Fugu Sushi

FUGU GROUP SIA
Tālrunis: +371 27263333
Darba laiks: 11:00 - 22:00
11:00 - 22:00
11:00 - 22:00
11:00 - 22:00
11:00 - 22:30
11:00 - 22:30
11:00 - 22:00
Kategorija: Atpūta / Izklaide  •  Suši
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
7
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Fugu Sushi - Sūdzības un atsauksmes

Fugu sushi - Slikta kvalitāte, negaršīgi

Slikta kvalitāte, negaršīgi Суши неприятно выделились недоваренным рисом и жалким оформлением. Печально осознавать, что несмотря на нормальные цены (наш сет был на 30 евро) , присутствует экономия на продуктах. Еда или без вкуса или невкусная. Доставка также своеобразная: нужно искать машину курьера, выйдя из квартиры зимой на мороз. Если вы за качество, проходите мимо этой компании. Мы больше не закажем!

L lubova1990 26.11.2022
Komentāri 1 Suši

Fugu sushi - Darbinieks narkomāns

Darbinieks narkomāns Kādreiz strādāju par kurjeru, mēdzu izņemt pie viņiem pasūtījumus. Viens no darbiniekiem uzvilcies, nervozs, draudēja, jo viņaprāt par strauju esot ienācis pie viņa. Acīmredzot kaut ko slēpa, visdrīzāk nevēlējās tikt pieķerta šņaucot amfetamīnu. Policiju nesaucu, jo darbs steidzīgs.

G G4s 03.08.2022
Komentāri 3 Suši

Fugu.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Tātad, pasūtīju sushi ap pus deviņiem vakarā, rēķinājos, ka nu vismaz pusotras stundas laikā pados kaut kādu ziņu par sushi. Paiet gandrīz 2 stundas, ne ziņas ne miņas. Uzzvanīju fugu.lv, jautāju, par progresu ar sushi, izrādās, ka viņi nepieņēma manu pasūtījumu. Gandrīz 2 stundu laikā viņi nepazvanīja vai nekādīgi citādi nepaziņoja, ka ir atcēluši. Jautāju, kas notiek, viņi Saka, ka daudz pasūtījumu redziet un neieraudzīja manu pasūtījumu. Atvainojos, bet kā var šādi izrīkoties ar klientu. Nu...

Fugu sushi - Piegāde

Piegāde Vāja apkalpošanas kvalitāte. Pasūtījums tiek sajaukts, rezultātā, piegādāts svešs pasūtījums. Patiesajā - puse no noteiktā daudzuma nav iekļauts, kas liecina, ka ir veikta pārmaksa. Pasūtījums viens, bet realitāte cita - suši daudzums neatbilst pieprasījumam. Šajā sakarā piegādātāji runā par paciņu skaitu, ne par to, kam un cik gab. būtu jābūt. Tā vietā, lai omulīgi pusdienotu, jāveic foto uzņēmumi un jārisina piegādātāju problēmas. Šo uzņēmumu neiesaku un arī pats nākotnē nevēlos atkārtoti veikt pasūtījumus.

M Megadeth 12.05.2020
Komentāri 3 Suši

Fugu sushi - Nevēlas veikt pasūtījumus

Nevēlas veikt pasūtījumus Piektdienas pēcpusdienā. Pieļauju, ka darbinieki nevēlas veikt pasūtījumus. Jo zvanot un veicot pasūtījumu jāgaida ir 1,5 h, zvanot pēc 15 min, jāgaida jau 2h lai varētu saņemt pats uz vietas suši. Bail iedomāties cik ilgi aizņem piegāde. Ņemot vērā ka vieta strādā tikai uz take away pamata.

A Abikopā 24.01.2020
Komentāri 1 Suši

Fugu.lv - Sliks serviss

Sliks serviss Заказали суши 13.08.18 - первый и последний раз. При заказе сказали, что будем платить карточкой, но через час нам позвонили и сказали, что нужно будет подождать ещё (сколько именно не сказали) , т. К. Они забыли терминал. Через 15 минут перезвонили и сказали, что заказ можно будет оплатить только наличными. Подъехали не туда, куда нужно было, а курьер не мог сказать какого цвета у него машина (очень странно) . В итоге мы заплатили кэшом и не получили чек. Суши невкусные, рис -...

Fugu.lv - Плохой сервис

Плохой сервис Доставка ужастная, просили с терминалом, приехали без него, еще и цирк устроили с тем, что не могут достать терминал, так как все курьеры растеряли терминалы и их больше нет. Суши приехали маленькие и не вкусные. Васаби ужастный, на вкус порошок. После небольшого количества суши стало плохо, начало тошнить. Не рекомендуем вам заказывать здесь суши!

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes