Tokyo city - Krāpšana

Lūguns darba devējiem strādāt un pārbaudīt klientu apkalpotāju darbību, iespējams jūsu darbinieki, vēlas paši uzpelnīties, nepievienojot vajadzīgās sastāvdaļas, taču čekā uzrādas tā, kā tam vajadzētu būt, respektīvi, pasūtiju grenadīna tēju ar augļiem, divām personām, likās dīvaini jau vien tas, ka darbinieks piebilda, ka par otrās personas augļiem ir jāpiemaksā atsevišķi, jo iepriekš tā nebija. Tad atnesot tēju, man šķita ka ir pamainīta recepte, jo trūkst koktēļu ķirsīša abās krūzēs, turklāt pie blakus galdiņa, cits klients, kurš pasūtija tieši šo pašu tēju, saņēma pilnā izpildijumā ieskaitot koktēļa ķirsi. Apmaksas laikā ievēroju, ka čekā tiek pieprasīts maksāt par neesošajiem koktēļa ķiršiem, kā arī nauda tika atgriezta tikai par vienu no viņiem un oficiante spēlēja sliktu aktierspēli, izliktdamās, ka tas ir pārpratums. Šāda veida pieredze, man liek padomāt, vai atgriezties šādā krāpniecības iestādē vai nē, esmu aizņemts cilvēks un mans pienākums nav kontrolēt, vai es saņemu to par ko maksāju.

30.03.2019

V

A Artūrs Dante 30.03.2019

Tas ir ĻOTI nopietni!

V VernersEs 31.03.2019

Tas ir diezgan nopietni, redzi, nav jābūt ğēnijam lai izdomātu, kā uz alkaholu uzpelnīties vai citām substancēm ēdienā, pievienojot tās mazāk, tiek apkrāpts gan darba devējs, gan klienti.

Life is life 30.03.2019

Es tur strādāju par trauku mazgātāju un zinu kur glabājas KOKTĒĻU ķirsīši, neko nevaru ar sevi izdarīt, man patīk saldumi

S Sanya Medvedskiy 31.03.2019

Бpocить кypить нaвceгда всего за день? Лeгкo, нo только этим дедовским методом - http://kakvsssr.club/ Излeчит дaжe опытных курильщиков с 30-40 летним стажем. Кypил 26 лет пo пaчкe-полторы вдeнь, но бросил без физический и моральных усилий за 1 день!