas ņemas bļaudamas 'ja, ti, es' ...

M McGaret 17.08.2019
Komentāri 1 Restorāni

KFC - Briesīgs ēdiens

Briesīgs ēdiens Kaut kas tik briesmīgs vēl nebija ēsts! Ja gribas pērna gada taisītas vistu-uz priekšu!un tikai pa 16.90!nekur citur TĀDA kvalitāte nav atrodama kā Rīgā!!!!!

KFC - Ediens

Ediens Выбрались с мужем в разрекламированный KFC. Лучше бы не знали даже про него! В KFC сразу сказали что гамбургеров нет, есть только острый. Еда абсолютно не вкусная. Уж лучше Макдональдс. От пережаренной в масле курицы (панировка воняла много раз использованным маслом), у нас обоих болели желудки всю ночь. На след. день, разумеется соблюдали диету, ели Mezym, активированный уголь и т.д. В итоге муж не может выйти на работу из-за постоянного чувства тошноты и болей в животе. Никому не пожелаю там поесть!

KFC - Обслуживание

Обслуживание Наконец-то добрался до KFC. Вечерком, без очередей -внутри было всего пару человек. За кассой 2 человека и ещё на кухне персонал. Сделал заказ-что интересно ждал минут наверное 20 (для сравнения -в других странах, ждать всего минут 5-10 максимум,хотя очереди там не сравнить с нашими).При этом у них стоит таймер на котором определяется количество минут для готовности заказа,к сожалению даже в это время не укладывались и таймер шёл по второму кругу. Девушка стояла улыбалась,а парень с умным видом...