LV RU
www.sudzibas.lv Rīgas Kultūru vidusskola Vadības attieksme šausmīga

Rīgas Kultūru vidusskola - Vadības attieksme šausmīga

Izvēloties izglītības iestādi vidusskolā, nolēmu par labu rkv. Izklausās jau visai daudzsološi - sev piemērota izglītības novirze, svešvalodas. Arī neskaitāme pulciņi šķiet visai pievilcīgi. Taču realitātē skolā viss notiek pavisam citādi. Vadības attieksme vienkārši traģiska, skolotāji vadībai zem tupeles, daudzās stundās nekas netiek apgūts, nenormāla neorganizētība. Skolas vadības nostāja pret sūdzībām or gluži vienkārša - ja kaut kas nepatīk, tad tur ir durvis. Risināt esošās problēmas skolā viņiem neinteresē, tikai vainot skolēnus. Kaut ja visas klases lūdzās par konkrētu skolotāju, piemērs gluži vienkārši paziņo, ka valstij neesot skolotāju, nevarot palīdzēt. Jau gadiem ir sūdzības par vidusskolas franču valodas skolotāju, khait hassan. Skolotāja attieksme ir ļoti nepiemērota, bieži izspļauj naidīgus komentārus gan par latviešiem, gan personiskās aizvainojums skolēniem, kas ir pazemojoši. Hassanam arī neinteresē vai esam kaut ko iemācījušies, tikai iet uz nākamo nodaļu, pat ja neviens neko nesaprot. Franču valoda tiek mācīta caur angļu valodu, kas var būt problemātiski skolēniem, kuriem angļu valodā ir zemā līmenī. Nepamatoti tiek liktas piezīmes un bļauts virsū. Hassans sagaida, ka visu jau mācēsim, kad pirmo reizi izstāsta. Skolotāja vispārējā attieksme ir pretīga.
Latviešu valodas stundās mācības gluži vienkārši nenotiek. Nekas netiek mācīts. Katrā stunda pie dinas plaudes ir konkrēta atsēdēšana. Protams, ne visi skolotāji ir slikti. Skolā tiešām ir arī labi skolotāji, taču arī tie ir pilnībā zem vadības tupeles. Skolas direktore ir ļoti divkosīga sieviete un gan pret skolēniem, gan skolotājiem izturas kā pret zemāku slāni. Stundu un interešu izglītības pulciņi ir pavisam neorganizēti. Stundu saraksti ik pa brīdim pilnībā mainās. Interešu izglītības pulciņi tad notiek, tad nenotiek, bieži vien par to neesam informēti. Pirmo semestri skolā pat medmāsas vienkārši nebija. Ja tev kaut kas sāpēja, vai bija slikti, tad vienkārši sēdi un cieties, jo mājās tevi nelaidīs. Standarti ir nereāli augsti un visu semestri principā nekas netiek mācīts un tad pirms atzīmju izlikšanas pēkšņi visos priekšmetos kontroldarbi. Semestrī katrā priekšmetā ir trīs obligātās atzīmes. Ja viena no tām tev nav, tad priekšmetā "nv". Pat paši skolotāji ir atzinuši, ka šī sistēma ir absurda. Ēdināšana skolā ir bezmaksas, to apmaksā rīgas dome. Taču skolēni pret šo ēdienu izturas skeptiski, iepriekšējās pieredzes dēļ (skatīt pielikumā) . Taču atstāt skolas teritoriju lai dotos uz veikalu ir aizliegts. Tā rezultātā ir skolēni, kas paliek nepaēduši.
Noteikti neieteiktu rkv, ja vien nav vēlme cīnīties ar vadību un pašam visu mācīties.

N.

Komentāri (1)

really? 14.01.2019

Iemaacies pienemt,ka dzive ir lietas,kuras nevar mainit un panem labako no taa, kas tiek piedavats.Valodas maciities nevar katrs,vai nu ir tas keeriens, vai ari citigak pasam jamacas privati,ja tas ir tas ko dzivee velies.Vairak jamekle personiigi, citadaki risinajumi, nevis javaino kads.
Un edienu labu,garsiigu tak var no majam panemt,ja skola nav edams un ara nelaiz..

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes