LV RU

Rīgas Kultūru vidusskola - Briesmīga attieksme

Es tagad došos un 7 klasi, bet jau sen vēlos tikt prom no šīs skolas kura ir kā cietums. Atnākot uz skolu neviens skolotājs nesagaida bērnus pieklājīigi. Katrtas stundas sākumā visiem jāceļas kājās itkā mēs būtu senajos gados. Mana mamma ir skolotāja citā skolā un tur visi bērni ienākot klasē vienkārši pasaka "čau skolotāj! " vai "sveiki skolotāj!. Stundu laikā skolotājas nevar novaldīt bērnus un izgāž visas dusmas uz bērniem. Itīpaši krievu valodas skolotāja. Viņa latviski knapi var parunāt tādēļ bērni kur nesaprot neko nevar iemācīties. Viņa tev var ielikt 5 piezīmes par to, ka tev piemēram nokrita lineāls. Viņa katram bērnam saka ja viņai viņš trucē saka to lai iet ārā vai pie direktores. Krievu valodas skolotāja arī pati izdomā, ka kādam ir jāpārraksta kontroldarbas kaut gan ir dabujis 9 vai 10 un ja liek tad viņa neļauj redzēt kontrodarbus jo domā ka bērni nošpikos no tā, bet visiem ir jaapskata savas kļūdas pirms var parrakstīt darbu lai izn, kas bija nepareizi. Latviešu valodas skolotāja aiva mierkalne katru stundu vaino ani pie visa kaut gan citi sēž telefonos un es viņu nedzirdēju vienu reizi. Pie viņas nevar dabūt sekmīgas atzīmes un viņai traucē viss ko bērni dara. Sporta skolotāji ir perversi un pielien pie jaunākām meitenēm. Paši viņi neko nedara kā tikai sēž telefonos. 5 klasē mani klasei mūzikas skolotājas bijā kādas 15 jo neviena negribēja palikt skolā un mācīt. Bet ja nav aizvietotāju tad atnāk biblotekāre. Skolā tadas aizslēdz gardarobes un nedrīksti tu atrasties ja tu neēj prom. Bet ja tev vajag pie ārsta vai vienkārši aiziet ātrak no skolas tad tu nedrīksti, jo skolotāja tev nebūtu uzrakstijusi zīmi. Arī ir vaina medmāsiņā kura neatrodas skolā un ja te ir slikti tev vienkārši jāciešas, jo no skolas tu aiziet nedrīksti. Arī skolas ēdnīca ir briesmīga kaut gan bērmien nav jāmaksā tur labāk neest. Es ieteiktu ņemt ēdienu no mājām, jo ēdienā jau vairākas reizes ir atrasti mati, tārpi, nagi un ēdiens nav labi pagatavots. Es iesaku jums meklēt citu skolu, jo šajā skolā var dabūt nervu sabrukumu un nevar dabūt labu izglītību. Un direktore nekad neklausās skolēnos, viņu vecākos un skolas pedagogos ja viņi nav viņas mīluļi. Es aicinu jums neaiziet uz šo skolu.

Komentāri (12)

veesaa007 29.06.2019

Vai tiešām 6. Klases beidzējiem ir tik dramatiska rakstība? Ļoti ceru, ka šis ir izņēmums. Sāc beidzot mācīties!

Sa samanta Urkule 29.06.2019

Šādi mani iemācija rakstīt mūsu latviešu valodas skolotāja. :))

Sa samanta Urkule 29.06.2019

Un vispār es raktu sūdzību nevis kaut kādu domrakstu.

Kolta 29.06.2019

Sūdzības arī vajadzētu rakstīt pareizi, tici man, dzīvē Tev nāksies rakstīt ne tikai domrakstus.

Kolta 29.06.2019

Pēc mūsdienu bērnu sūdzībām jābrīnās, kā mēs vispār izaugām un izdzīvojām.

In InaZina 29.06.2019

Vai kāda bērniniem problēma piecelties kājās, kad klasē ienāk skootājs un civilizēti sasveicināties...
Tur skolotājiem vajadzētu sūdzēties par necienas izrādīsanu vecākiem cilvēkiem, bet te, skat, bērnelis sūdzas. Par ko? Slinka un izlaista meitene, viss...bez komentāriem.

