www.sudzibas.lv SIA "Autosaimnieks" Nekvalitatīvs turbinas nomaiņa/remonts

SIA "Autosaimnieks" - Nekvalitatīvs turbinas nomaiņa/remonts

Nomainīta turbīna, nepieslēdzas. Papildus veikti nesaskaņoti darbi(lampas nomaiņa). Remonts ievilkts un parniedza atrunāto budžetu. Risinājums šiem "bezroku" meistariem nav vērts tērēt laiku. Rakstu šiet, lai neviens vairāk neiekristu ar viņu pakalpojumiem.

V

V vitols 24.07.2019

Citreiz gribi ietaupīt dzenot uz kaktu servisiem, bet beigās sanāk dārgāk, kā autorizētajā servisā:)

V Viesis2019 24.07.2019

a) Tas nav "kaktu" serviss paskaties info par uzņēmumu
b) Vismaz tas sevi pozicionē ka profesionāls serviss turbīnu remontam
c) turbīnam nav autorizēto servisu (tādi ir tikai jauniem auto garantijas periodā)
d) Es būtu laimigs ja visi "autorizētie", "oficiāie" servisis strādātu ka mans ierastais "kaktu" serviss, kur līdz šim laboju auto, nekādu problēmu ar kvalitāti, cenu un izpildes laiku. Nu neatjauno viņi turbīnas.

Atbalstu šo sūdzību. Tikko saskaros ar šī “servisa” nepieņemamo rīcību. Nodevu auto ar 4 nelielām sūdzībām, izejot TA, bet saņemu rēķinu par vēl veiktiem visādiem darbiem, ko nemaz nelūdzu darīt. Vienīgais paskaidrojums no servisa vadītāja puses - tā vajadzēja. Nevienu darbu vai izmaksas palielināšanos ar mani nesaskaņoja, piedevām, rēķinu aizsūtīja uz citu e-pastu! Ja gribat “čakareties” ar necilvēcīgu attieksmi - viņi ir “spečuki” šajā jomā!

R Roberts Bērziņš 10.02.2022

Arī uzrāvos uz šo servisu! Vajadzēja mazliet atgāzes noregulēt BMW gāziniekam pirms TA. Rezultātā, man neviens nezvanīja, neko neteica. Bija lūgts darbus un izmaksas obligāti saskaņot ar mani. Mašīna nostāvēja divas dienas pa tukšo...Braucu skatīties. Atbraucu, piestāda man rēķinu, ka veikta kompjūterdiagnostika un rezultāts ir ļoti bēdīgs (pats saimnieks pat iemeslu nespēja īsti pateikt tam " bēdīgumam " Motora ķēde it kā jāmaina...sākot ar 700 EUR) Pats rēķins tā, ap 40 EUR ar astīti...
Par NEPARKO! Nevienam neiesaku šo servisu! Ķer muļķus, strādā uz naudiņas noplēšanu.
Uzskatu, ja esi uzņēmies risināt konkrēto problēmu un neesi viņu,kā speciālists sapratis, naudu nevajadzētu prasīt...Lai pieslēgtu kompi, tur lielu mākslu nevajag...
Reklāma jau interneta laba...Braucu,tapēc,ka reklamēja sevi, kā autogāzes speciālistus.
A, mašīna veiksmīgi ripo pat šo baltdienu! Noregulēja cita servisa cilvēks atgāzes pa 15 EUR...