www.sudzibas.lv Rīgas Kultūru vidusskola Attieksme pret skolēniem

Rīgas Kultūru vidusskola - Attieksme pret skolēniem

Vasarā ļoti vēlējos tikt Rīgas kultūru vidusskola, likas, ka jauna skola jauns sākums, kā arī augstāks izglītības līmenis skolai nekā tajā kurā iepriekš mācījos. Esmu drausmīgi vīlusies. Skolotāju attieksme ir drausmīga pret skolēniem, neskatoties uz to, ka lielāko daļu priekšmetu pat nemāca vajadzīgas tēmas. Skolēniem tiek izrādīta necieņa es bijuši gadījumi, ka skolotājs nosauc par “stulbu” par “aitu” vai arī stundas beigas ja darbs ir pabeigts un pajauta vai var doties atbild ar uzbraucieniem, ka, piemeram, “vai tev nav kājās un rokas, kas tu nevari aiziet”. Angļu valodas priekšmets, vai tas ir normāli, ka visa gada garumā neviens nav mācījis gramatiku, tikai uzdod darbus ko darīt majās stundās pat nav jēga atrasties. Klases audzinātāja nezin, kādi bērni viņas klase mācās un pati skolā nav biežāk, ka divreiz nedēļa, līdz ar to nav iespējams pat kādam jautāt palīdzību vai meklēt atbildes uz kādiem jautājumiem. Skolas medmāsa, staigā pa skolu visu darba dienu vai arī nav pat skolā, tu vienkārši cieties līdz mācību stundas beigām, ja tev, kas sāp. Matematikas skolotāja uzdod pārbaudes darbus, kur klases vidēja nav augstāka par 4, mācību stundas pat neliek pieversties vai nākt pie tāfeles vai izrādīt jebkādu interesi vai tu saproti vai ne, līdzīgi ir ar latviešu valodas vērtējumiem, bet stundas attieksme ir stipri labākā un mācīšanas sistēma arī. Dabaszinību skolotājai ir bail pateikt nepareizu atbildi mācību stundās. Neaizmirsīsim faktu, ka meiteņu tualetē ir uzskatāms normāli, ka tajā mēdz ienākt skolas vīriešu dzimtes pārstāvis un blisināties apkārt. Nerunāsim par skolas vadību, ka bērni tiek skola un, ka tie tiek mesti āra. Vadībai ir vienalga par skolēniem un to labsajūtu, direktorei interese tikai viņas vadītais koris un tie, kas tajā piedalās, pie viņas var sūdzēties tikai tad ja dziedi kori vai pielūdz dievu, bet tas tā pat neko nemainīs. Nerunāsim par skolas ēdināšanu nesen iekodos ābolā, kura visa iekša bija sapuvusi. Es katru dienu vēlos doties majās pirmajās 10 minūtēs, vai tas ir normāli?

ž žurcis 22.05.2024

Un kāda ir skolēnu attieksme pret skolotājiem?