Tu Turkey901 29.06.2019

Mūsdienu skolēni pārāk labi zin savas tiesības un aizmirst par pienākumiem - pret saviem vecākiem, skolotājiem un sabiedrību kopumā, kas viņus uztur, apmaksā izglītību, medicīnas pakalpojumus un daudz ko citu!

Bk BK 29.06.2019

Rakstīt no sākuma iemācies un tad raksti.

Džozefīne 30.06.2019

Izskatās, ka kādam te nepatīk disciplīna. Varbūt tomēr paliec un vēl pamācies, it īpaši latviešu valodas gramatiku, kuru neesi apguvusi. Un, ja tiešām ir viss tik šausmīgi, tad to ir jāpārrunā no sākuma ar vecākiem, nevis jāraksta sūdzības.

An AnvoyT 01.07.2019

Šī gan nav pirmā sūdzība par šo izglītības iestādi. Skolas vadībai, acīmredzot, ir ievērojamas problēmas izglītot audzināmos un nodrošināt veselīgu vidi bērna attīstībai, lai dezorientētais, slinkais, virtuālā vidē uzaugušais sīcis būtu motivēts attīstīties un izaugtu par kulturālu cilvēku ar cienījamu rakstītprasmi un veselīgu skatījumu uz cilvēku dažādību, lietu kārtību. Jāatzīst, ka pedagogiem, kas pasniedz valodas tiešām būtu jāapstiprina augstāki standarti, jo bērnu valodu uztvere pēdējos 10 gadus kļūst pārāk zema, tātad pedagogam jākļūst kvalificētākam. Un pārāk biežas personāla maiņas arī liecina par to, ka iestādē kaut kas nav kārtībā. Ja iet prom darbinieki, tas nozīmē, ka darba vieta ir sapuvusi no iekšpuses. Kaut kas no sūdzībā aprakstītajām problēmām šajā iestādē pavisam noteikti ir patiesas, kaut vai paskatoties uz skolu reitingu datiem. Darba organizācija un pedagogu pašmotivācija, ieguldīt enerģiju, noteikti ir pastāvoša problēma. Ir tādas skolas, kurās pedagogi jūtas fantastiski, līdz ar to arī iegulda vairāk, nekā no viņiem prasa. Bērni mīl tādus skolotājus, līdz ar to arī vairāk no tādiem iemācās. Un tad ir arī tādas skolas, uz kurieni kā uz katorgu iet gan pedagogi, gan audzēkņi.

Ci Ciedrupriede 02.07.2019

Ja jau tik briesmīgi skolotāji, kuri neļauj pat familiāri pret sevi izturēties un prasa kaut nedaudz cieņas, viennozīmīgi ne tikai jāiesaka citiem, bet arī Tev pašai jādodas uz tādu skolu, kurā 6.klases bērni var uzrunāt skolotāju uz "tu", darīt stundās, ko vien vēlas, un skolotājs pat neaizrāda. Jā, un vēl - kur virtuvē par 1,42 eiro pasniedz restorāna ēdienus. Būtu gan labi, ja jaunizvēlētajā skolā Tu vismaz iemācītos nedaudz labāk rakstīt, lai varētu pilnvērtīgi izteikt savu neapmierinātību...

Vi VisumaCentrs 03.07.2019

Es pati mācījos šajā skolā pirms 14 gadiem. Un lielā mērā piekrītu tam, kas rakstīts sūdzībā un tas pat vēl nav viss. Ja izlasām tikai faktus, tad varētu šķist, ka nekas traks nav, bet ja izjūti to visu uz savas ādas, tad saproti, ka tas viss tiešām rada nekomfortablu sajūtu, jo tā "disciplīna" tiek organizēta ļoti haotiskā veidā. Arī manā laikā likās, ka medmāsiņa skolā pat neeksistē, daži skolotāji mainījās tik bieži, ka veselu semestri kāds priekšmets nemaz nenotika, attiecīgi tas apgrūtināja pāriešanu uz citu skolu, jo zināšanu līmenis šajos priekšmetos bija nepietiekams. Neko konkrētāku nerakstīšu, jo es tur mācījos sen, bet skumji redzēt, ka nekas ipaši nav mainījies.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes