LV RU
www.sudzibas.lv Rīgas Kultūru vidusskola Briesmīga skola, attieksme pret cilvēku

Rīgas Kultūru vidusskola - Briesmīga skola, attieksme pret cilvēku

Skola ir briesmīga. Šogad sāku mācības 10.klasē, esmu vīlusies līdz nelabumam. Skolotāju sastāvs atbaidošs, nekompotents pedagogu sastāvs. Sāksim ar vissvarīgăko skola sevi pozicionē kā labu valodu skolu. Muļķības. Pat pirmajā svešvalodă nevar nodrošināt skolotāju sastăvu. Angļu valodas skolotāji vienai grupai mainās kā zeķes 4 skolotāji mācību gadā, šobrīd abas angļu valodas grupas mācās kopā 30 CILVĒKI! pie skolotāja Putjato, kurš ar savu demagoğiju var novest līdz nervu sabrukumam, produktīva darbība stundās nenotiek, tikai tukša muldēšana! Tālāk skolā Kultoroloğiju pasniedz Sintija Grīsliņa - Grīsle, kas ir nekopententa studente nav spējīga kopotenti spriest par šo priekšmetu un tā pasniegšanu. Latviešu valodu măca skolotāja Plaude kuras stundās nenotiek saturīga darbošanās, skolotāja nemāk, nevar savaldīt klasi, bet ieskaites tiek veidotas regulāri un ir grūtas un bez špikošanas nav iespējams uzrakstīt tās sekmīgi. Tālăk matemātiku pasniedz skolotāja Zālīte, kura atklăti ņirgājas pa skolniekiem, izsakot pretīgas piezīmes un ļauni jokojot. Tālāk pie skolas vadības skolā ir izteikta līdere Inga Riemere, kura nevēlas risināt skolēnu problēmas. Pie viņas esmu griezusoes ar lūgumiem un iesniegumiem reakcija 0%, standarta atbilde "vidusskola nav obligāta" un savādāka veida demagoğija. Kopumā skola briesmīga vieta, kur NEKO nevar iemācīties. Nemācieties šeit ja negribat nervu sabrukumu un vēlaties kvalitatīvu izglītību

Komentāri (3)

Cr critical thinker 05.04.2019

es laikam pirmo reizi tik īsā tekstā redzu 3(!) vārda kompetents/kompetence tik totālus sakropļojumus... par kompotentu vēl saprotu, tas kaut kas ar kompotiem... bet 'kopententa' un 'kopotenti'ir bomba :D varbūt Tu neesi komponpotenponts tur mācīties?

Bu bumpliens 09.04.2019

Kad nav argumentu pretī, tad jau tikai pie drukas kļūdām piesiesies... kāda starpība? Runa ir par saturu šajā gadījumā.

veesaa007 06.04.2019

Vispirms iemācies latviešu valodā pareizi rakstīt un izteikties, tad domā par svešvalodām.
Zini tādu tautasdziesmu- Visi man labi bija, Ja es pati laba biju, Visi man naidenieki, Ja es naida cēlājiņa. Vai tajā skolā vēl palika kāds nenosaukts pasniedzējs, kurš ir ok?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes