www.sudzibas.lv Auto-glass.lv Ļoti nekvalitatīvs darbs.

Auto-glass.lv - Ļoti nekvalitatīvs darbs.

Pāris mēnešus atpakaļ mainīju Volvo s60 priekšējo stiklu. To man nomainīja pāris stundu laikā, tā kā bij jāsteidzas darba kvalitātei nepievērsu uzmanību. Nākamajā dienā pamanīju, ka augšējie moldingi (kas nāk no priekšējā stikla līdz aizmugures stiklam pāri jumtam) salocīti, viļņaini. Vietām vēl spraugas starp logu un moldingiem. Kad zvanīju uz AUTO-GLASS tad man atbildēja ,ka nav viņi pie vainas un ka tā jau bija. Tad izdomāju nopirkt tādus pat moldingus un nomainīt pats pret taisniem. Kad noņēmu vecos biju šokā, ka visi stiprinājumi aplauzti un moldingi bija vienkārši pielīmēti. Ka jau cilvēki nejēdz kā noņemt moldingus tad būtu pateikuši es pats būtu noņēmis, vai kad aplauza stiprinājumus būtu pateikuši, ka aplauza, tie stiprinājumi neko nemaksā, bet to līmi man nācās kasīt nost pus dienu. Labāk izvēlēties citas vietas kur mainīt stiklus.

D

A austris92 11.10.2013

neviens stiklinieks neņem sānu līstes pilnīgi visā garumā (max divus-trīs klipšus no jumta).
Ja mašīna ir sista, tad detaļu izjaucēji, salicēji jau ir salauzuši klipšus, kā nekā viņi ikdienā ar to nenodarbojas.
ņemot vērā to kādi latvieši ir kapeiku pisēji, nav jēgas piedāvāt jaunus klipšus, kuri maksā 3ls/gab (sānos tādi ir 8gab.)
tava čakarēānās ar līmi pierāda to ar cik kvalitatīvu liīmi ir ielīmēts tavs stikls.

T Tatiana Lekuna 06.11.2019

На днях обратились в AUTO-Glass,lv с заменой стекла на экскаватор JCB. Отличный сервис! Быстро, качественно, приемлемо по цене. Пошли на встречу c местом стоянки на время ремонта ( Так как техника большая и дорогая, оставить без стекла просто так невозможно). Можно сказать индивидуальный подход. Очень довольна сервисом. Рекомендую