www.sudzibas.lv Tokyo City Slikts serviss

Tokyo city - Slikts serviss

Oficiante sarunu sāk krievu valodā. Vai tad tiešām Latvijā valsts valoda ir krievu? Un tā pati oficiante ar blakus galdiņu uzsāka sarunu krievu valodā.
Tā nebija vienīgā darbiniece, kura ar klientiem sāk runāt krievu valodā, vismaz no tā, ko es dzirdēju, esot tur 1,5 h laikā.
Es vēl pieļautu domu, ka sarunu uzsāk gan latviski, gan krieviski (tādā veidā iekļaujot krievu sabiedrību).

14.09.2019

D Dace Koltova 14.09.2019

Un ko teikt tad ja apkalpo Latviski un krievu tautibas cilvèki sāk celt tračus par to ka redziet ar viņiem runā latviski.Es uzskatu ka tas ir atkarigs no paša cilvēka .Ja Latvietim jazin visas valodas tad citautiešiem pietiek tikai ar savu valodu.Lai arī kā Tu uzrunāsi klientu vienmer sliktais paliksi Tu pats nu diemžēl tā sanāk.

⛔️ 15.09.2019

Gan jau izskaties pēc īstas krievietes un viesmīle tevi pieņēma par savējo

T TuttyTu1112 21.09.2019

aj aj aj...ej macies valodus! nevis degrade ar savu latviesu valodu! ar tadiem ka tu vispar jaruna angliski! mes tacu eiropas valsts kura katram jazina anglu valoda!

R Russian123456789 22.09.2019

Ej mājās un tur savu latviešu valodu!
Nepatīk restorāns - navajag apmeklēt!
А вообще, этой жолобщице лечить голову надо! Или со своим "могучим" латышским языком отправляться на другие планеты. Там пока по-русски не говорят!

R Russian123456789 22.09.2019

Ej mājās un tur ed savu latviešu valodu!
Nepatīk restorāns - navajag apmeklēt!