www.sudzibas.lv KFC Nepatīkami uzturēties

KFC Origo - Nepatīkami uzturēties

Izdomāju aiziet uz KFC Origo paēst pusdienas. Saņemot ēdienu mani šokēja kas notiek vietā kur cilvēki ēd. Pie galdiņiem sēž bomži kuri vemstās un atraugājas, Man pretī vēl pārītis ar mīlas priekiem nodarbojas. Ēdiens bija garšīgs bet viss pārējais bija zem katras kritikas. Vairs nevēlos tur doties.

Good Intentions 18.12.2022

Normāls Ghetto😅 Tagad ziema un bezpajumtnieki lien kur var un pa lielam darbinieku pienākums tur nav skraidīt katru stundu un dzīt laukā. Tik tiešām, kā zilais rakstija varēji pabarot vai arī pievienoties pārītim😇

M Mixx 19.12.2022

beidziet nirgaties, Origo ir loti daudz bezpajumtnieku un smirdeklu. estuve tadu redzet ir pretigi.

T taisnibascinitajs3 19.12.2022

Kur bija problēma pašam atrast un pasaukt Origo apsargus, kas tur gana daudz ganās apkārt?

V Viktorija Volohoviča 25.01.2024

Tas ir klientu darbs vai kas lol ? Es nācu ēst ne kau ar kko tādu nodarboties un maksāju naudu pa edienu un lai komforti paēst

Dusmīgais Ainārs 19.12.2022

Nav jau vienīgā ēstuve , ja nepatīk “noformējums” var aiziet uz Gan Bei - tur noteikti “bomžus” nelaiž iekšā .

I IdiotuMekletajs 20.12.2022

Pamēģini pa 15minūšu pārtraukumu paēst Gan Bei un tad sapratīsi kapēc mana izvēle bija KFC